Юли-2006 тема 88

  • 15 167
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 708
Ние пък винаги сме си  мислили ,че ще имаме две деца. И двамата го искахме много. Никога не сме мислили да оставаме с едно.И двете деца са ни планувани и правени с многооооо любов. Embarassed И наистина понякога издивяваш , без да има кой да те смени ,но  Naughty няма по-хубаво от тези детски ръчички ,които те гушват и ти казват колко много те обичат. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 298
Хм..повечето сте с 16",но явно само на нас ни е височко  Thinking Ама много ми е нисичък моя момък  Rolling Eyes 93см.

Ох Ронка дано да не е напразно това разкарване и да е за последно  Peace
Ама аз си мислех че при вас случайно станаха нещата с бебо,хм... Thinking

Ети вие сами...ей сега ако не стане момиченцето  Joy Joy

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Рени и на Тошко му идва голямо такова колело. И той е дребничък - май е на ръст като за 2 годишен Embarassed.
Иси дано намерите по-добър лекар. Аман от такива специалисти Crossing Arms Марти как е? Подготвя ли се вече психически за новата учебна година. Laughing
Ети завиждам ви чистосърдечно, така си мечтая и аз да пратя някъде децата, ама нъцки.......Нашите баби се правят на много работни, отпуски ползват само да ходят на почивки.
Сетих се за сестрата на Дидито. Не живееше ли в Атина? newsm78 След тия пожари дано не са пострадали Praynig
Пиги аз мисля, че Ели имаше предвид, че мъжът ти снима оная мацка зад вас по прашките Laughing
Рони стискам палци да оправиш документите и да можете да посрещнете бебчо в нов дом Hug

# 33
  • Мнения: 1 341
Рени, за мен беше случайно и непланирано...Но не и за Калин, уж се пазим, не бях в овулация, но на то взе, че стана от първият и уж безобиден път. Не си купих хапче след това, а и Калин каза, да не бързам, защото си го е планувал, но си мълчи защото знае моето мнение по въпроса. С 2 думи малко излъгана останах. Ще си каже човек, че сякаш съм спала ами не съм правила секс, ама ей на стават и такива неща. Joy После за пола беше голям смях, защото аз бях убедена, че пак ще е момиче(а първият път мислех, че ще е момче) интуицията пак ме подлъга. Но той ми заяви, че е правил момче и такова трябва да е. Joy
Поне за 3-то каза, че ще се замисли сериозно, че с тази ми бременност съм непоносима. Сега съм успокоила топката малко, но докога ли. Whistling

# 34
  • Мнения: 1 240
Много, много ви благодаря за пожеланията! Намирам малко време да ви пиша и да ви пусна снимки. Вчера се прибрахме и още не мога да влезна в релси. След едноседмични болки, в петък сутринта влязох в болницата и ме резнаха. Докторът ми не се нави да чакаме нормално раждане, но всичко мина добре. Беше доста по-болезнено от първото, но пък търпимо. Вече се възстановявам, а Константин е един малък прекрасен принц.

Кака Гери е много щастлива, само стои до бебо, гали го и го целува, но също така и ревнува.

Васил от петък си е в отпуск и се надявам, че всичко ще си дойде на място. От днес имам доста силни болки в дясната тазобедрена става и дано утре като ида да ми махат конците, успея да се консултирам с ортопед.

А тук са първите ни снимки: http://picasaweb.google.com/rositsa.kelbecheva/21082009?authkey= … gCI_aysXpzZu22AE#

При първа възможност ще се включа отново.  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Дю,Добре дошли в къщи  bouquet

Прекрасен е малкият принц Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes дано бързо да се възстановиш Hug Hug Hug

На мен нещо не ми се пише....ходих на гинеколог при лекарка,много хвалена Peace.правенето на нашето бебе се отлага до Нова година Sad  така е трябвало да стане,но ми е криво


Лека вечер на всички,обичам ви  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 298
Жоржи какво стана ,сподели ако искаш.Нещо ще лекуваш ли?

Дю  Hug Много е сладък бебока.

Моите ядове отново започват и то в най-неподходящият момент  Confused Моят мъж май пак се зариби по тази онлайн игра и незнам....

# 37
  • Мнения: 845
Добре дошла в къщи на Дю и от мен! Много е сладък Коцето  Heart Eyes Ммммм искам да гушкам бебеееееее, как хубаво ухаят  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ех......
Ренка, не може мила.  Sad Нали се сещаш един гаден период в месеца  Sick За мъжлето, гледай от другата страна, по-добре онлайн игра, от колкото чатове за запознанства  Wink Поне сега времeто е топло. Излизайте повече навън. Пък може и да го отклониш от нет увлечението. Hug

# 38
  • Мнения: 708
Ех Дю добре дошла. Прекрасен е Константин. Бързо възстановяване ти желаем. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
jorji кажи мила ,сподели да ти олекне.
Ох Рени като си спомня Иван как висеше с часове на компютъра,той не играеше ,но въпреки всичко се нервех ,сега не може да се вреди Mr. Green.Направо ти съчувствам.

Иси дано намерите по-добър лекар. Аман от такива специалисти Crossing Arms Марти как е? Подготвя ли се вече психически за новата учебна година. Laughing
Специалисти в Ямбол няма. Вчера дори си говорихме , че разбирам вече повече от медицина отколкото от инж. науки. Ами всеки ден с какво се сблъсквам ,сополи ,кашлици т.н.
А Марти ,горкия май се е метнал на моя баща ,хич не ше да чете художествена литература. Онзи ден от библиотеката взе една енциклопедия Наука е ако ти кажа за колко бързо я прочете и му беше интересно ,дори си направи част от експериментите (той искаше всичките ,но нямах време да се занимавам).Та така моя баща и до ден днешен му дай техническа литература. Голям маниак е ,сам си сглоби машина за рендосване на дъски,компресор искаше и пилчарник да си направи ,но нещо се отказа. Иначе Марти ощене осъзнава ,че ще ходи на училище ,само ме пита дали ще е по-трудно,знае таблицата за умножение и така.
Валери и аз исках да го пусна на детска градина на 1.09. ,но сега като е болен май ще е след 15.09.
Рони какво стана с апартамента ,аз и така не намерих време да мина назад в темите да прочета? Hug

# 39
  • Мнения: 1 294
 Дю Hug, да ви е виж и здрав малкия Константин! Бъдете много, много щастливи, цялото семейство!!!!

Много, ама много са ти сладки дечицата Grinning

# 40
  • Мнения: 1 341
Дю, добре дошла! Много е сладък малкият бебок, толкова е чист и оформен! Heart Eyes Кака Гери изглежда много щастлива.
Бързо възстановяване! Hug

Жоржи, Нова година не е толкова далеч, ей сега ще дойде. Като подарък ти пожелавам точно тогава да видиш 2-те чертички. Hug

Рени, много кофти това с висенето пред компютъра. Confused

Иси, с апартамента още нищо не е сигурно, след малко отивам да занеса последните документи, като ми липсват 2. Трябва да мина през офиса на фирмата на Калин да взема една Атестация и от там към агенцията, дано мина и не ме върнат. Praynig

Хайде изчезвам да се оправяме да свършим и тази работа.
Хуав ден!  bouquet

# 41
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Дю, добре сте ни дошли.
Малкие е страхотен сладур, жив и здрав да ви е, както и каката и цялото семейство. newsm51

Ронка, успех с апартамента, дано нямаш проблеми и уредиш днес всичко.

Жоржи, не се отчайвай, ей го къде е НГ, жялая ти в 12ч на НГ да празнуваш двойно.

Исе, как е Валери, по- добре ли е?

Рени, по- добре игра, отколкото да скиторчи постоянно. Моя мъж по цял ден е на работа, прибира се, яде, изкъпва се и изчезва при един негов приятел и се прибира ние като спим. Голяма рядкост е да не отиде. а като е почивка все ремонтни работи си намира и пак не ни обръща внимание, за 3г да му се събират 3ч игра с Вики Cry, айде стига съм се оплаквала и аз, че пак се сдухах.

Аз пък нещо се разболявам, снощи ме втрисаше и 20мин стоях под горещия душ, днес съм много отпаднала, дано не заразя Вики преди детската.

# 42
  • Мнения: 845
като си спомня Иван как висеше с часове на компютъра,той не играеше ,но въпреки всичко се нервех ,сега не може да се вреди Mr. Green.Направо ти съчувствам.
Моят пък реши проблема радикално, взе втори комп на Гоги за РД  Rolling Eyes Сега разпределението и следното: Гоги и Венци в детската, Дидо в хола, а аз на слугинското място - в кухнята  hahaha

# 43
  • Мнения: 1 294
Е, добре де, как успяват да се освободят от малките досадници мъжете ви, та играят на комп игри. Дребната въобще не го оставя баща си(тя  никой не оставя, де) и той вдигна ръце от нея и сам се отказа от тази си мания.
Но наистина е жестоко това с игрите. Ние заради тази мания, щяхме да се разведем преди да сме се оженили с моя.

И да кажа  добре дошли на новите момичета Hug

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Дю добре дошла! Голям сладур е малкия Константин  Hug!
Иска това, че Марти го влече техниката е супер! Михаил е точно обратно. Само книги чете. Аз съм математик човек и ми е много мъчно, че той няма интерес към нея. Но те децата като порастват се променят, така, че не губя надежда. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт