Неспособен мъж...

  • 6 201
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
...що е то?

Дефинирайте ми словосъчетанието "неспособен мъж",
че навлязохме в едни спорове в една съседна тема Praynig

(разбира се, може да ползвате и Гугъла) Mr. Green Whistling

# 1
  • Мнения: 233
"неспособен" в нещо конкретно или изобщо във всичко?

# 2
  • Мнения: 7 474
Когато не му става, отрязан му е пръста и си е прехапал езика  Mr. Green

Гугъл дава интересни изображения hahaha

# 3
  • Мнения: 28
Чувала съм баба да казва "неспособник" за мъжа на сестра си. Като под неспособник се имаше предвид, че изкарва малко пари и пие често... Та като го чуя това се сещам за тоя човек, бог да го прости.

# 4
  • Мнения: 1 844
ами аз неспособен мъж го разбирам като мъж,който една крушка не може да завътри,няма идея и умение да постигне нещо и т.н. Laughing

# 5
  • Мнения: 7 474
ами аз неспособен мъж го разбирам като мъж,който една крушка не може да завътри,няма идея и умение да постигне нещо и т.н. Laughing

На тия им викам "с две леви"  Joy

# 6
  • Мнения: 2 829
от който и ъгъл да се погледне неспособните мъже са си напаст

Когато не му става, отрязан му е пръста и си е прехапал езика  Mr. Green

Гугъл дава интересни изображения hahaha

да добавя ---каквото и да тръгне да прави ,все се дъни

# 7
  • Мнения: 46 520
Оня, който не пораснал и на дърти години си остава дете - ходи на училище (т.е. работа), след "часовете" иска да иде да порита, да си поиграе някъде, после се връща, ляга да си почине, пита какво има за папкане, чака да го операт, изгладят и да го сложат да си легне.

# 8
  • Мнения: 233
 Thinking хм според мен "неспособен" означава да не може да се отдели от маминка за миг ,камо ли да свърши някоя работа сам.ще следя темичката,забавна е   Popcorn

# 9
  • Мнения: 0
И заключват моите теми

# 10
  • Мнения: 7 723
"неспособен" в нещо конкретно или изобщо във всичко?
В нищо конкретно...просто неспособен Crazy
...и непременно ли трябва да е дървен философ?  Grinning

# 11
  • Мнения: 228
Зад всеки успех или неспособност/пръст , език , мозък и др. атрибути/ на мъжа стои жена Peace

# 12
  • Мнения: 58
...и непременно ли трябва да е дървен философ?  Grinning
"Неспособен мъж" като цяло ми се вързва с някаква картина... но няма да мога да я опиша точно.
Но определено, бих предположил, че върви ръка за ръка с "дървен философ".

# 13
  • Мнения: 7 474
Зад всеки успех или неспособност/пръст , език , мозък и др. атрибути/ на мъжа стои жена Peace
Майка му ще да е  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 070
Зад всеки успех или неспособност/пръст , език , мозък и др. атрибути/ на мъжа стои жена Peace
Майка му ще да е  Mr. Green
и любовницата става Mr. Green

# 15
  • Мнения: 51
Неспособен=неудачник,мухльо,некадърник

# 16
  • Мнения: 233
Зад всеки успех или неспособност/пръст , език , мозък и др. атрибути/ на мъжа стои жена Peace
Майка му ще да е  Mr. Green
че то при този природен талант ще се задържи ли някоя освен маминка? newsm78

# 17
  • Мнения: 228
Зад всеки успех или неспособност/пръст , език , мозък и др. атрибути/ на мъжа стои жена Peace
Майка му ще да е  Mr. Green


Да Peace

# 18
  • Мнения: 4 734
Неспособен да обича. Комплексно да обича, каквото и да е...работа, човеци и т.н

# 19
  • Мнения: 7 723
Неспособен да обича. Комплексно да обича, каквото и да е...работа, човеци и т.н
Кас, това си е жив комплексар. ooooh!

# 20
  • Мнения: 4 734
Егоист бих го нарекла, което си го прави чиста проба неспособен.

# 21
  • Мнения: 2 070
Неспособен да обича. Комплексно да обича, каквото и да е...работа, човеци и т.н
Кас, това си е жив комплексар. ooooh!
егоист Руске

# 22
  • Мнения: 608
Слаб психически, емоционално и физически да се справи със срещнатите проблеми. Вечния удавник.

# 23
  • Мнения: 58
Малко се обърках аз... ако трябва да обобщя (subtotal), ето:

Неспособен мъж =
1) Неспособен - една крушка не може да завътри
2) Неудачник - с две леви, каквото и да тръгне да прави, все се дъни
3.1) Мухльо - не може да се отдели от маминка за миг, пита какво има за папкане, чака да го операт, изгладят и да го сложат да си легне
3.2) Който и на дърти години си остава дете, след работа иска да иде да порита, да си поиграе някъде
4) Некадърник - изкарва малко пари, но изпива повече
5) Дървен философ
6) Егоист - чиста проба неспособен
7.1) Жив комплексар - неспособен да обича комплексно (работа, човеци)
7.2) Слаб психически, слаб емоционално
8 ) Слаб физически, вечния удавник

Може и да не е много точно. Незнам дали темата се е разводнила или всичко описано по-горе е вярно. Нещо пропускам ли?

# 24
  • Мнения: 7 723
Вълчо, назначавам те официално за писар на темата.  bouquet Grinning

# 25
  • Мнения: 4 380
Неспособен значи импотентен, слабо сексуален. Не му става, или пишката му е като копче, или просто не умее да си служи с нея. Wink. Асексуалния тип е неспособен тип.

# 26
  • Мнения: 7 723
Грех ми на душата, ако не се съглася тоя път с Ксения  newsm20

# 27
  • Мнения: 2 448
Ако с това, в което е способен, не може да компенсира областите, в които не е, значи става тотално неспособен.  Simple Smile 

# 28
  • Мнения: 4 734
И ако е така, както казва Пас къде ще се дяне човека ако пишката му не е колкото копче и си върши добре секса, както казва Ксения Mr. Green
То пък големия кяр за някой мъж ако е способен само в изваждането и въртеливите движения Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 58
Вълчо, назначавам те официално за писар на темата.  bouquet Grinning
По добре не, само ще разваля темата. Случки много могат да се посочат - все в различен контекст. Някой сигурно ще каже - неспособен да пие, не носи на пиене...
Някой спомена по-горе и аз вече казах, че физиономия, образ, тип човек - не мога да опиша. Заради това събрах всичко на едно място, ако друг иска да опита.

# 30
  • Мнения: 2 070
пак до размера опираме Laughing

# 31
  • Мнения: 4 380
То пък големия кяр за някой мъж ако е способен само в изваждането и въртеливите движения Crossing Arms

Оо...повярвай, за един мъж това е почти всичко. Wink

# 32
  • Мнения: 2 070
То пък големия кяр за някой мъж ако е способен само в изваждането и въртеливите движения Crossing Arms

Оо...повярвай, за един мъж това е почти всичко. Wink
що ти трябваше да се изказваш втори път ooooh!

# 33
  • Мнения: 46 520
Това за секса е по подразбиране, защо го коментирате въобще  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 448
Има жени могат да накарат и най способния мъж да се почувства като пълен некадърник.   Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 7 723
Има жени могат да накарат и най способния мъж да се почувства като пълен некадърник.   Twisted Evil

...то по тая ти логика- и най- неспособните като богове Mr. Green Joy

# 36
  • Мнения: 4 734
 Абе той нека да е скопен умствено ако ще да си вее оная работа нон-стоп, все тая.

# 37
  • Мнения: 2 448
Има жени могат да накарат и най способния мъж да се почувства като пълен некадърник.   Twisted Evil

...то по тая ти логика- и най- неспособните като богове Mr. Green Joy

За съжаление, обратната логика не важи.  Laughing
Милионери правим само от милиардерите, а не от бедняците.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 448
Абе той нека да е скопен умствено ако ще да си вее оная работа нон-стоп, все тая.
Що бе Кас, ако попадне на някоя дето се интересува само от това да и е вътре, ще си паснат идеално.  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 734
Ааа, гаранция. Неспособен и неспособна, чудно...Ама дето се вика за вески влак си има мераклии да се поклатят.

# 40
  • Мнения: 58
Май, май... "Не се сърди, човече" и xenia ще се окажат МНОГО прави.
Например в гугъл излезе това: "Психогенна еректилна дисфункция" (вижте картинката)
http://svejo.net/home/link_summary/106645-Psihogenna-erektilna-disfunkciq

И като цяло наистина много интересни картинки излизат, ако човек потърси картинки в гугъл по думите "неспособни мъже". Не искам аз да слагам линк тук, защото всеки с различен образ ще направи асоциация.

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 22:40 от winter_wolf

# 41
  • Мнения: 2 448
Първият резултат в Гугъл се оказа мнение на  Гил по въпросаLaughing

# 42
# 43
  • Мнения: 58
Хм, а при мен излиза друго цък newsm78

Цитат
...В същото време и мъжете се оплакват от сексуален тормоз – надарената колежка с пищните форми се фръцка с къса пола и огромно деколте. Е, човешко ли е, оплаква се силният пол. Разгърдените жени разконцентрирали мъжете и те били неспособни да си вършат пълноценно работата, освен това, можели да ги вкарат в грях. Това си било чист сексуален тормоз – че и целенасочен при това

# 44
  • Мнения: 2 133
Да не работи.
Да не получава добри пари(ако работи).
Да не зачита семейството си.
Да не се справя с обикновените битови проблеми.
Да не задоволява Жена си.
Да не е изградил дом за любимите си хора.

# 45
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
неспособен = пуряк

# 46
  • Мнения: 4 734
Ъ, каква е тази дума?

# 47
  • Мнения: 7 723
пуряк/пурек - обидна дума за дете, нещо като копеле
мурдар и писнюк - хаха ми писюк, хаха, мърляч, мърльо


...ма нещо не ми се връзва.... Thinking

# 48
  • Мнения: 51
Ако с това, в което е способен, не може да компенсира областите, в които не е, значи става тотално неспособен.  Simple Smile 
Виж сега,ако не му става,и не ме задоволява няма област която да компенсира това

# 49
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
пуряк/пурек - обидна дума за дете, нещо като копеле
мурдар и писнюк - хаха ми писюк, хаха, мърляч, мърльо


...ма нещо не ми се връзва.... Thinking
Е , по нашия край на този тип мъже им викат така. Laughing Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 13
Неспособен мъж е след като минат 40 години и се обърнете и видите,че този мъж не е създал сем.,дом,деца и  не си е устройл живота някак си за мен е неспособен мъж.Един мъж каквото направи до 40,след това трудно става.

# 51
  • Мнения: 81
Под неспособен мъж и аз съм чувал основно сексуалната трактовка.
Стана ми интересно обаче разликите в резултатите на зимния вълк и пасинет.
Ясно е от доста време, че гугъл персонифицира резултатите по IP, съобразно изведените от самия него тенденции на най-честите търсения на съответния юзър.
И оттук чуденката защо пък на паси й вади мнение на Гил...?  Crazy   bouquet

# 52
  • Мнения: 54
За мен неспособен мъж е този,който няма добър самоконтрол, краен в нещо - пие повече от необходимото,избухлив е повече от необходимото, хойка му се повече от необходимото, списъка на крайностите може да е дълъг.Тоест способен мъж е този,в когото всичко е умерено,няма страст която да го завладее и той да не може да се справи с нея.

В крайна сметка точно това е проблем в повечето бракове и повод за развод - когато мъжа има прекомерно от някой недостатък инай-вече е слаб да се бори срещу него.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 735
Да не работи.
Да не получава добри пари(ако работи).-и да се задоволява с това!
Да не зачита семейството си.
Да не се справя с обикновените битови проблеми.
Да не задоволява Жена си.
Да не е изградил дом за любимите си хора.
Точно се припокрива с моето виждане и тъкмо щях да започна да ги изреждам.Плюс -несамостоятелен и зависим преди всичко от мама. Mr. Green

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 645
При правилна дресировка...виж тук за справка, всички стават способни.

# 55
  • Мнения: 631
ами аз неспособен мъж го разбирам като мъж,който една крушка не може да завътри,няма идея и умение да постигне нещо и т.н. Laughing

Не подкрепям това мнение - дядо ми ако сложеше чай да свари, го загаряше, но за сметка на това осигуряваше всичко в семейството. Беше на мнение, че има хора за всичко и ще загуби повече време да забие един пирон от колкото да иде да изкара пари по неговата си специалност и да викне майстор.

По - скоро като неспособен определям мъж, който не може да се справя с нормални житейски ситуации, няма чувство за отговорност и от там бяга от реалността по различни начини - пие, не работи, оправдава се и т.н.т. Т.е. "неспособността" я слагам по - скоро в графата на психо - социалните фактори, е естествено не коментирам физически недъг или неспособност.

# 56
  • Мнения: 233
При правилна дресировка...виж тук за справка, всички стават способни.
е недей да показваш такива материали.ей сега във ТАТКОВЦИ-те ще направят клуб "мъже под домашно насилие" и ще настане война.не им отваряй очите Mr. Green

# 57
  • Мнения: 81
При правилна дресировка...виж тук за справка, всички стават способни.
е недей да показваш такива материали.ей сега във ТАТКОВЦИ-те ще направят клуб "мъже под домашно насилие" и ще настане война.не им отваряй очите Mr. Green
Снощи не стигнах да гледам новините, но промото на Нова за късните новини обещаваше да разкаже за първите случаи в БГ на мъже, официално подали жалби за домашно насилие над тях от половинките им...

# 58
  • Мнения: 233
pronobis  за съжаление и аз не можах да го гледам ,но ми се струва малко странно.един мъж дали би си оставил да го тормози физически и психически една жена ,пък колкото и влюбен да е той.не,това не го вярвам.всеки има инстинкт за самосъхранение.

# 59
  • Мнения: 81
pronobis  за съжаление и аз не можах да го гледам ,но ми се струва малко странно.един мъж дали би си оставил да го тормози физически и психически една жена ,пък колкото и влюбен да е той.не,това не го вярвам.всеки има инстинкт за самосъхранение.
И жените, и мъжете имат инстинкт за самосъхранение. За съжаление домашното насилие е факт...

# 60
  • Мнения: 233
то е факт не отричам.но до колко си способен да се "самосъхраниш"?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 953
неспособен
непълен член - неспособния
пълен член - неспособният
Изберете пълния член, със сигурност ще е няколко сантиметра в повече  Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 98
неспособен мъж
1. Мъж, който непрекъснато мрънка за проблемите си, но нищо не прави за преодоляването им
2. Мъж, които дори и доста години след навършването на пълнолетие, продължава да се държи като хлапак без отговорности
3. Мъж, който за всичко си намира оправдание или пък обратното - казва "Виновен съм, допуснах грешка" - и продължава да я прави
4. Мъж без воля
5. Мъж, който не желае да се развива интелектуално
6. Мъж без амбиции
7. Мъж, който чака животът да му поднесе на тепсия всичко което желае, без да си мръдне пръста
8. Мъж, на когото хобито му е да се самосъжалява
9. Мъж, които търси в живота идеалната си половинка, само за да има кой да го отглежда в бъдеще

мога още да напиша, ама вече ме втресе, като си представих съвкупността .....  Confused

между другото - важи и за жени  Wink

# 63
  • Мнения: 2 448
неспособен
непълен член - неспособния
пълен член - неспособният
Изберете пълния член, със сигурност ще е няколко сантиметра в повече  Mr. Green

Като прочетох повечето тълкувания, значи се получава така:
неспособен
непълен член - неспособния
пълен член - неспособният

Щом пълни члена , значи способностите са на лице.  Mr. Green

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Знаех си че все някой ще ме разбере pasinet   Hug

Общи условия

Активация на акаунт