Неспособен мъж...

  • 6 215
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
неспособен = пуряк

# 46
  • Мнения: 4 736
Ъ, каква е тази дума?

# 47
  • Мнения: 7 723
пуряк/пурек - обидна дума за дете, нещо като копеле
мурдар и писнюк - хаха ми писюк, хаха, мърляч, мърльо


...ма нещо не ми се връзва.... Thinking

# 48
  • Мнения: 51
Ако с това, в което е способен, не може да компенсира областите, в които не е, значи става тотално неспособен.  Simple Smile 
Виж сега,ако не му става,и не ме задоволява няма област която да компенсира това

# 49
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
пуряк/пурек - обидна дума за дете, нещо като копеле
мурдар и писнюк - хаха ми писюк, хаха, мърляч, мърльо


...ма нещо не ми се връзва.... Thinking
Е , по нашия край на този тип мъже им викат така. Laughing Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 13
Неспособен мъж е след като минат 40 години и се обърнете и видите,че този мъж не е създал сем.,дом,деца и  не си е устройл живота някак си за мен е неспособен мъж.Един мъж каквото направи до 40,след това трудно става.

# 51
  • Мнения: 81
Под неспособен мъж и аз съм чувал основно сексуалната трактовка.
Стана ми интересно обаче разликите в резултатите на зимния вълк и пасинет.
Ясно е от доста време, че гугъл персонифицира резултатите по IP, съобразно изведените от самия него тенденции на най-честите търсения на съответния юзър.
И оттук чуденката защо пък на паси й вади мнение на Гил...?  Crazy   bouquet

# 52
  • Мнения: 54
За мен неспособен мъж е този,който няма добър самоконтрол, краен в нещо - пие повече от необходимото,избухлив е повече от необходимото, хойка му се повече от необходимото, списъка на крайностите може да е дълъг.Тоест способен мъж е този,в когото всичко е умерено,няма страст която да го завладее и той да не може да се справи с нея.

В крайна сметка точно това е проблем в повечето бракове и повод за развод - когато мъжа има прекомерно от някой недостатък инай-вече е слаб да се бори срещу него.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 735
Да не работи.
Да не получава добри пари(ако работи).-и да се задоволява с това!
Да не зачита семейството си.
Да не се справя с обикновените битови проблеми.
Да не задоволява Жена си.
Да не е изградил дом за любимите си хора.
Точно се припокрива с моето виждане и тъкмо щях да започна да ги изреждам.Плюс -несамостоятелен и зависим преди всичко от мама. Mr. Green

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 654
При правилна дресировка...виж тук за справка, всички стават способни.

# 55
  • Мнения: 631
ами аз неспособен мъж го разбирам като мъж,който една крушка не може да завътри,няма идея и умение да постигне нещо и т.н. Laughing

Не подкрепям това мнение - дядо ми ако сложеше чай да свари, го загаряше, но за сметка на това осигуряваше всичко в семейството. Беше на мнение, че има хора за всичко и ще загуби повече време да забие един пирон от колкото да иде да изкара пари по неговата си специалност и да викне майстор.

По - скоро като неспособен определям мъж, който не може да се справя с нормални житейски ситуации, няма чувство за отговорност и от там бяга от реалността по различни начини - пие, не работи, оправдава се и т.н.т. Т.е. "неспособността" я слагам по - скоро в графата на психо - социалните фактори, е естествено не коментирам физически недъг или неспособност.

# 56
  • Мнения: 233
При правилна дресировка...виж тук за справка, всички стават способни.
е недей да показваш такива материали.ей сега във ТАТКОВЦИ-те ще направят клуб "мъже под домашно насилие" и ще настане война.не им отваряй очите Mr. Green

# 57
  • Мнения: 81
При правилна дресировка...виж тук за справка, всички стават способни.
е недей да показваш такива материали.ей сега във ТАТКОВЦИ-те ще направят клуб "мъже под домашно насилие" и ще настане война.не им отваряй очите Mr. Green
Снощи не стигнах да гледам новините, но промото на Нова за късните новини обещаваше да разкаже за първите случаи в БГ на мъже, официално подали жалби за домашно насилие над тях от половинките им...

# 58
  • Мнения: 233
pronobis  за съжаление и аз не можах да го гледам ,но ми се струва малко странно.един мъж дали би си оставил да го тормози физически и психически една жена ,пък колкото и влюбен да е той.не,това не го вярвам.всеки има инстинкт за самосъхранение.

# 59
  • Мнения: 81
pronobis  за съжаление и аз не можах да го гледам ,но ми се струва малко странно.един мъж дали би си оставил да го тормози физически и психически една жена ,пък колкото и влюбен да е той.не,това не го вярвам.всеки има инстинкт за самосъхранение.
И жените, и мъжете имат инстинкт за самосъхранение. За съжаление домашното насилие е факт...

Общи условия

Активация на акаунт