ЛАМИНАТ

  • 8 670
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Има едни безплатни брошурки, които пускат по пощите с различни обяви вътре.
От там видях за една верига магазини - купуваш ламинат, монтаж, подложка -3 мм, первази са безплатни. Плащаш винтове, лепило, ако е нужно. Монтаж и доставка в рамките на 24 часа. Платих квадратурата, която исках, а не на пакет.
Добро впечатление ми направи, че ден след монтажа се обадиха да питат дали сме доволни и да ниинформират, че ако желаем можем да върнем останалия ламинат.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 860
Има едни безплатни брошурки, които пускат по пощите с различни обяви вътре.
От там видях за една верига магазини - купуваш ламинат, монтаж, подложка -3 мм, первази са безплатни. Плащаш винтове, лепило, ако е нужно. Монтаж и доставка в рамките на 24 часа. Платих квадратурата, която исках, а не на пакет.
Добро впечатление ми направи, че ден след монтажа се обадиха да питат дали сме доволни и да ниинформират, че ако желаем можем да върнем останалия ламинат.

Сигурно става дума за същата фирма,от която взехме и ние.Но ние купихме ламината от магазина им.На другия ден наистина се обадиха и попитаха доволни ли сме,имаме ли забележки иискаме ли да върнем останалото.

# 17
  • Мнения: 161
паркети има , ако си от София на одрин и стамболийски като идваш от центъра се пада  от лявата страна, но подробности незнам, мисля, но да не те излъжа, че ако поставш в целия апартамент монтажа е безплатен.

# 18
  • Мнения: 38
моля, пунете ми адреса на склада в Сухата река!

# 19
  • Мнения: 9 193
на ул.Бесарабия 57са в |Суха река
Монтаж;подложка 2мм, и первази са безплатно !!
преходни лайсни;ъгли се плащат,доставката май беше 25лв newsm78

тел . там са  945 47 76; 945 42 67

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 08:39 от pinko

# 20
  • Мнения: 93
Поставяхме ламинат на цял апартамент и тъй-като не сме от София,попаднахме съвсем случайно на тази фирма.Много са добри-професионалисти.Нали"Суха река"е квартала от дясно на "Ботевградско шосе"в посока София(срещу "Баумакс")?Ние там открихме въпросната фирма,по-точно складове за ламинат.Толкова съм си патила от некоректни фирми,та останах изненадана от коректността и отношението им! Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 1 603
моля, пунете ми адреса на склада в Сухата река!

Адресът е ул. Бесарабия №57.
Имат складове и в други квартали, погледни къде ще ти е най-близо. Заповядай: http://www.maksoft.net/page.php?n=17736&SiteID=445

Преди месец поръчах от тях за холът на родителите ми - монтажът беше още на следващия ден, след това ми се обадиха да питат дали съм доволна. За качеството на монтажа нищо не мога да кажа, просто не разбирам, но бяха бързи и любезни.

# 22
  • Мнения: 653
Много се радвам, че някой даде точен адрес! Благодаря ви, Пинко и Супичка!
Аз само обяснения успях да дам на момичетата, защото се оказа, че никой не е запомнил улицата Crazy.
Нашата доставка я фактурираха на 20лв. Peace

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има едни безплатни брошурки, които пускат по пощите с различни обяви вътре.
От там видях за една верига магазини - купуваш ламинат, монтаж, подложка -3 мм, первази са безплатни. Плащаш винтове, лепило, ако е нужно. Монтаж и доставка в рамките на 24 часа. Платих квадратурата, която исках, а не на пакет.
Добро впечатление ми направи, че ден след монтажа се обадиха да питат дали сме доволни и да ниинформират, че ако желаем можем да върнем останалия ламинат.

не пазиш ли някакви координати?

# 24
  • Мнения: 4 413
Евтино е в Бриколаж, ламинатите на kronospan са по 10-12лв, а са хубави. Подложката е стотинки, колкото до монтажа, направете го сами, по-евтино от това няма.


Вчера и ние купихме от там ламинат - 12,99лв/м2, подложката е по 0,50лв/м2. А монтажа - с тез две ръце + на милото, довечера след работа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт