АВГУСТинчето прави щури купони с парти-шапки и балони!

  • 16 353
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Охоооо, и днес имало поводи за черпене... Party

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НАТИ НА ДИВЕНА И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АДИ! И НА МАЛКАТА, И НА ГОЛЯМАТА ИМЕНИЧКА ПОЖЕЛАВАМ ОТ СЪРЦЕ МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ И ЩАСТИЕ НА ПОРАЗИЯ!
Хайде, сега да видим ще си познае ли всяка кое за кого е. Mr. Green


# 16
  • Мнения: 530
Честито на именничките!Много ,много щастие.

# 17
  • Мнения: 222
Привет и от нас!

Момичета, благодаря за милите думи за снимките!

Честит Имен Ден на всички именници-Нати на Дивена и Ади! Да са им здрави имената, с много гордост и благополучие да ги носят!


Ние сме добре. Вече оправихме багажите и в момента сме в период на адаптация.Перси е с нова прическа, но някой друг ден ще пусна снимки.

Спокойна вечер на всички!

# 18
  • Мнения: 467
Ако не те познавах щях да упорствам да повярвам ,че си българка! Mr. Green

Кроки, трогваш ме направо  Blush А за това изречение, в известна степен си права. Преди две години разбрах, че съм смесица между чиста българка и румънски циганин. Е, това, не го очакваше, нали  Joy Сериозно говоря обаче. Моята полу-сестра ми го разкри (баща си съм виждала само на снимка).

# 19
  • Мнения: 564
Преди две години разбрах, че съм смесица между чиста българка и румънски циганин.


Ах, тези румнци, на всякъде са!!! Където най-малко очакваш и ХОП ето ти румънец или най-малкото румъснка жилка  Crazy Crazy Crazy Тони, да знаеш, че вече си ми сериозна слабост  Heart Eyes Hug Всичко румънско ми е близко до сърцето Wink  Hug Flutter Party  bouquet Peace

Поздравче от мен на празнуващите   bouquet

# 20
  • Мнения: 467
Ох, фетица, и ти ме караш да се червя  Blush Blush Е, нямам думи ! Благодаря ви.
Да те питам това, в подписа ти, значи ли че работите по въпроса ???? Mr. Green

# 21
  • Мнения: 564

Да те питам това, в подписа ти, значи ли че работите по въпроса ???? Mr. Green

Догодина ще почнем "работата по въпроса", за сега усилено мечтая, па току помогне  Joy Joy Joy Joy
Въпреки, че след разходки като днешната сериозно се замислям дали изобщо искам други деца  ooooh! Tired искам със сигурност, при това двеее   stork-girl stork-boy Praynig Blush Peace

# 22
  • Мнения: 287
Хехе ,Тони ,сега стана още по-мистериозна! Laughing
Фетица ,пожелавам ти ги от сърце близначетата!Аз също съм фен ,но вече нямам смелост!Определено и само с още едно ще откача ,а с още 2 директно влизам в лудница! Joy М/у другото наше приятелско семейство близо 5 години нямаха деца, след което им се роди момченче ,а след 2 години и 2 момиченца ,без да имат близнаци в рода си. Simple Smile Сега са весела къща с 3 жени и 2-ма мъже. Party

# 23
  • Мнения: 222
Добро утро!

Честит Рожден Ден на малките палавници: Кирил, Пламен-Виктор и Христо! Нека бъдат здрави и имат едно безгрижно детство!
Весел празник!




Нашият ден започва доста неприятно. Перси е с хрема и температура. До снощи нищо му нямаше, откъде се взе този проблем сега, направо се чудя. Следобяд сме на хомеопат заради алергията му, но като гледам и заради двете неща ще има причина да сме там.

Хубав ден на всички!

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден на Кирил, Пламен-Виктор и Христо! Бъдете живи и здрави, щастливи и обичани, мили деца!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 742
Честит Рожден Ден на малките палавници: Кирил, Пламен-Виктор и Христо!
Да са живи и здрави и много щастливи! Heart Eyes


Пиванова,дано не е нищо сериозно.... и бързо да минава! Praynig Hug

# 26
  • Мнения: 467
Определено и само с още едно ще откача ,а с още 2 директно влизам в лудница! Joy
Joy Joy Аз вече съм за там, Кроки. Joy
Фетица, от сърце ти го пожелавам, щом толкова го искаш. Но, няма да е лесно, никак  Mr. Green
Пива, случва се детето да има изолирана висока темперетура в продължение на няколко дни, без причина. По принцип се изчаква до 6-тия ден и ако темперетурата се връща въпреки лекарствата, трябва кръвен анализ и снимка на дробчетата. Но ти казваш, че е с хрема, да не би да е настинал ?  newsm78
 И
Прекрасен Рожден Ден на големите вече момчета, Кирил, Пламен-Виктор и Христо  newsm51

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КИРИЛ, ПЛАМЕН-ВИКТОР И ХРИСТО! ДА СТАНАТ ГОЛЕМИ И СИЛНИ МОМЧЕТА, И ДА СЕ РАДВАТ НА ВНИМАНИЕТО НА МНОГО КРАСИВИ ДАМИ!


Пива, стискам палци да не е нещо сериозно и Перси

# 28
  • Мнения: 361
Здрасти на всички български и румънско-цигански мами Laughing
Френско Тони Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит Рожден Ден на Пламен-Виктор,Кирил и Христо.Усмихнати и здравички да са  bouquet

Честит Рожден Ден и на мама Гера-много здрава,обичана и щастлива да бъде  bouquet

Пива,сигурно е гадният вирус,мила.И аз го изкарах,ама минах без Т.Оправих се с много лимон и мед и не пих никакви лекарства.Първо ме боля гърлото 4 дни,без да е червено,после ми тече носа 2 дни и накрая мина.Оправяйте се бързо и без много,много лекарства Peace Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 182
ЧЕСТИТО НА ПАТЕРИЦА НА ВСИЧКИ ВЧЕРАШНИ ИМЕНИЦИ И РОЖЕДЕНЦИ!
Мариета и твоето сладурче също, аз съм запомнила че и той е именяк на 26.08.- нали?   bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕНИЦИ!   bouquet

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 16:27 от marsidi

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт