Аксесоари за коса

  • 30 522
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 153
Харесвам, но не нося-боли ме главата от тях.

ох и мен много ме боли, но пък упорито нося! а знаете ли някой магазин в софия с хубави инересни цветя за коса? или по-необикновени аксесоарчета  Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Виждали ли сте някъде подобна лента (или диадема, не знам какво е точно)?
Защото си я харесах в Сваровки, но е много скъпа.

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, аз също искам да попитам - откъде мога да си купя красиво цвете за коса (като бялото от първия пост)? А не онези цигански хризантеми ли са, какво са (понеже само такива съм виждала) Laughing...

# 18
  • Мнения: 1 236
Харесвам аксесоари, да  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 115
нося диадеми (по-скоро обикновени венчета, които ми служат за прибиране на косата, а не за красота) или ластик . Преди  ползвах и много фибички, ама вече нямам време  ,   Blush пък и ми минаха тийнеджърските години  Mr. Green .

аксесоари от типа на тези , които е показала Кремче Ванилия много ми харесват........... newsm78 не знам защо не съм си купила до сега... newsm78

# 20
  • Мнения: 89
Виждали ли сте някъде подобна лента (или диадема, не знам какво е точно)?
Защото си я харесах в Сваровки, но е много скъпа.



Гледах я преди няколко дни в ebay и на мен също ми се стори скъпи4ка.Сега погледнах ,но я няма вече ....,но пък може да хвърлиш по 1 око на тези :  http://clothes.shop.ebay.co.uk/Womens-Accessories-/4251/i.html?L … c0.m14&_pgn=1      Peace

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвам диадеми, шноли, ластици...всичко. Косата ми е дълга, гъста и ако не е вързана - ми пречи. Харесвам ги като закачлив аксесоар, който придава настроение.

# 22
  • София
  • Мнения: 275
Ползвам, но ограничен асортимент. Диадеми основно, едноцветни, сливащи се с цвета на косата ми, малки шноли пак едноцветни и доближавайки се до цвета на косата ми и понякога фиби с камъчета. Ластици не нося, ужасно мразя да ходя извън къщи с вързана коса.

# 23
  • Мнения: 1 416
Да не пускам нова тема ще питам тук. Къде в София мога да намеря ластик, който да не се различава от косата? незнам дали ме разбирате точно, търся такъв кастик, който е като коса - същата структура и същия (или поне доближаващ се) цвят. Виждала съм подобни, но те бяха едни такива разперени, а аз търся друго нещо.

# 24
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
И аз много обичам аксесоарите за коса, но за съжаление трудно се намират красиви такива.
Тук има интересни предложения особено за булки  Grinning
http://prittywomanstyle.blogspot.com/2009/07/9.html

# 25
  • Мнения: 1 416
Да не пускам нова тема ще питам тук. Къде в София мога да намеря ластик, който да не се различава от косата? незнам дали ме разбирате точно, търся такъв кастик, който е като коса - същата структура и същия (или поне доближаващ се) цвят. Виждала съм подобни, но те бяха едни такива разперени, а аз търся друго нещо.
Никой ли не знаме къде мога да намеря такъв ластик? Confused

# 26
  • Мнения: 1 153
на витошка на един ъгъл имаше много диадеми и ластици, погледни там

# 27
  • Мнения: 330
Харесвам диадемите, но някак не застават добре при мен, все ми се плъзгат по косата и тя се насъбира напред, вместо да седи опъната назад. Нося понякога шнола или щипка.

# 28
  • Мнения: 1 153
Харесвам диадемите, но някак не застават добре при мен, все ми се плъзгат по косата и тя се насъбира напред, вместо да седи опъната назад. Нося понякога шнола или щипка.

мен пък ме заболява зад ушите, като нося диадема   Sad

# 29
  • Мнения: 718
Темата е стара, но да се включа.
Обиожавам всякакви аксесоари за коса - цветя, диадеми, фиби, гребени, игли, щипки, ластици, ленти, какво ли не. С цветята е много трудно, предлаганите по обичайните магазини са меко казано ... грозни.
Присъединявам се към въпроса за интересни аксесоари. Подобна на лентата с камъчетата има в Промод, но не толкова лъскава.
http://www.promod.eu/accessories/headbands/_8-row-headband-silve … -R7290367932.html
 А гладък ластик от коса мисля, че съм виждала на 1. Шишман , след Иван Вазов, посока ЦАр Освободител, 2. Подлеза на БСФС и 3. Графа, преди Денкоглу посока Алабин, от дясната страна . Ама как обясних Crazy

Общи условия

Активация на акаунт