Спечелих наградата на сп.Меню!

  • 8 082
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Браво Миленче, само така ... Още много много, много награди да спечелиш ...   bouquet

# 16
Миленика, много се радвам за теб! Честито!

Относно микровълновата - аз така готвя риба (с майонеза) и става много вкусна, пък и само за десетина минути.
Предполагам, че и с пиле ще стане, но може да е малко по-сухо.

# 17
  • Мнения: 2 609
Браво!!!  Hands Clap  Party
Звучи вкусно,даже много вкусно   Yum
Ще опитам Flutter

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Браво , а гъбите от буркан или сурови?

# 19
  • Мнения: 3 861
Моите поздравления, много се радвам за теб!!! Hug
Не обичам майонеза, но вече няколко пъти чета рецепти за пиле с майонеза и сигурно има защо да пишат, че е много вкусно. Ще взема да пробвам и аз newsm78  chef

# 20
  • Мнения: 391
От редакцията се присъединяваме към поздравленията и пожелаваме все нови полети на фантазията в кулинарната сфера! Приятно четене.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Браво , а гъбите от буркан или сурови?

Пресни, по големи гъбки, едро нарязани (на полумесец).

Не обичам майонеза, ............. Ще взема да пробвам и аз newsm78 chef

Опитай, майонезата не се усеща много.

От редакцията се присъединяваме към поздравленията и пожелаваме все нови полети на фантазията в кулинарната сфера! Приятно четене.

Благодаря! Успех на списанието и поздрави на екипа! Heart Eyes

# 22
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито и от мен   bouquet! Пожелавам ти все такива успехи!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Браво, Миленка! Честита награда и пожелания за нови победи newsm10 От там - от високото, дребното изглежда още по-дребно или изобщо не се забелязва newsm53 smile3503

# 24
  • Мнения: 6 472
Браво на теб  bouquet А рецептата наистина е хем вкусна, хем лесна Grinning

# 25
  • Мнения: 951
...аз слагам и малко чесън...рецептата е много добра и често я използвам.И честито,а каква награда спечели?

# 26
  • Мнения: 2 099
Честито за наградата, обезателно ще пробвам рецептата ти още тези дни.

# 27
  • Мнения: 514
Браво newsm10 newsm10 news

# 28
  • Мнения: 4 358
Честита награда, Миленче!   bouquet
Таз' рецепта е любима на семейството ми, само дето не сме се сетили да пробваме с гъбки  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 040
Ха сега ... аз пак нещо видяла - невидяла ...

Преди 1 час почнах да я правя и ми се щеше да те питам на колко градуса ... и взе че нета спря и чак сега се включи ... Не стига че това, ама забравих майонезата кога се слагаше отначало или накрая с кашкавала ...
Ей сега най- сетне влязох и прочетох, че е още отначало и се забързах да я сложа, щото месото вече е готово ... ИИИИИИИИИИИ сложих я ...
Преди няколко секунди  както си чета следващите постинги в темата и виждам че си дала предната страница на рецептата, т.е. преди като си я давала и я прочетох - там майонезата е в края ...
И сега седя и се чудя .... то не мога да я махна вече майонезата, ама дано стане ... ТА как е по- вкусно, с коричка от майонезата или така ...
Отивам да слагам кашкавала вече, че сме на консултация след малко, пък дано и така съм направила нещо вкусно с майонезата по никое време  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт