Търся филм , сериал ............ Тема 2

  • 102 417
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, опивам се да открия един италиански филм имам някакъв смътен спомен че заглавието е нещо като Шепотът на дъбовете, newsm78  но не съм сигурна. Разказва се за жена, която работи в архитектурно бюро и когато възрастния шеф умира сина му се връща да поеме работата... Появява се химия между въпросната дама и сина ... имаше някаква интрига с писмо май или нещо подобно, но накрая е happy end, ако може да ми помогнете да открия филма или поне правилното му заглавие на италиански. Благодаря

# 46
  • Мнения: 3 988
Слава, благодаря за обединяващата тема.   bouquet

# 47
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
здравейте   bouquet
търся един сериал,който даваха преди години по Канал 1,но така и не го завършиха  Peace
ето този http://www.imdb.com/title/tt0168344/

# 48
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
anubhis единствения "Legacy" 1998г който намирам е мистерия на руски втори и трети сезон
http://torrents.ru/forum/tracker.php
но като гледам актьорския състав мисля че не е това което търсиш, но все пак  Thinking

# 49
  • Мнения: 502
   Момичета,за тук ми е въпросът май,търся "Играта на играчките"3 преведен на български? Дали го има някъде вече?

# 50
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
   Момичета,за тук ми е въпросът май,търся "Играта на играчките"3 преведен на български? Дали го има някъде вече?

проверих в сайтовете със субтитири, няма го, а щом там го няма едва ли ще го има някъде преведен  Thinking още повече че доколкото знам премиерата му още не е минала /18.06.2010/

# 51
  • Мнения: 502
  Мерси,antom  Hug

  Ще чакаме. Laughing

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте, търся филм със следното съдържание:
Във филма се разказваше за едно момиче, нейната майка и нейният баща. Бащата се влюби в бавачката и се разведе с майката. Бащата се ожени повторно, после майката също се ожени повторно. Бащата се разболя и почина, а после и майката, но втората майка (бавачката) и вторият баща обичаха момичето като тяхна родна дъщеря. И тя също ги обожаваше.
Бях постнала цяла тема, за да търся този филм. Помня, че филмът беше френски и че го излъчваха по Канал 1. Praynig

# 53
  • Мнения: 0
Много моля някой ако може да ми помогне търся един филм който някога съм гледала но не си спомням как се казваше мисля че беше " ВЯРА" но не съм сигурна .Разказва се за едно момиче което е настанено в приемно семейство , приемният и баща маи се опита да я изнасили и тя избягва от там и остава на улицата едно момче я прибира той май беше от някаква банда(не съм сигурна) и тя започва да живее при него впоследствие се влюбват .Тя май се занимаваше с танци .Общо взето това си спомням от филма знам че много ми хареса и ми се иска да го намеря и да гледам пак, но до сега не успявам. Ще съм ви  много благодарна ако някои го е гладел и се сеща за тоя филм да ми помогне. Благодаря ви предварително  Smile
Дай ми заглавието на английски,ще се пробвам да го намеря. Peace
 Момичета ,аз съм на "вие" с чуждите езици,но когато мога да помогна съм винаги насреща.Само че ще ви моля, по възможност освен българско заглавие,да го давате и на английски.По ми е лесно да търся филмите с английските им заглавия.Благодаря ви,дано не съм обидила никого.  bouquet
  Ами на английски е  Faith  дано да успееш да го намериш .

# 54
  • Мнения: 427
     iva26 -моля те разгледай тук и ми посочи от коя година е филма.Излизат няколко и не мога да се ориентирам.http://www.imdb.com/find?s=all&q=Faith&x=14&y=9

# 55
  • Мнения: 150
Здравейте!
малко обширно търсене, но ми се гледат документални филми, нещо като Home, Super size me, особено ме интересува една поредица на NG- Locked up abroad, но не мога да намеря нито епизоди, нито субтитри в торент..
Ако имате някакви предложения за такива филми- давайте ги насам Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 6 210
nurfeyster, разгледай този сайт: http://kolibka.com/2.html. Филмите са подредени по категории, голяма част са със субтитри, не изисква регистрация  Peace

# 57
  • Мнения: 150
О, какъв чуден сайт..Много ти благодаря, не съм и предполагала за съществуването му!   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 6 210
О, какъв чуден сайт..Много ти благодаря, не съм и предполагала за съществуването му!   bouquet
Моля, за нищо! Сайта е прекрасен наистина и има чудесни научнопопулярни филми. Сигурна съм, че ще намериш много интересни неща, щом не си го знаела до сега  Peace

# 59
  • Мнения: 307
Търся един игрален филм,мисля че от САЩ, със заглавие нещо от рода на "Хората,които ще те чакат отвъд", или "Петте човека, които ще те посрещнат в Рая" или нещо подобно. Разказваше се за един човек, който спаси живота на дете в лунапарк (той беше механик там), но загина. А после "видя" целия си живот и всички причинно- следствени връзки, които са довели до този инцидент. Както и се "срещна" с хора,които са умрели,но са имали важна раля в живота му.

Общи условия

Активация на акаунт