Търся филм , сериал ............ Тема 2

  • 102 466
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 375
Търся един филм с Джулия робъртс доста стар.Ще го дават в Неделя ,но няма да мога да го гледам.Моля ,ако някой може да ми помогне .Аз го търсих,но не го намерих.Филма се казва "Врагът в моето легло"или "Да спиш с врага си".

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 16:15 от Шефчето

# 691
# 692
  • Мнения: 375
Фани,да си жива и здрава.Мерси много ,че ми го намери.  bouquet

# 693
  • Варна
  • Мнения: 138
Търся субтитри за филма Граф Монте Кристо с Жан Маре от 1954 години. Благодаря предарително!!!!!

# 694
  • Мнения: 889
Търся субтитри за филма Граф Монте Кристо с Жан Маре от 1954 години. Благодаря предарително!!!!!

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=39539

най- добрата версия  Peace
Филмът е със субтитри, ако пасват на твоята версия можеш да изтеглиш само тях.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 138
Търся субтитри за филма Граф Монте Кристо с Жан Маре от 1954 години. Благодаря предарително!!!!!

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=39539

най- добрата версия  Peace
Филмът е със субтитри, ако пасват на твоята версия можеш да изтеглиш само тях.
Благодаря ти   bouquet

# 696
  • Мнения: X
Здравейте, преди време мисля че бях засекла в Арена-та филми по романи на Реймънд Чандлър, с Филип Марлоу. Обаче сега се пробвах да потърся и не ги намирам понеже не им знам имената, а тогава бяха наслагали няколко един след друг. В наносет намерих "Сбогом, моя красавице" и "Големият сън" мисля беше.

# 697
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Ето страницата за Чандлър в imdb - http://www.imdb.com/name/nm0151452/
Оттук можеш да си видиш и заглавията, и годините на екранизациите по неговите романи. И не само...
Между другото - добра идея да си припомня Филип Марлоу и неговите екранни превъплъщения.
Така че който намери нещо - да пусне линк. Аз също ще потърся тези дни.

# 698
  • Мнения: 113
Здравейте, някой може ли да помогне да намеря този филм P.S., I Love You / П.С. Обичам те (2007)  Praynig
Много ще съм благодарна!   bouquet

# 699
# 700
  • Мнения: 32
Някоя от вас момичета гледала ли е Сексът и града2 с бг субтитри?Търсих навсякаде и не мога да намеря.

# 701
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Здравейте!
Всъщност търся филм, на който не знам името и точно то ми трябва.
Преди време по Холмарк даваха английски филми , действието им се развиваше 18-19 век.
В този филм едно момиче с доста братя и сестри живееха в пещера на едни хълмове. Момичето го съблазни синът на местния лорд, тя забременя, роди детето, но после го даде на лорда, защото не можеше да си позволи да го задържи.
Един мелничар и помагаше , но той имаше съпруга, която го ревнуваше и дебнеше. Само това помня.
Филмът в тип история Катрин Куксън, обаче разглеждах кои романи са били на екран - не го намерих.
Дано някой се сети кой е филма!
Благодаря ви!

Сексът и града2 го има в замунда, обаче с много лошо качество. Не помня за субтитри.

# 702
  • Мнения: 838
"Сексът и градът 2" и в Замундата и в Арената е без субтитри на български език. Има някакъв вариант с превод на руски /аудио/, но не и субтитри на български. Качеството на филма е под всякаква критика.

# 703
  • Мнения: 32
това е което намерих и аз,няма ли някой да го преведе най-накрая
"Сексът и градът 2" и в Замундата и в Арената е без субтитри на български език. Има някакъв вариант с превод на руски /аудио/, но не и субтитри на български. Качеството на филма е под всякаква критика.

# 704
  • into the blue
  • Мнения: 771
Eто тук можеш да гледаш Sex And The City 2 онлайн с отвратително качество,но пък със бг субтитри.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт