ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА - Yanık koza (бТВ)

  • 89 809
  • 675
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
На моменти главния герой се държи доста грубо,което и на мен не ми харесва.Щевидим по нататък как ще се развият нещата

# 31
  • Мнения: 70
Има ли някъде серията от вчера

# 32
# 33
# 34
  • Мнения: 70
Bayraktarova, BGpapa   bouquet  bouquet  bouquet вече са качени всички епизоди - до 4-ти както ги дават по БТВ

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 21:49 от pstojkova

# 35
  • Мнения: 0
Да, точно. Аз дадох линк не към конкретния епизод, а към КАНАЛА, в който се слагат всички епизоди. 4-ти го има. В същия канал утре ще има и 5, 6 и т.н. Ето и малко снимки



# 36
  • София
  • Мнения: 15 471
Аз го гледам нощем, повторението е към 1,30 ч. Sad

# 37
  • Мнения: 0
в 1.50 докъм 3.20. Снощи в 1.55 започна. Сериалчето става все по-интересно.
Галип не мога да го разбера, ок.. разбрал си, че детето не е твое, но защо се държиш грубо с него. Все пак, от един къс месо си го отгледал... Децата усещат тия неща...
А за това как нокаутираше жена си... думи нямам. Такива хора просто заслужават  #2gunfire

# 38
  • Мнения: 135
в 1.50 докъм 3.20. Снощи в 1.55 започна. Сериалчето става все по-интересно.
Галип не мога да го разбера, ок.. разбрал си, че детето не е твое, но защо се държиш грубо с него. Все пак, от един къс месо си го отгледал... Децата усещат тия неща...
А за това как нокаутираше жена си... думи нямам. Такива хора просто заслужават  #2gunfire



Доста грубо се държи наистина но  после сигурно ще стане добрият герой

# 39
  • Мнения: 0
mamast, посегне ли ти веднъж (така, както посегна на жена си в първата серия), повече... тоя човек се погребва. smile3516 После не положителен да стане, ами и звезди от небето да сваля... край.: Шут отзад  и ...  ignore2  да не се появява повече. Ако не ...   #Sniper

# 40
  • София
  • Мнения: 15 471
Винаги съм се чудила как живеят спокойно жени, които знаят,че детето им не е от съпруга им.И тази героиня много е спокойна за това, което се случва.Девет години да лъжеш, трябва вече да си откачил от нерви.Разбира ли се кой е бащата и защо се пише, че се оказва, че дори семейство не са?Бабето прекалено много се бърка навсякъде, а и май е доста по-старичка от дядото.Тя прецакала ли го е да се ожени той за нея?Сигурно и синовете и не са истински синове на дядото?

# 41
# 42
  • Мнения: 1
 Stop Хора, филмът хич не е лош да знаете! Ще го гледаме май, ама времето на излъчване е много гадно.

# 43
  • Мнения: 0
да, първият епизод не се засича, но вторият е едновременно със сериала по НОВА. А като пуснат СДЕЛКА ИЛИ НЕ от 18ч по НОВА, пак ще изместят сериалите си от 14.30 до 18ч. и всичко ще се засича едновременно, хаха....
Сериите от вчера още ги няма качени  (5 и 6) newsm61

# 44

Общи условия

Активация на акаунт