Споделете някой трик за оригване на бебето!

  • 48 227
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Аз оригвах моята дъщеря само на лявото рамо,потупвайки я по дупето.Четох някъде,че не било хубаво да се удря по гърба. Flutter

# 31
  • Мнения: 753
Вторият юнак успявам най-често като го гушна с корема му към моя, т.е лице в лице. Успявала съм и при самата смяна от полегнал в изправено положение, другото е като го вдигна под мишниците срещу себе си нагоре.
Но първото така и не успявах.

# 32
  • Мнения: 49
Мили мами, моят син не се е оригвал от 4 дни. Много се притеснявам, можеби вината е моя защото два, три пъти заспиваше и не го вдигах да се оригне. Сега какво ли не правя и не става, нто през деня нито вечерта и според мен коликите му се увеличиха. ooooh! Има ли и други мами като мен и какво направихте? Благодаря на всички предварително  bouquet

# 33
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Сама си се оригваше.
В повечето случаи беше достатъчно просто да я изправя след като я нахраня.
Някои ги потупват лекичко по гръбчето.

# 34
  • София
  • Мнения: 30 142
синът ми се оригваше мноооого трудно. Най-действаше като го сложа да полежи и го вдигна после, да го гушна и той оригваше.

# 35
  • някъде
  • Мнения: 4 955
През деня успявам да оригна бебето си след ядене, но през нощта това ми е голям проблем.  Сменям всякакви пози, потупвам го по гръбчето, дори се разхождам из апартамента, но така и не оригва   33uu Накрая го слагам да спи неоригнат. Но съм чела, че така вероятността да го боли коремчето е много по-голяма.

Споделете някой трик за оригване на бебето и изобщо изчаквате ли го да се оригне след нощното хранене  newsm78
щом детето не иска да се оригне, какьв сьвет можем да ти дадем newsm78 не можеш насила да го накараш Peace

Общи условия

Активация на акаунт