Болнични преди и след ин витро /трансфер/

  • 4 849
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, пускам тази тема, която ме вълнува много за момента. Не можах да намеря нещо по въпроса тук. Може би има, но не съм търсила прецизно. Предстои ми икси през октомври. На 40 години съм. Сигурно хващам последния влак. Работя в агро аптека. Може би рядко някой от вас е влизал на такова място, но трябва да ви кажа, че изпаренията от торовете и препаратите са много и си мирише на химикали, особено сега през лятото в жегите. Решили сме с мъжа ми поне 1 месец преди самата процедура да се откъсна от там. Ако не се получи ще се обвинявям че е от препаратите. Цяло лято включително и съботите съм работила, а сега шефката се крие, прави си оглушки и не ми дава полагаемата ми се отпуска и отработени дни. Дайте моля ви идеи за болнични ... newsm78 особено за периода преди стимулацията. При доктор Владимиров съм на 17-18 септември, за предварителен преглед и подготовка за стимулация, но дотогава? Джипито дава само 7 дни  Sad . Моля. ви помогнете с идеи ....

# 1
  • Мнения: 2 259
Една дископатия? Wink
Иначе след пункцията на мен  ми дадоха 1 месец и до деня на раждане ми се наложи около месец да се водя на работа.
Успех в процедурата  Peace

# 2
  • Мнения: 547
На мен ми дадоха 14 дни от деня на трансфера,преди това бях в отпуска.Изглежда зависи в коя клиника ще правите инвитрото.Аз бях в Щеревата.Що се отнася до болничните.Джипито трябва да е свестен човек и да иска да ти помогне.Аз съм с алергии които се проявяват с кашлица впоследствие диагноза астма и когато минеха 7 дни от личната а аз продължавах да кашлям тя ме пращаше на комисия и от там са ми удължавали болничните с по 10 дни.Дископатията също може да свърши работа,но там се искат снимки,аз имам и скенер за болките в гърба и кръста и ако невролога е някой гадняр може да не ти продължи болничните.Най-добре говори открито с джипито.В твоя случай с миризмите в аптеката алергиите и астмата с проява кашлица са много подходящи за болнични.Аз ако дойда при теб до 20 минути ще се давя от задух така че си е съвсем реално.Помоли личния лекар да се разбере с комисията.Никога не са ме викали на реален преглед от няколко човека,а е бил само един лекар,така че от човещина и женска солидарност биха могли да ти помогнат.Ако искат.От сърце ти желая успех с болничните,съвсем правилно сте решили да се откъснеш от тази среда,а когато забременееш ще трябва още от самото начало да си в болнични.Ще ти стискам палци и ще се радвам много ако в края на октомври видиш своите така жадувани две чертички.Успех!Силна прегръдка от мен и моето момченце

# 3
  • Мнения: 12
Благодаря ви  Vali Simple Smile Dji_djo , за съветите. Умувахме с моя мъж и днес отидох при гинеколога си. Споделих му и той веднага взе присърце нещата. Така че мили мои от днес съм в болнични за 7 дни, с последващо продължение за 30 дни. Диагноза остро възпаление на яйчниците. И той както и доки каза, че е необходимо "извеждане от токсична среда".  Та сега ще се детоксикирам и октомври ще е най-важното събитие в живота ми. Дано всичко е наред и да гушна и аз пухкаво бебче  Praynig Praynig . На вас милички само здраве и да ви радват малките съкровища  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 250
kossara ,попаднали сте на човек!Мъжа ми ходи при личната и издействахме 7 дни остра вирусна инфекция.Аз се водя при Щерев и не исках колегите да заподозрат ,че смятам да забременявам ,защото няколко пъти ми напомняха как сме щели да намалеем за проекта ако взема ,че излеза в болничен (ала бала).Накрая намериха други колеги да ме заместят,важното е да има стрес  Laughing.
Та по темата ние реално платихме с подаръче на личната за болничните

Общи условия

Активация на акаунт