С трепет мама чака, МАРТенчето да подскача (14)

  • 9 142
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2
Здравейте момичета и от мен. Хубав ден!
Чакайте и аз да се оплача. От няколко дена имам страхотно главоболие, направо не се издържа така. Не ми се иска да пия лекарства, но май ще се наложи. Sad
От три месеца не ме беше боляла главата.

# 286
  • Мнения: 521
Здравейте и от мен. Сзжалявам, че някои момичета още не се чувстват добре....  Confused Надявам се обаче скоро да преминат всичките ви неразположения...

На мен както все ми се гадеше и ми беше зле, сега от тази седмица имам повече енергия и се чувствам по-добре. Според мен е просто въпрос на време, от което организма се нуждае за да привикне към новата ситуация.

И аз обаче имам едно оплакване... Резултатите от БХСто ми, които уж щяха да са готови в сряда, още не са готови... почнах лекичко да се изнервям вече...  ooooh!

# 287
  • Мнения: 10
От няколко дена имам страхотно главоболие, направо не се издържа така. Не ми се иска да пия лекарства, но май ще се наложи. Sad
От три месеца не ме беше боляла главата.

И аз съм така от няколко дни,още като се събудя.Дори сега ме по наболява.Аз съм с ниско кръвно и пия кола или дори по слабо кафе.Ако имаш същия проблем,пробвай.

# 288
  • Мнения: 521
Ако наистина ви боли много и не издържате вече (пиете ли достатъчно течности?) може да вземете парацетамол и да видите дали ще помогне... само това ни е позволено да пием...

# 289
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Имам въпрос към мамитата от Варна - има ли такива, които са се записали на ЖК в Майчин дом?

# 290
  • Мнения: 0
Имам въпрос към мамитата от Варна - има ли такива, които са се записали на ЖК в Майчин дом?

Аз съм там:) При М.Яков и Снежи  Петкова -акушерка

# 291
  • Мнения: 14
......
На мен както все ми се гадеше и ми беше зле, сега от тази седмица имам повече енергия и се чувствам по-добре. Според мен е просто въпрос на време, от което организма се нуждае за да привикне към новата ситуация.
Tink ей супер че при теб вече отминава гаденето и лошите дни това ме обнадеждава и мен защото вървя няколко дни след теб, то и при мен не е сега по цял ден както преди, а и апетита ми се възвърна и все повече работи ми се дояждат за разлика от преди, само дето в края на деня коремчето ми става като на Каралсон който живее на покрива само перката ми липсва.

А относно растенето на гърдитеми беше предните 2 месеца а си ме боляха особенно вечерно време, но сега са се кротнали, имам само един сутиен който ми е добре всички други преливат като ги сложа.
Steli-Debeli благодаря за съвета с оцета ще го пробвам довечера, аз също се бях замислила за ментолов спирт, правих асоцияция със сърбежите при Варицела.


# 292
  • Мнения: 521
Според мен хидратиращ крем ще помогне повече за сърбежа от мазен. Ако искаш пробвай...

Тая нощ да споделя ми се случи за пръв път в живота ми да се събудя посред нощ от адкси глад... имах чувстовто, че мога да стана и да изям цял кон! Но успях да се въздържа да не ям, че както по цял ден  eat, ако и през нощта набивам ще стана на   261uu

# 293
  • Мнения: 2
Момичета благодаря ви за съветите.
Кали аз пия кафе всяка сутрин но не помага.
Относно неразположенията вече не знам. Първите два месеца ми беше много гадно, от две седмици уж всичко премина и тъкмо се зарадвах че съм добре и ето пак се почва. Почти всеки следобяд ми става адски зле. Световъртеж, гадене, умора и какво ли не. Ужас! newsm45

# 294
  • Мнения: 14
ХЕЙ МОМИЧЕТА ПУСНАХ И НОВАТА НИ ТЕМИЧКА ВЕЧЕ

ЛИНКА Е ТУК


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=425751.new#new

Общи условия

Активация на акаунт