Отговори
# 300
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Galia1982,за намси кой път поствам тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281541.0

Божидара още не е тръгнала на градина,но като тръгне веднага ще подпиша декларация,че отказвам да и се дава флуорирано мляко.

За Бебс,ако нещата стоят по описания начин няма шанс младежа да влезе в пътя.Дано намери сила да направи правилния избор.

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 9
здравейте, май-чета!

аз също съм в шок, представяйки си какво изживява и как живее в страх. дано се реши сама, иначе нищо няма да направим, каквото и да пишем. аз все пак писах там, дано успее да прочете всичко написано там. и аз имах подобен случай преди години - чупеше ми компа и ми спираше нет-а. разваляше ми колата, за да не мога да тръгна. ровеше ми в телефона. скара ме с майка ми. не ме оставяше сама на срещите с приятелките ми. заплашваше ме с личното си оръжие. но докато аз не взех решението да го напусна, каквото и да ми говореха, не чувах. слушах, но не чувах, гледах, но не виждах... дано се свърже с нас и да успеем да й помогнем да се измъкне с бебчо от тази ситуация.
и аз съм на мнението на Фелинка, че трябва някой добре да го смели от бой!!!
за бебчетата - и моята седи - в мен, и то по-дълго от минута-две. облягам я да легне, сама се изправя и седи даже без да се обляга на корема ми. знам, че е лошо, но иначе плаче. и тя като вашите бебоци пищи и си пробва гласа, напоследък даже и реве вечер. и аз като теб, десиве, бях в шок, когато онзиден тя рева почти два часа до прегракване - тъй като за тези 3 месеца и малко въобще не е плакала, или е плакала рядко. надявам се да е от досадната и гадна хрема, а не е за постоянно. и след няколко дни на хранения на два часа, днес тя си направи сама режим на 4 часа - което ме шашна - винаги е била на не повече от 2-3 часа интервал.
иначе сме вече даже шишкави - почти 6500 - 6700 я меря на нашия кантар, прибирам поредните дрехи - жалко, че не я снимах днес, бяхме с дънкова къса пола и чорапогащник  Crazy
Бобито 2, прочетох ти смс-а, но слезнах късно към Морската, а и вече имах друга уговорка - жалко, че не успях да ви видя с Герибг. Тошко да не сте го подстригали???
лека вечер, момичета и бебчета!!!

# 302
  • Мнения: 397
Момичета, малко късничко пускам новата тема, но ние кат`гледам си пишем. Дано да я напълним само с хубави емоции и новини. Нека донесе късмет и на Бебз... Ново начало - нов късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427433.new#new

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт