Лекарите в Пазарджик - 5

  • 94 576
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • Мнения: 2 577


Ходих два пъти при такъв доктор по време на бременността си и не останах доволна. Като специалист не мога да комнтирам, но като отношение   Tired - на пръв поглед мило, дори "мазно" / в момента не намерих друга описваща дума  Embarassed/, но в последтствие се почувствах като обект за  печелене на пари -
за цена на прегледа 50/80 лева се направи на въпрос цената на обикновено CD. Излезнах от кабинета със страхове и с думите в главата ми "това не е много хубаво, но няма страшно" , подхвърлени недомлъвки и - ела пак да видим. Не отидох повече...
по здрво.
Аха, с мен се случи абсолютно същото - при същия лекар. Мазно, дори прекалено натрапчиво държание, извади един лист и започна да пише един куп изследвания и какви пари струват и аз като го попитах, ама колко ще струва всичко, не зная дали толкова пари съм предвидила, само видях как му се семни физиономията и промени държанието си ooooh!
Почувствах се като стока...Не ми беше приятно.
На същия лекар изпратих и моята приятелка - бременна в 3 месец. ПРегледал я е, казал и, че има миома, изпратил си я по живо по здраво с куп страхове в главата. Момичето ходи и при други лекари, в крайна сметка се оказа, че нищо такова няма.
Друга позната също изпратих там - установи , че има двурога матка и трудно ще забременее заради това, момичето се побърка, ходи след това до София ,при светила, бяха се смели на това твърдение. На мен ми  е чудно как така без да си сигурен правиш констатация, фукаш се със скъпите си машини и не знам си колко Д-та, и единствено в главата са ти колко пари можеш да изкараш...
Говоря за Даскалов. Моите уважения към съпругата му, която е  прекрасен лекар, но лично аз няма да отида повече при него.

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 15:52 от Даскалица Кукундрелова

# 752
  • Мнения: 3 484
Янче, съжалявам Sad Hug
Тоя за пръв път го чувам newsm78

Пак не си видяла, че има нова тема Mr. Green Laughing

# 753
  • Мнения: 351
Здравейте.  bouquet
Здравей Нелина!!!!Да, масово, където раждаш не ти обесняват как да кърмиш. И ако ти е първо бебе, дошло неочаквано, но желано, ако изведнъж се сблъскаш с проблема, че не знаеш как да процедираш, когато ти дойде кърмата, страх те е, не знаеш как да поемеш бебето си, как да го държиш, за да суче....
В болницата е пълна обърквация.....Акушерките не се трогват.Защо е така?! Rolling Eyes

...Разбирам, че и аз имам вина, че навремето не четох материали относно кърменето, но.....това не ме оправдава....А и навлизам към моята драма....Карай.
...Всъщност искам да ти кажа, че вашите курсове са много необходими!!!!!!! Hug
....Ако мога да помогна с нещо, защото понякога ми е скучно в къщи, въпреки, че се гледаме.....с беба.
Така и не се научих да правя мартеници. Та не знам с какво да участвам на базара.
Относно курса- браво на теб и на групата!!!!!!!...Дано да не ти прозвучи хаотично, това, което искам да изразя, просто понякога не мога да си простя, че не успях да дам най-доброто на бебето си -кърмата......Но нещата са деликатни, защото един лекар от Пловдив, дори искаше да абортирам....Имах депресивен епизод и се лекувах с лекарства.....А забременяване и бебе -не може, уви!....И все пак родих! Hug И детето ми е здраво!....Извинявай за словоизлиянията си!
Сърдечен поздрав към Нелина! Hug

# 754
  • Мнения: 2 577
Не съм Нелина, но да отговоря Hug
anna_zdr , не се тревожи, не се чувствай виновна! Да, хубаво е да кърмиш детето си, но все пак понякога не се получава и това не те прави лоша майка, точно обратното.
За базара можеш да помогнеш и само като клиент дори Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 15:38 от Даскалица Кукундрелова

# 755
  • Мнения: 0
Здравейте,аз Ви чета от доста време,но за първи път се включвам.Виждам,че не сте писали отдавна,но много се надявам ако четете от време на време някой да ми отговори.От известно време имам странни сухи червени обриви по краката,свивките на корема и свивките в основата на бедрата.Не са сърбящи,не ме дразнят/освен естетически/но се разпространиха даста бързо и това ме тревожи.Аз съм от Батак от 3год. живея и работя в Пазарджик,моля посочете ми добър дерматолог в града.Благодаря ви предварително!

# 756
  • Мнения: 3 484
Прилича ми на екзема, но не мога да ти препоръчам дерматолог. Знам само една, д-р Захариева, работи в здраве, но от едни пъпки на щерката ми изписа три илача, минахме само със синьото багрило, без да пие фенистил и да маже с гентамицин Crazy Crazy, така че нищо не мога да ти кажа. В началото на тази страница има линк към новата тема, пиши и там.

# 757
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета
интересува ме има ли детски кардиолог в Пазарджик.И моля ви най-добрия ми препоръчайте.Става въпрос за 3 годишно дете.Благодаря ви

# 758
  • Мнения: 2 070
Здравейте, момичета
интересува ме има ли детски кардиолог в Пазарджик.И моля ви най-добрия ми препоръчайте.Става въпрос за 3 годишно дете.Благодаря ви
Спиридонова е педиатър, специалноста и е кардиология

# 759
  • Мнения: 0
здравейтее.искам да попитам дали някой има впечачетления от др.ели кадиийска в стоматологията се наимра.детето ми е на 2 г.и има кариеси .препоръчаха м и нея тя е детски стоматолог.

# 760
# 761
  • Мнения: 6
Здравейте! Някой на скоро да е ходил при Пейчинов в Хигията на преглед? Доволни ли сте? Каква е цената на прегледа при него?

# 762

Общи условия

Активация на акаунт