ЦДГ 100 "Акад.ПенчоН.Райков"?

  • 2 443
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Моля за отзиви за ЦДГ 100 "Акад.ПенчоН.Райков". Виждам, че има доста теми за други детски градини и ясли и би било добре и за тази ЦДГ да се сподели мнение.

# 1
  • София
  • Мнения: 171
Ние ще сме във филиала след около може би седмица и тогава ще споделя.За сега отзивите, които съм събрала са само добри.Надявам се наистина да е така.

# 2
  • Мнения: 16
И ние сме във филиала на "М. Дринов". Днес беше първи ден и мойте отзиви са супер негативни. Дано ме опровергаят Praynig
Плакала е цяла сутрин и никой не я е гушнал. А лелката дори и казала, че " я боли глава от нея" #Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 171
Ето, че вече сме понеделник и мога да дам мнение за градината.Права бях за положителната ми нагласа относно въпросната детска градина.Въпреки, че първоначално се разплака детето учителката беше много любезна жена, каза ми да не се притеснявам, да тръгвам и че тя ще го успокои.Каза, също така да се обадя след около половин час да видя как е детенце, при което когато се обадих видимо беше тихо, каза че поплакал тя го е гушнала, даже каза ама той е много "гушлив", което със сигурност е било така, тъй като целия миришеше на нейния парфюм.Радвам се, че сме попаднали в тази градина, учителките са прекрасни жени, поне по първоначално мое мнение!

# 4
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте, и аз да се включа в темичката, мойта дъщеря също посещава тази градина от 01.09. и съм с много добри впечатления, и двете учителки са много мили и отзивчиви, за сега съм доволна, надявам се и за в бъдеще да не си променя мнението

# 5
  • Мнения: 68
да, така е... засега всичко изглежда добре, дано така бъде и занапред  Simple Smile а знаете ли дали учителките, които сега са на първа група ще продължат с децата и във втора и т.н. до завършване на градината?

# 6
  • София
  • Мнения: 184
Предполагам, а и би било редно да са си до края с едни учителки Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 171
За сега е било така.Доколкото знам Иванова и Абаджиева преди това са си водили една група, в която децата вече са пораснали и сега би трябвало да са 1-ви клас и затова сега поемат нови деца т.е нова първа група и живот и здраве би трябвало да си я изкарат и нея.

# 8
  • Мнения: 12
Здравейте,
извинете че ви се намесвам в темата.
И двете ми деца посещават въпросната детска градина. Голямата е предучилищна, а малката е във втора група. Искам да ви кажа, че това е страхотна детска градина, познавам всички учителки и лелки, просто са невероятни професионалисти, децата ви са в наистина добри ръце. За това с плакането мога да ви споделя, че миналата година когато малката ми дъщеря беше първа група плака една седмица и тъй като не е оставяла другите деца да спят на обяд са я гушкали и приспивали и лелки и учителки и от двата етажа. newsm10

# 9
  • Мнения: 68
Благодаря много  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 171
Да, благодаря! Действа успокоително да чуеш добра дума!

Общи условия

Активация на акаунт