страхова невроза

  • 3 496
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
как се спрявате със страховата невроза без лекарства и има ли излекували се

# 1
  • Мнения: 85
в психодиспансерите има групови терапии за страхова невроза, знам че при по- възрастните много трудно може да се постигне добър резултата без лекарства. Чела съм, че е добре обкръжението постоянно да дава информация за ежедневието и събитията.

# 2
  • Мнения: 730
Да, аз изичистих много свои страхове с хомеопатия и енергийни терапии.

# 3
  • Мнения: 398
как се спрявате със страховата невроза без лекарства и има ли излекували се

Ако ти си пациента и осъзнаваш проблема ще се оправиш без лекарства (прочети повече за паник атака или паническо разтройство) ако е друг човек и се опитваш да му помогнеш-трудно.

# 4
# 5
  • Мнения: 468
Хомеопатия, психотерапия, йога, духовни практики - съществуват много алтернативи, за щастие не е нужно да прибягваме до услугите на психодиспансерите.

Правилно хомеопатично лечение и кратка психотерапевтична интервенция са достатъчни за бързото възстановяване на баланса. От тази гледна точка "сраховата невроза" не е по страшна от силно зачервено гърло.

Потърсете специалист!

# 6
  • Мнения: 25
Здравейте! Аз уж се лекувам със хомеопатия именно срещу това страшно нещо. За сега не виждам голям ефект от лечението / 3 месеца/, но мога да ви кажа, че и паник атаките и всичко е много тежко и трудно за преживяване. Ако знаете нещо ще се радвам да го споделите и с мен.

# 7
  • Мнения: 705
Да, знаем. Прочете ли поста на крем-карамел?

Общи условия

Активация на акаунт