Любители на котки - тема 30

  • 46 823
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 727
Ted_cat , Миг незабравим - развеселихте ме много Mr. Green

# 31
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ох, Теди тоз Бени ...нямам думи , голям сладур !!!
Тези топчета са направени от сбъркани парчета от другите слади - препечени , смачкани и прочие + още малко бисквити , краве масло , прясно мляко и вишнев домашен ликьор + малко поизостанали смлени фъстъци, няколко бучки локум ...с две думи поеха матриал да не се изФърля Simple Smile Като ги завивах слагах по една виншна от тути-фрутито и ги овалвах в кокосови стърготини. Много им дойдоха меденките и бая лъхаха на канела...ама неостанаха Simple Smile

Мъжо хич не хапна от фунийките , все нещо беше зает и сега гледа на кръв и ме кара да му правя ...ама не се връзвам - то голямо навиване пада , направо гледам на спирали....Simple Smile

Ама видяхте ли моята банда помагачи....колко ми откраднаха ...не е истина....Писанчо отмъкна 5 прасковки ...само...ама като зяпам турски сериали , докато ги правех....и дИчата бързо пипаха Simple Smile тихо да не чуе мъжо!!!!

не ги гледайте , че лежЪт и спЪт...зрителна измама Simple Smile  а сте оставили нещо на масата ...а са ви го отмъкнали Simple Smile
А Маша открива чантата с хляб където и да я закача и се започват едни подскоци и набирания---и фърчат найлончета и трохи....голяма лакомница Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 22:05 от Миг незабравим

# 32
  • Мнения: 4 116
 hahaha ще ме умориш бе.... как котките сладко нагъват???
И д аму направиш на мъжа ти, заслужава човека!
За тез дет си ги харесах съм имала шесто чуство! Знаех си аз, че са специални! То какво ли няма в тях  Laughing
Ще взема да направя аз утре една торта, хем да опитам желатина, дето ми го донесе щерката на Танчето от Германията.
Таз вечер ходих  до Метро за седялка за кола за дребния, че  четох една тема и срам ме хвана, че си возя децата необезопасени  ooooh! Та взех на котаците свинско филе и не го щат мизериите. Хапнаха малко и се фръцнаха  Tired А не е развалено, добре мирише...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 634
Ted_cat , благодаря за новата тема!
Страхотно оформление! И снимките са супер!     bouquet

Миг незабравим, .. Аххх,.. чудесна сватба!
Да са живи и здрави младоженците и да ни се хвалиш след време пак - с бебе  Simple Smile
Признавам си, че се впечатлих много от кулинарните ти способности, но най-вече - от питката с надписа:
http://4a4evi.snimka.bg/daily/gotveno.121568.14716599
мдаа,.. И аз ще се запиша за питка, макар че сина ми е малък, нооо,.. то поводи да има Wink Мисля, че и друг надпис може, нали?  Wink


Nightwish, искам да ти споделя от опит, че не е никак трудно да се гледа коте  Peace
И да вземеш улично и да му дадеш шанс е чудесно, даже благородно!
Нашите две писани са от улична котка  Peace Бих те посъветвала, ако наистина по цял ден няма никой у дома - по-добре е да са двечки,..
Аз също за моите бездомничета /писах в предната тема - майка им почина/ търся хора, които да вземат по две - мънички са, преживяха един шок да останат без майка, вет-а също ме посъветва - по две, защото от стреса всички знаем какво може да стане,.
А и когато са две се забавляват и те самите, и семейството - с тях  Grinning
Само , ако си на по-висок етаж, е желателно да са обезопазсени прозорците


# 34
  • София
  • Мнения: 98
Миг незабравим, много красива булка и страхотна рокля, дъщеря ми каза искам и аз такава  Joy
Да са живи и здрави младоженците, много да се обичат и разбират  Hug
И едно поздравче за лека нощ  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=qsTk2xp0nvY

# 35
  • Мнения: 197
Момичета, много ви благодаря за съветите! Честно казано аз съм навита, но не знам как ще реагира мъжа ми ... Той тази вечер се прибира от работа в друго населено място, нямаше го 4 месеца, ще трябва някак деликатно да го подхвана.... Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Nightwish,
почни го издалечко Simple Smile Аз се сещам как взехме Кетя, тъкмо преди година. Тя цъфна пред блока, аз я гушнах веднага и тя се размърка мощно. Влюбих се моментално, но на мъж ми първата реплика беше "стига бе, гледай го какво е грозно" ooooh! щото беше слабичка и с една остра тясна муцунка. Ама малко по малко я хареса, аз всеки ден му разправях как съм хранила и гушкала "моето" коте, докато един ден му казах, че я качвам горе и той се съгласи Simple Smile После се наложи пак да я изнесем, защото след 2 часа заминавахме за друг град и нямаше как да я оставим сама на непознато място, не бяхме подготвени. Аз я гушнах и и разправям, че пак ще я вземем, мъжа ми вика "абе какво го лъжеш сега" Laughing но се съгласи като видя колко я искам. На прибиране и накупихме това-онова, тя си ни чакаше в градинката и си я прибрахме този път Simple Smile

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 384
Какво ще прави по цял ден самичко, затворено между четири панелни стени, особено сега, когато идва зима...И вечер като се приберем, кое по - напред - децата, прането, чистенето, готвенето, котето, някоя хубава книга, или плетка .... Embarassed Може би съм егоист, а може би не съм! Все пак мисля, това си е живо същество, ходеща отговорност,не е " просто някакво си коте", а член на семейството...Ако го взема, ще е завинаги, докато " смъртта ни раздели"...
Но стига съм ви занимавала с моите вълнения  Embarassed
Не се притеснявай какво ще прави! По цял ден спят. Това са животни, които прекарват в сън по 17-18 ч. на ден. А като се има предвид, че все пак са нощни животни и са активни като стане тъмно, значи идеалното време за сън при тях е деня, когато всички са навън и те спя без да ги притеснява някой.  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 823
Извинявайте, че така нахълтвам, ама ми е спешно. Та мъжът ми го одраска домашният ни котарак преди 4-5 дни, от понеделник кракът го боли и е зачервен, снощи ходиме  на спешна помощ, изпратиха ни  при съдов хирург, защото се усъмниха за тромбофлебит, тази сутрин го изключиха с Доплер, обаче кракът е много зачервен и оттекъл.
Влизам да питам, ако някой е имал подобна случка, някакъв антибиотик да ми кажете, защото не ми се струва шега работа а джипи-то  е чак утре след обяд, та се притеснявам от инфекция някаква да не стане.
ПС котаракът не е обезпаразитяван, не излиза навън, но това не пречи да сме му донесли някаква зараза и ние самите.

# 39
  • Мнения: 4 116
evhen ,  отидете в Пирогов. Или в поликлиника, има спешни кабинети! А и вечер няма много хора, ще минете бързо.
Но антибиток ние не можем да кажем какъв да пие.
И непременно трябва да му бият инжекция против тетанос (или тетанус) !
Не се бавете, много бързо се развиват инфекциите!

# 40
  • София
  • Мнения: 98
Едно момиченце го беше одрал един котарак и се беше надул лимфа, там на ръката, където беше одраното, но най добре е да отидете в Пирогов  Peace

# 41
  • Мнения: 239
Миг незабравим да са ти живи и здрави младоженците. Много хубава булка и т.н. да не се повтаряме... и сладкишите... направо се удавих в слюнки...

Ted_cat как го издебна Бени с тази кисела усмивка паднах от смях Joy... да ти кажа и Сода умира за сладко - най-любими са й сухите пастички и кексчета... ако пък добавим и купичка с прясно мляко.........

Juiciness не съм разказвала за регдол-а - беше с класическа кафява окраска - тъмна маска, уши, опашка и на върха на лапичките... бежово тяло и посветело кремаво под гушката. Подариха ми го за сиамско коте и покъсано прочетох за тази порода. Подозирам че беше кръстоска със сиамска, защото имаше къса чупената опашка, но характера беше типичен за регдол - спокоен, гальовен, като го вдигнеш мускулите му се отпускат. Според мен това е най-добрия избор за семейство с малки деца. Никаква агресия и при никакви обстоятелства... Моя приятелка идваше в къщи с детенце на годинка и половина - то го мачкаше както се сети и както не можете да си представите, а Крис седеше на едно място и само чакаше удобен момент да избяга и да се скрие под леглото... Страхотен котарак... много ми липсва...

# 42
  • Мнения: 219
Здравейте момичета,следя темичката ви и ще си позволя и аз да "нахълтам".Ако може. Simple SmileМама съм на 2 момчета 2 котки,2 кучета и 2 хамстера/само мъж ми засега е един,всичко друго е по 2 Mr. Green Mr. Green/.
Януари месец прибрах от улицата един възрастен котарак,ето тук може да видите историята :http://forum.dog.bg/-t22973.html
Уж беше последно животно и повече нямаше,защото мъж ми забрани,но от 2 седмици си имаме и друго,вече наистина последното,защото много ми костват и като финанси и като грижа и занимавки.Едвам се преборих да остане:
http://airin.snimka.bg/animals/satelitko.412479.14284332
Засега си нямаме име,освен Сателитко заради стърчащите уши,но разбира се не може така да остане.
Намери го стафа ми Арес докато тичаше в двора на една гимназия.Видях го че се е спрял пред една шахта и скимти и рие с лапи,отидох и гледам отвътре един уплашен и съвсем малък мацък.Измъкнах го и....натам е ясно Grinning Laughing
А това е дядо Лъко,който си е котак с характер определено:
http://airin.snimka.bg/animals/l-ko.372111.14639876

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Добре дошли Hug
Лъко е разкошен, обаче Сателитко направо ми бръкна в душата с тези огромни доверчиви очи и разперени ушички Heart Eyes Ама верно сте голямо семейство Simple Smile Как се спогаждат котета, кучета и хамстери?

п.п. разгледах и другите албуми, тази снимка направо ми обра точките Laughing
http://media.snimka.bg/1098/008451014.jpg

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 22:18 от Месечинка виторога

# 44
  • Мнения: 4 116
Да ви покажа спящ Нико, по- скоро  - разплут Нико.







Moonlight , добре си ни дошла. Сега ще разгледам снимките ти.

Общи условия

Активация на акаунт