Тортено предизвикателство Октомври 2009

  • 45 164
  • 856
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 491
Сгради  Shocked 

Ясно .... Айфеловата кула  Twisted Evil

# 841
  • Мнения: 1 965
На печалившите - ЧЕСТИТО!!!! Отново D торта! Айде сега да ви видя наклонените кули, дето ги говорехте наскоро...... Ха-ха!!!!  hahaha
Момичета, отивам в бърза помощ,
Стиииииииига бре жена!!! Спри се вече!!!!  Shocked
Оооо, Фиолетката!!! Драго ми е да ти видя лилЯвия почерк!!!!

# 842
  • Мнения: 3 861
Сгради  Shocked 

Ясно .... Айфеловата кула  Twisted Evil




....но конструкцията от РА
иначе не се приема Twisted Evil Mr. Green
пп. много целувки на тумбака  Simple Smile

Момичета, дължа огромно извинение на някои от вас, последните торти така и не успях да изкоментирам, ще се опитам тази вечер да наваксам. Много ми се струпа напоследък и нямам почти никакво време за форума, прелитам за по 5 минути, но времето накуп, да седна да разгледам и да се изкажа ми липсва...

# 843
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ндааа, този път без мен феФруари, със сигурност.  Mr. Green

# 844
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честита нова тема - тази си е верно предизвикателна....

Тандури дано всичко да е наред при теб/вас  Hug

# 845
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
 newsm57 Йеееее, сградиииии  smile3540

# 846
  • София
  • Мнения: 2 671
сгради  Confused най-вероятно и мен ме изгубихте за каузата  - темата предполага твърде много детайли, надали ще ме оставят да се занимавам толкова дълго със "странични" неща  Sad иначе идея имам, записана надлежно в тефтера през 2007-ма , да не я забравя  Crazy

# 847
  • Мнения: 2 185
Идея нямам, но ми звучи доста предизвикателно, което си е голям гъдел, само се надявам обстоятелствата да ми позволят да се включа  Grinning

# 848
  • Мнения: 634
Това направо си е предизвикателство Rolling Eyes

# 849
  • Мнения: 1 461
Ани пиши как си когато се върнеш от спешното ,надявам се да не е нещо сериозно

аз не успях да гласувам от болести немога да вдигна глава  Confused, но и аз щях да гласувам за сгради защото си имам идея на тази тема

# 850
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Аз имах толкова идеи, ама съм ги забравила, отивам да видя някъде имам ли следа  hahaha ...
Тандурке, пиши как сие  newsm78 ...

# 851
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз имах толкова идеи
Да започнем с медена къщичка за Коледа Simple Smile пък после ще строим по-големите проекти.

# 852
  • Мнения: 7 091
Момичета, много се радвам, че сградите спечелиха, защото се каня на една идея от много време, тя Шемет знае Simple Smile, дано имам възможност да се включа!

Много оф топик, но понеже попитахте момичета, за съжаление нещата при мен( с мен) хич не са добре, но не ми се коментира в подробности. Сега просто се надявам да са взети правилните мерки, би трябвало до няколко месеца да се оправя. Много неприятна история, още повече, че лекарствата, на които ме сложиха ми действат ужасно и нямам търпение да ги спра, дано все пак да имат ефект де, че поне да е имало смисъл от цялата работа. Толкоз за мен Simple Smile

# 853
  • Мнения: 1 965
Тандурка, дали да не пуснеш нова тема??? И там да си обсъждаме къщите и строежите? Достатъчно ни изтърпяха в тази?!?! Оправяй се бързо!!!  Heart Eyes

# 854
  • Мнения: 7 091
Ами не е ли рано?  Ако искате ще пусна, нямам проблеми...ама ще стои 3 месеца отворена....
Както кажете така ще направя! Peace

Общи условия

Активация на акаунт