Кайма

  • 10 438
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
ако не купувате месо и след това да ви го мелят,каква кайма купувате?
Коя марка?

Мерси Simple Smile

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Чико

# 2
  • Мнения: 1 596
Мерси,за първи път чувам за кайма Чико Shocked

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Винаги си купувам месо и си го меля,друга кайма не купувам защото няма кой да ми я яде.
Веднъж бях купила "Народна" - гадост Sick #2gunfire

# 4
  • Мнения: 4 292
Рядко купувам готова кайма, но когато го правя вземам  на  ''Тандем'' или ''Чех''

# 5
  • Мнения: 1 596
Да,благодаря момичета.
То е ясно че пакетираната е гадост,ама реших да попитам.
За Тандем знам че е хубава,а най-добре смляно парче месо Flutter
Еми така ще правя ,няма начин.

# 6
  • Мнения: 1 901
Люлин-комерс,Деспина в краен случай Тандем.Да отбележа,че първите две ги има в нашия западен край на София  и са много качествени,но и производителят е от тук.

# 7
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
.....а най-добре смляно парче месо Flutter
Еми така ще правя ,няма начин.
Няма да сбъркаш Wink Grinning

# 8
  • Мнения: 11 607
Точно защото сме капризни към готовите кайми, повече от 6м. не бях готвила нищо с кайма. Бях се зарекла докато не си купим робот - никаква кайма. Сега си меля в робота.

Но....ако нямаш робот и ако няма да правиш кюфтета, а ти трябва за пълнене - можеш да накълцаш на дребно месото и така да направиш сърми или пълен пипер. Става в пъти по-вкусно отколкото с кайма.

# 9
  • Мнения: 1 596
Абе да ти кажа и аз исках да си купим месомелачка за вкъщи,но мъжа ми ме разкандардиса.
Скъпо било,дали ще се използва....
А аз искам заради детето,че имаше проблем с дъвченето.На се оправи дъвчи си добре.
Ще мелим в магазина,какво да се прави.
Нали гледаме да готвим максимално здравословно за децата Simple Smile

# 10
  • Мнения: 27 524
От всички месни готови продукти няма спор, че единствено и най-хубави бяха и си остават на Тандем - говоря за салами, кренвирши...
Кайма тяхна не съм взимала, но опитвах с Народна, с Леки, със Сами, които правят най-страхотните готови кебапчета и кюфтета, но каймата им не струва  newsm78 Всички са отврат и миришат на всичко друго, но не и на месо.  Rolling Eyes
Та, ако може - да, само от парче месо и в магазина, ние в София така правим. Тук няма тази възможност и каймата също е доста гнусничка  Confused Търсим месомелачка, остави, че не са евтини, ами ги и няма  Tired
Но ако е за готова - Тандем и нищо друго  Peace  Hug

# 11
  • Мнения: 1 596
Благодаря Блонди за мнението.
Права си! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 926
Рядко купувам готова кайма, но когато се наложи също предпочитам Тандем.

# 13
  • Мнения: 655
Тандем или Сами М  Peace ох,ама много я развалиха тая кайма бе  Crossing Arms/то кое не развалиха де/

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
Тандем и Сами-М.

Общи условия

Активация на акаунт