Сладки ЮЛЧЕТА с туту, всички казват пу-пу (тема 129)

  • 30 139
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Ма много ясно, че топката е в работодателя, те тези от НОИ са чисти като сълзица Twisted Evil Като с моята декларация веднъж, дето не била подадена, пък се оказа че е подадена преди маса време, като им написах, че имам вх. номер, бързичко я намериха Twisted Evil 

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
И аз щях да ви кажа, че сигурно е заради справката, аз днес се сетих да пусна осигуровките, а счетито ми май днес е подала въпросната декларация, та какво чакам не знам Sunglasses Другата седмица ще е.

# 47
  • Мнения: 790
Ма много ясно, че топката е в работодателя, те тези от НОИ са чисти като сълзица Twisted Evil Като с моята декларация веднъж, дето не била подадена, пък се оказа че е подадена преди маса време, като им написах, че имам вх. номер, бързичко я намериха Twisted Evil 

В интерес на истината моите наблюдения са, че НОИ са много коректни и отзивчиви. Никога не съм била доволна толкова от БГ институция. И обикновено наистина проблема е в работодателя.

Белинда, готин аватар, ама да ти имам лентичките. Тоест аз ги имам. От БГ-мама нали? Май са се бъгнали Twisted Evil

# 48
  • София
  • Мнения: 2 884
Белинда, сполучлив ремонт на профила  Sunglasses

На 13-ти ще си направим ли среща на празника  newsm78 Аз съм обещала на НБМ да ходя, а съм и такава длъжница, че трябваше и нещо по организацията да ми прахвърли  Crazy Embarassed Heart Eyes

Днис забелязах, че Маги е пораснала на височена...Преди само си протягаше ръчичката и опипваше какво има по масата  hahaha, а сега като се надигне на пръсти и успява да "хвърли едно око" Joy Joy Joy

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
На 13-ти ще си направим ли среща на празника  newsm78 Аз съм обещала на НБМ да ходя, а съм и такава длъжница, че трябваше и нещо по организацията да ми прахвърли  Crazy Embarassed Heart Eyes

Хаха, ма то не е никак късно, в момента по списъка имаме нужда от хамали  hahaha hahaha Joy Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 2 884
Ама кажи, ако мога ще се хамалосам  Mr. Green Аз съм мъжко момиче hahaha

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе този празник що е чак от 5 часа newsm78 То сега в 7-7.30 вече не става много за навън newsm78

# 52
  • Мнения: 1 427
Искам си лентичките, пък!  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 6 909
Не знам на Бухти на сватбата те ли са снимали, може би да.
Не, на нашата сватба снима Ангел Ненов.

И за да не флуудя толкова да се оплача малко от Лили. Мнооого е крива. Цяла седмица не успявам да я приспя по повече от един път през деня, за което по принцип нямам нищо против, стига да не беше толкова крива като е будна. Надявам се да е период и да минава бързо, че вече не издържам Confused Днес най-сетне излязохме до морската и се скъса да реве в колата и на отиване и на връщане, а обикновено гласът и не се чува.

# 54
  • Мнения: 690
Готини туту-та. Май ще поръчвам, но още съм в чуденка. Искам да правя Коледни снимки подаръци и ако туту-то стане част от коледния костюм ще е готино. Само дето червено туту ми е малко...екстравагатно. Бухти, я кажи експертно мнение Simple Smile

От НОИ ми преведаха парите още миналата седмица, но работодателят ми е коректен по отношение на декларациите. Даже мисля, че вече започнаха по електронен път да пускат въпросната Декларация 1  Thinking

Вкъщи последно време е ужасно мръсно. Нещо не успявам да се организирам. Вече готвя след 21, когато Ния заспи. Но с чистенето ми е проблем.

Ния вече не плаче като ходи на ясла. Доволна съм. Днес на обяд е яла цяла порция супа и боб (ама от боба не много). Как успяват да я накарат толкова да хапва не знам. Пепи каза, че на камерите си ядяла спокойно, не са я насилвали.

# 55
  • Мнения: 782
само запис, че отивам да купонясвам  Peace утре ще ви чета  Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 2 884
 Джоли Бяло туту, червено боди и коледна шапчица  Wink

# 57
  • Мнения: 62
В интерес на истината моите наблюдения са, че НОИ са много коректни и отзивчиви. Никога не съм била доволна толкова от БГ институция. И обикновено наистина проблема е в работодателя.

 Peace И моите наблюдения са такива

# 58
  • София
  • Мнения: 2 884
NBM Айде кажи какво може да се помогне де......или поне си включи скайпа  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 790
По новините казаха, че ще получим субсидии  Joy

Общи условия

Активация на акаунт