МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 39: насладихме й се и ще я запомним

  • 34 313
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте,почитателки на сериала!
И аз съм от тези дето само ви четох без да пиша. От вас тук във този форум научих доста любопитни неща за сериала. Много се смях с коментарите ви. Уникални сте.   bouquet Много от коментарите ви ми дадоха друга посока за разсъждаване от моята.
Аз лично се оприличавам доста с Ламия (не само външно, но и по характер). Може би затова и сериала толкова ме завладя.
Много ще ми липсва сериала и героите и музиката. Мога само да кажа на турците евала и на бългаския екип от озвучаването също.
Сега като гледам и Аси ще е много вълнуващ. С всяка серия става все по интересно.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 18 032
И на мен ми прилича на него.... Shocked
Да не би Фифи перото в живота да му е жена

# 62
  • Мнения: 267
софи, не е

# 63
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Българския екип по озвучаването е... Sick
Много грешки...
А най-грубата беше като Макбуле беше в лудницата и даде пари на един да разбере кой е новопостъпилият, и той и каза "Благодаря како МАДЖИДЕ" Shocked

# 64
  • Мнения: 106
герадост, мисля, че е той. вече е поостарял, а последната снимка е по-старичка. от къде копна тази с афифето? там би трябвало да има инфо кой е мъжът.
айде чао до довечера Peace

# 65
  • Мнения: 295
Не мога да се оприлича на никого от героите. От всички има по нещо у мен.

# 66
  • Мнения: 84
Би било забавно някой да се оприлича на Макбуле.  Mr. Green

Много й отиваше ролята на луда,какъв смях вадеше

# 67
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Българския екип по озвучаването е... Sick
Много грешки...
А най-грубата беше като Макбуле беше в лудницата и даде пари на един да разбере кой е новопостъпилият, и той и каза "Благодаря како МАДЖИДЕ" Shocked
Боже аз това го бях чула и си помислих,че ми се е причуло.

# 68
  • Мнения: 292
Здравейте момичета,
и аз съм от многото дето ви Четат и гледат когато могат сериала, но не пишат. Наистина е разтърсващ като история, като любов и т.н. Като всички и аз най напред харесвах Кенан, но с неговото държание на пубертет и нерешителност ми стана антипатичен. Гледайки сериите отново (от първа серия) Джамил даже ми е симпатичен въпреки, че в началото играе гадна роля. Но най ме хвана яд, че на Кенан никой не му е показал как се държи цигулка. Барем Ипек преди снимките да му показваше. За мен е смешно. Уж голям виртуоз, а цигулката я държи като играчка. Да му бяха слагали дубльор ...... за свиренето поне.
А със вас се забавлявах искрено!!! Страшни поетеси сте.
Бъдете живи и здрави   bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 422
И аз да се включа  Hug Сериала много ми допадна ,жалко че свърши  Tired толкова плаках н Cry , а пък накрая най-много ooooh! особенно на онази песен на Лейла  Flutter всички песни бяха толкова чувствени, карат те да се замислиш. Ще продължа да ви следя и може от време на време да драскам по един ред   Hug Hug

# 70
  • Мнения: 251
Този сериал е цял учебник,затова как се правят филми!И то качествени филми!Българските филмопроизводители могат само да се учат че са на светлинни години от турските си колеги!Много ми е чудно как в България не се намери един да направи нещо подобно, ами се занимават с долнопробни бози,които от 100 километра си личат че са евтини имитации.
А тя рецептата е много проста, защо се хареса толкова:
-красиви актьори
-добра игра
-красива обстановка
-добър сюжет
-прекрасна музика
за последното само предполагам  Rolling Eyes-много пари

# 71
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте милички,как сте. Hug
Много съм тъжна,свърши филма. Cry
Направо ме убиха няколко пъти с тоя финал.И вчера и днес на повторението плаках като магарица.
Много мъка,особенно като запя Лейла и Кенан свири и плачеее. Cry Cry Cry
Очите ми изтекоха като река,страхотен сериял нямам думи просто. Cry

# 72
  • Мнения: 251
За да остане незабравим този филм ще допринесе финала!Страхотен!Разби всички представи че сериалите приключват щастливо за всички, като отреди на всеобщия любимец ънхепиенд. newsm10 newsm10 newsm10

# 73
  • Мнения: 1 064
... Разби всички представи че сериалите приключват щастливо за всички, като отреди на всеобщия любимец ънхепиенд. newsm10 newsm10 newsm10

Имаш грешка. При нас повечето сме за Джемил. Справка - анкетата в предишната тема.

# 74
  • Мнения: 251
... Разби всички представи че сериалите приключват щастливо за всички, като отреди на всеобщия любимец ънхепиенд. newsm10 newsm10 newsm10

Имаш грешка. При нас повечето сме за Джемил. Справка - анкетата в предишната тема.

Поправям се!Отреди на неочакван ънхепиенд за главното действащо лице!

Общи условия

Активация на акаунт