Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 307 875
  • 865
  •   1
Отговори
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Момичета,препоръчайте ми такъв хотел.Предпочитам да е в Павел Баня,Хисаря или някъде там в този район.Миналата година бяхме във Велинград-многи ни хареса,но сега искаме да сме на друго място.Кажете нещо за хотел "Павел Баня" и хотел"Милениум" в Павел Баня.Приемам и други предложения Hug

# 1
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Никой ли не е ходил в този район?Моля,помагайте! Hug

# 2
  • Мнения: 1 473
Били сме в Хисаря, хотела даже така се казваше май, 4 звезди, лукс,  обаче вътрешният басейн беше студен, не знам защо, уж минерална вода, обаче лед. Не ми хареса и не сме повторили. Във Велинград хотел Олимп има супер вътрешен басейн с топола вода. Ние все там си ходи ме и сме доволни, не ми се експериментира, след като на няколко места останахме недоволни, просто залагаме на сигурното вече.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз си умирам за басейна на Олимп Crazy Мога да си плицикам 2 часа, толкова е топличко и приятно. Наистина, защо толкова много басейни, уж минерални, пък студени? Ясно, че не всяка минерална вода е топла, ама чак пък 25 градуса newsm78 То морето е толкова..

# 4
# 5
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Благодаря ви,момичета HugВ Олимп нещо не ме устройват цените.А за Велинград се ориентирахме в хотел Елбрус.Миналата година бяхме в Аура-те били на един собственик с Елбрус,та направихме резервация за там.
А това в с.Баня много ми хареса,ама много далеч ни идва,а само 4 почивни дни(то не че и Велинград не е далеч Thinking)Ще се консултирам с мъжо,а може да го оставим за следващата ваканцийка Mr. Green
Чакам и други предложения,защото обичаме да си ходим насам-натам,ама да си е с топло басейнче-нали сме морски,гледаме все да се топнем във водата Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 231
Ето този хотел във Велинград посетихме преди 3 седмици и сме доволни. http://aquatonik.com/ Басейнът е с Т 28C и бълбука от всякъде Laughing (акватоничен с много масажни зони), а вътре има и стоящо джакузи ( в смисъл, че трябва да стоиш прав, не можеш да седнеш) с Т 38С. Иначе има и плитки зони за деца, както и вградено джакузи с 28С. Вечерята беше много вкусна, включена в цената (130 лв. за двойна стая). Няколко салати, няколко основни, плодове и 1 крем. Не беше много разнообразна, но всичко беше вкусно (напитките са заплащат).

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 192
Аугуста в Хисаря също има вътрешен басейн  с топла минерална вода, а в джакузито направо пареше Peace
http://www.augustaspa.com/index.php?cnt=hotel

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ние вчера се върнахме от Велинград. Майка ми и племенницата бяха в Елбрус - доволни са, каза че водата е била топла.
А ние с децата и мъжа ми бяхме в Клептуза. Джакузито беше с топла вода. Нормалния басейн / който не е много голям / беше с поносима вода, но държа да отбележа, че аз съм страшно заморничава. А детския беше леден. Алекс идваше с мен в джакузито.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хотел Терма в с. Ягода... Вътрешния минерален басейн е с температура 33-35 градуса...

http://www.hotelspa-terma.com/

# 10
  • Мнения: 592
Имайте предвид че навсякъде, ако водата е студена - под 30 градуса - 99% не е минерална. Всичко друго са пожелания. Даже и в Павел баня и Велинград.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Имайте предвид че навсякъде, ако водата е студена - под 30 градуса - 99% не е минерална. Всичко друго са пожелания. Даже и в Павел баня и Велинград.

Тук грешиш... На Вонеща вода например съм се къпал в басейн с минерална вода, чиято температура при извора е 12 градуса... А на външния басейн му трябваха два-три дни през лятото да стане що годе приемлива температурата да се "пъхнеш в ледника"...
А температурата на басейните с минерална вода зависи от това, дали се долива постоянно нова минерална вода или само се филтрира вече веднъж налятата...

# 12
  • Мнения: 144
Имайте предвид че навсякъде, ако водата е студена - под 30 градуса - 99% не е минерална. Всичко друго са пожелания. Даже и в Павел баня и Велинград.


А температурата на басейните с минерална вода зависи от това, дали се долива постоянно нова минерална вода или само се филтрира вече веднъж налятата...

Абсолютно си прав !!!!

# 13
  • Мнения: 592
И да и не! Ако е въпрос за ледена минерална вода - в Германия има минерален извор с почти ледена вода - топят си краченцата само, но ти лекува нервите от раз. А за тук съм говорил съм с хора отвътре. В Павел баня до преди 2-3 години даже големия хотел беше с обикновена вода - защото се плащало от МЗ. Сега как е не твърдя, но в сградата зад стария санаториум имаха външен басейн в който се къпеха посред зимата. А в хотела  - или във водата за 5 минутки или в стаята, че студ. А във Велинград говорих с хората от ВиК - ще се учудите за какво става въпрос. Те ми казах, че това е почти сигурния ориентир - температурата/може и само за Велинград да се отнася/, но минералната вода е винаги по-скъпа била от нормалната и се сещайте кой ще я плаща? Точно сега?

# 14
  • Мнения: 596
.
А температурата на басейните с минерална вода зависи от това, дали се долива постоянно нова минерална вода или само се филтрира вече веднъж налятата...

Точно скоро бяхме на минерален басейн във Вършец,където на около 30 мин пускаха нова мин. вода,която си беше направо топла,не мога да определя колко градуса,а и не попитах,но момчето,което беше по поддръжката на басейна каза,че в самият басейн е около 28-30,което ще рече,че пусканата е по-топла.А и си зависи от самият мин. извор-лятото за малко бяхме на Стрелча,е там направо водата беше вряла,направо по едно време започна да ми става лошо от горещината и миризмата,но това беше само за около 15-ина мин.,някой беше забравил да спре крана с горещата вода... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт