МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 40: насладихме й се и ще я запомним

  • 22 301
  • 746
  •   1
Отговори
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57


Екранизацията(в два сезона) е по романа на Решат Нури-"От устните към сърцето"  "Dudakatan kalbe"
   
ЕПИЗОДИТЕ В ИНТЕРНЕТ: 
VBOX7 КAHAЛ    ЗАМУНДА     МASTERS-TB     BANANA-BG    BGSHARE     LAPACHE.iNFO


 
Музика към филма
САУНДТРАК 1   САУНДТРАК 2
 САУНДТРАК 3   САУНДТРАК 4


  Предишни теми                      
Тема 1, Тема 2 , Tема 3 ,Тема 4 ,Тема 5 , Тема 6 , Тема 7,  Тема 8 ,Tема 9 ,Тема 10 , Тема 11 , Тема 12 , Тема 13 , Тема 14 , Тема 15 , Тема 16 , Тема 17 , Тема 18 , Тема 19 , Тема 20 , Тема 21 , Teма 22 , Тема 23 , Тема 24 , Тема 25 , Тема  26 , Тема 27 , Тема 28 , Тема 29 , Тема 30 , Тема 31 , Тема  32 , Тема 33 , Тема 34 , Тема 35 , Тема 36 , Тема 37 , Тема 38
Тема 39

ПОЕМА,СЪЧИНЕНА С ОБЩИ УСИЛИЯ

За предстояща информация относно развитието на сериала, моля използвайте бели букви-избира се цвят на текста и на мястото на цвета например червен се пише бял, [color=red ]...[/color];[color=white ]...[/color]
          


СТИХЧЕТА ВДЪХНОВЕНИ ОТ ФИЛМА И НАПИСАНИ ЗА НЕГО



Лентички за подпис-ето тук



Писмото на Джемил до Ламия

МАЛКО ХУМОР В 3-ТИ СЕЗОН



Много се извинявам предварително!!!   bouquet  bouquet  bouquet
но старата тема стигна 50 страници и трябва да бъде заключена.
В отсътствие на  geradost осмелих се да почна тази нова тема. Моля не се нахвърляйте на мен.   bouquet

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 14:23 от Kordelia

# 1
  • Мнения: 31 177
Първа.  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Трябва да се добави Тема 39 във връзките. Peace

# 3
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Трябва да се добави Тема 39 във връзките. Peace
само ми кажи как!!!

# 4
  • Мнения: 1 064
Kordelia, спокойно. Нали ползва "цитат". Благодаря ти.

# 5
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
  bouquet

# 6
  • Мнения: 490
  Kordelia, благодаря  Hug

# 7
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Трябва да се добави Тема 39 във връзките. Peace
мисля че сега стана.  Peace

# 8
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Трябва да пуснеш  анкета  за това как и по колко серии да гледаме отново.  Peace

# 9
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Трябва да пуснеш  анкета  за това как и по колко серии да гледаме отново.  Peace
ooooh! ooooh! ooooh!
как?

# 10
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Ще се опитам.
дайте ми въпросите и отговорите на анкетата.

# 11
  • Мнения: 1 064
Моля ви, нека анкетата я пусне Гери, тя май се връща тази вечер, така че нищо няма да се забави. В смисъл, че тя си имаше идея за тази тема, да не я изпреварваме.

# 12
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Моля ви, нека анкетата я пусне Гери, тя май се връща тази вечер, така че нищо няма да се забави.
Ок! Ако стане така че анкетата няма как да бъде пусната от нея. щото си мисля че трябва да е в първи пост...
Аз ще редактирам поста, тя ще напише анкетата а аз ще сложа това в поста си, или направо да ми пише на лични, има идея как да го направи.   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 064
Добре. Въпросът е, че тя щеше да прави допитване по каква схема да гледаме отново филма и да го коментираме. Имаше доста предложения, но обикновено тя ги запомня и обобщава. Има риск ние да изпуснем някое. Мерси за темата. Чудя се как напълнихме 50 страници, а от вчера не сме хич активни  newsm78

Хексе, смятам да се поправя за целувката. Права си. Но ползвах снимки, които вече имам, просто да разуча програмата и как се качват после във форума.

# 14
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добре. Въпросът е, че тя щеше да прави допитване по каква схема да гледаме отново филма и да го коментираме. Имаше доста предложения, но обикновено тя ги запомня и обобщава. Има риск ние да изпуснем някое. Мерси за темата. Чудя се как напълнихме 50 страници, а от вчера не сме хич активни  newsm78
Събота и неделя е.  Wink Почивка, зимнина нали разбираш.
Мен довечера ме няма в нета...
Ще й пиша на лични още сега.

Общи условия

Активация на акаунт