Почитатели на Майкъл Джексън 11 - ONE DAY IN YOUR LIFE

  • 25 758
  • 719
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 376


Пък е толкова хубав... Heart Eyes


Ще разберем ли някога каква е цялата истина,кой и защо ни го отне?

Gita, не, няма да я разберем. Няма да ни я кажат такава каквато е, а само това което е за пред хората, позамазана и украсена "истина". Майкъл отнесе истината със себе си, а на живите не им е угодно да я произнесат на всеослушание  Naughty

# 691
  • Мнения: 7 220
А кога ще е втората част?Имаше неща които ме издразниха в този филм.Например шефа на охраната-"деца продължаваха да преспиват при него и това ме притесняваше" ooooh!Или това колко самовлюбен бил,че не осъзнавал как ще възприемат хората странностите му,а и това,че сам е поискал да пишат за него,че иска да купи костите на човека слон ooooh!.
Изгледах и Story от замундата със субтитри и пак се издразних на Ла Тоя,тая жена не иска никакви заслуги да му се приписват-този го научил на това ,онзи на онова.Бери Горди изкал да изкара най малкия отпред и Майкъл решил,че той е лидерът и водачът ooooh!,решил бил.Тези хора не разбраха,че Майкъл е по-добър от тях във всичко и за това е лидер не защото сам си го е решил.
Днес пак в мен бушуват всякакви емоции,от сутринта се разплаках -слушайки Will You Be There,сега съм ядосана,да видим какво следва Tired.

И аз се подразних доста на много от казаните неща. Че едва ли не той и неговите ПР-и са измисляли тези истории и са ги подавали на пресата, че от малък се бил научил да гради определен образ, в който хората да вярват /един вид не е бил себе си, аз така го разбрах/, че продажбите на албума Дейнджъръс били ниски и затова тръгнал на турне и още куп такива. Ама филма е правен 2005г, не е от сега, можеха нещо по-съвременно да пуснат, с оглед на новите обстоятелства и новите факти.

# 692
# 693
  • Мнения: 522
А кога ще е втората част?Имаше неща които ме издразниха в този филм.Например шефа на охраната-"деца продължаваха да преспиват при него и това ме притесняваше" ooooh!Или това колко самовлюбен бил,че не осъзнавал как ще възприемат хората странностите му,а и това,че сам е поискал да пишат за него,че иска да купи костите на човека слон ooooh!.
Изгледах и Story от замундата със субтитри и пак се издразних на Ла Тоя,тая жена не иска никакви заслуги да му се приписват-този го научил на това ,онзи на онова.Бери Горди изкал да изкара най малкия отпред и Майкъл решил,че той е лидерът и водачът ooooh!,решил бил.Тези хора не разбраха,че Майкъл е по-добър от тях във всичко и за това е лидер не защото сам си го е решил.
Днес пак в мен бушуват всякакви емоции,от сутринта се разплаках -слушайки Will You Be There,сега съм ядосана,да видим какво следва Tired.

И аз се подразних доста на много от казаните неща. Че едва ли не той и неговите ПР-и са измисляли тези истории и са ги подавали на пресата, че от малък се бил научил да гради определен образ, в който хората да вярват /един вид не е бил себе си, аз така го разбрах/, че продажбите на албума Дейнджъръс били ниски и затова тръгнал на турне и още куп такива. Ама филма е правен 2005г, не е от сега, можеха нещо по-съвременно да пуснат, с оглед на новите обстоятелства и новите факти.
Така е !И все пак аз съм благодарна,че изобщо някоя телевизия пусна филм за Майкъл,щото другите не сещат и много ме е яд.А можеше по всички ТВ да отдадът почит на този велик човек.Ама не, по-важно е колко струваше погребението ooooh!!

Чета сега едно интервю с Джо-хубави неща е казал за Майкъл въпреки всичко!

# 694
  • Мнения: 57
Здравейте момичета Hug
Минавам само да ви кажа по едно здрасти защото ми е много натоварено покрай това училище и домашни и т.н глупости  Embarassed  tantrum #Sniper  Аз също като вас по цял ден си мисля само за Него...стоя си  на чина като зомбирана и си го представям усмихнат както на тази снимка:



Обичам ви момичета!!! Hug Благодаря ви че ви има, за да мога да споделям болката си с някого Hug Cry


Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 14:36 от kate7oo

# 695
  • Мнения: 376
Gita, преведи с няколко думи какво пише в статията, която се поместила по-нагоре за доктор Хофлин. Нещо пише за Колин Пауъл и т.н.

Kate7ooHug  smile3529  typeuu
Тук е по-приятно отколкото в час, но все пак не се замечтавай много мила да не кажеш "Майкъл" вместо "госпожо"  Hug Flutter

# 696
  • Мнения: 376


Мама как си го е гушнала Heart Eyes
Като я гледам по награди и негови чествания е много горда и щастлива с такова златно дете   Kissing Heart  remybussi

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 127
 Laughing Laughing Май е време пак за Нова тема

# 698
  • Мнения: 1
Аз съм на Калининото мнение. PeaceМетафората е много подходяща и много вероятна..... Tired Hug

И аз като я прочетох с тази идея ми изглежда много по-смислено Peace Почти постоянно гледам Фокс Лайв и всеки пат като почнат тези истории и скачам,защото очаквам да е за Майк,а все не е за него.Сега точно като почнах училище решиха да го дават,мн неудобно за всички,добре че е това повторение  Mr. Green И аз в училище във всяка свободна минутка си го мисля,усмихвам си се и си пускам Били Джийн по 100 пъти,защото само нея имам на тела Laughing  Hug Поздрав за повдигане на настроението
 http://www.youtube.com/watch?v=HrPTDU40hO4

# 699
  • Мнения: 522
Gita, преведи с няколко думи какво пише в статията, която се поместила по-нагоре за доктор Хофлин. Нещо пише за Колин Пауъл и т.н.
Мацки,аз превечдам чрез Гугъл Wink.Ами пише,че бившия доктор на Майкъл е направил изявление,че притежава уличаващи доказателства за смъртта на Майкъл,които ще пратят много хора в затвора!Пише,че се страхува за живота си и ,че Колин Пауъл му е приятел и ще се борят за разследване на ЛА Полиция и корупцията в нея!

# 700
  • Мнения: 376
Gita,   bouquet

Дейвид Гест, приятел на Майкъл и бивш съпруг на Лайза Минели казва, че Майкъл има "дълбок и твърд глас", а не този с който го познаваме и ще пусне запис на негово интервю. Майкъл шокирал феновете, когато обявил проекта си "This is It" с истинския си глас и това породило слухове, че това не е Майкъл, а имитатор  Crossing Arms

# 701
  • Мнения: 522
 ooooh! ooooh! ooooh!Аман от тез "приятели"

# 702
  • Мнения: 376
Кратък списък с гадовете, които нараняваха и унищожаваха с години нашия Майкъл. Можем да го допълваме, за да знаем кого да линчуваме /ех, ако наистина имахме такава власт  #2gunfire/

JACKSON DREW UP AN ENEMIES LIST
MICHAEL JACKSON had a secret hitlist of 'enemies' he wanted his closest associates to be aware of.
The King of Pop's former manager Dieter Wiesner has revealed the late star wanted certain ex-friends - like spoon-bender Uri Geller and Rabbi Schmuley Boteach, Santa Barbara, California, District Attorney Tom Sneddon, who tried to put Jackson behind bars on child molestation charges, and lawyer Glora Allred kept away from him at all times.
The German svengali admits he transcribed the list as his client reeled off names.
He says, "Sometimes he was a little bit paranoid... I'd ask him, 'Michael, what are you doing...?' He said... 'These people are after me and they want to destroy my life.'"
The enemies list also included music mogul Tommy Mottola and Janet Arviso, who accused Jackson of molesting her son at his Neverland Ranch home.



# 703
  • Мнения: 16
Ау, какви хубави снимки  Heart Eyes

Това за blood on the dancefloor не го бях чела и честно казано съм леко шорикана. Не, че нещо странно, но просто не съм очаквала Сузи да е свързано с това. Между другото винаги като чуя Сузи и се сещам за другата песен Little Susie, за момиченцето, което са убили в квартала му. Иначе съм съгласна, че във всяка песен на Майкъл има някакъв подтекст - аз се опитвам да ги откривам, но понякога не се получава и направо побеснявам. Искам да му разбера философията на тоя човек....

Иначе какви са тия глупости?!  ooooh! Дейнджъръс албума не бил доходен и затова тръгнал на турне  Rolling Eyes Сега, който го е гледал, веднага ще повярва. Поне като се наемат да пускат нещо, да намерят нещо стойностно.  Rolling Eyes Мен не ми се гледат такива скалъпени филмчета, правени от хора, които не са го виждали през живота си. По-добре да бяха пуснали някой концерт, предполагам времетраенето е едно и също, за да могат хората да видят това, което е важно и да си правят сами изводите, а не това, което медиите представят за "истина"....

прегръдки за всички  Hug

# 704
  • Мнения: 5
Според мен търсим под вола теле понякога. Просто го сравниха с Трилър, а нямаха предвид,че не е успешен...все пак отчетоха първата позиция на албума в класациите.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт