За една прическа да ви питам

  • 30 665
  • 31
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Така - ето това е прическата

http://vbox7.com/play:a8133e21

игнорирайте фолк гърлата  и ми кажете от къде да си намеря снимки на такава прическа, за да ги покажа на фризьорката???
Много ми харесва, но реално няма как да я обясна, а фризьорката ми определено не е фолк фен, че да знае за "новата визия на Андреа"   Crazy
Помагайте  Hug

# 1
  • Мнения: 71
според мене това е асиметричен бритон филирана коса силно етажирана, но ако нямаш гъста или допълнителна коса незнам как ще изглежда  Hug

# 2
  • Мнения: 1 432
Утре имам 4ас при фризьор и искам да се подстрижа точно така.
Първо мислих да обяснявам  кка искам асиметри4ен по дългичък бритон и косата на 3-4 етажа, Mr. Green , но после ре6их ,че просто ще и покажа снимка на компа в салона  ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 152
ами да ви попитам, този бретон би ли стоял на ниско чело?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз съм с такава прическа от доста време, харесвам си се и всички около мен ме харесват. Много лесно се поддържа прическата ако е правилна подстрижката. Косата ми е гъста но е тънка....обем като на гърлата определено нямам но и не се старая да имам.

# 5
  • Мнения: 1 432
A май-късата 4аст на бритоната ти ,до къде стига?Т.е от клъде почва той и до къде свър6ва? Разбра ли ме? Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 535
моят е от един пръст на веждата едната доооо...почти ми влиза от другата страна в окото и продължава дълго надолу, но то вече се пада отстрани на лицето  Mr. Green само как го обясних

# 7
  • Мнения: 37
Само аз ли не мога да я видя ?! Sad
Има ли снимка да ми покаже някой ?!

# 8
  • Мнения: 2 492
И аз не виждам снимка.Може ли да сложите, за да е по-лесно да се принтне и да сме сигурни, че ще ни разберат, а не да се чудим как да обясним.И аз съм в същото лутане на прическа,та ще ми е от полза

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз имам много, ама ужасно много коса, така че ще се получи  Grinning
Само снимка ми трябва, за да покажа на фризьорката  Mr. Green

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1
 е как от къде да си намериш снимки на такава прическа? Направи няколко screen shot-a на клипчето. Ако не можеш да се справиш, с удоволствие ще помогна. Пусни ми мейла си на лични за да ти ги изпратя Wink

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Еййй супер си  Grinning
Пускам мейл на лични  bouquet

# 12
  • Мнения: 2
С такава прическа разполагат 1/2 от женските в класа ми.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 432
От 11.30 съм на клъцкач днес  Mr. Green Ако приличам на нещо после ще се снимам да се изтипосам тук  Crazy

# 14
  • Мнения: 3
Как стана не си пуснала снимки? Simple Smile Надявам се добре. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт