"Станция Нова" - новият съботен блок

  • 39 783
  • 772
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
В началото на месец октомври, по Нова Тв започва новият им съботен блок, който ще започва в 10 сутринта и ще продължава цели 8 часа.





Предаването ще има четири основни части, обединени от водещите Иван и Андрей.



ПУБЛИЦИСТИКА


„Рулетка"

Коментарно предаване за актуални обществено-политически и културни теми с участието на известни гости. Всеки един от водещите Иван и Андрей, заедно с Люба Кулезич,  Диана Найденова и Надя Чолакова, са поканили по един гост, за да разнищват актуален проблем.



ЛАЙФСТАЙЛ


„Отчаяните съпруги"


Предаване предимно за дамската и семейна аудитория с водещи Вихра и Даниела (съпругите на Иван и Андрей). Рубриката „Нова половинка" ще търси жена (или мъж) на известна личност, като всяка седмица с нея ще се запознават по трима кандидати.

Рубриката „Къщи" ще представя дома на друга популярна персона, а в третата част от „Отчаяните съпруги" ще има интервю, посветено на всякакви интересни за жените проблеми.

„Какво ново?"

Токшоу за интересни събития от ефира на Нова ТВ с гост-участници във въпросните събития. В първите съботи водещата Нана ще обсъжда VIP Dance и „Цената на истината".


ШОУ ЗА ДЕБАТИ

„Сблъсък" с Иван и Андрей


ЗАБАВЛЕНИЕ


„Дони Тайм"


Инфотеймънт и комедийно шоу, изградено около Дони и неговото нестандартно и дори абсурдно виждане за живота, Вселената и всичко останало. Партньор на Дони в абсурдните разсъждения и интервюта ще бъде актьорът Сашо Дойнов.

„Какво става?"

Новини от седмицата, видео скечове с актьори и класация на хора и събития ще има в това ток шоу с водещи Иван и Андрей. На финала - известната рубрика от „Сблъсък" -„Звездите ми го говорят".




Аз лично го чакам с голямо нетърпение, и смятам, че ефирът имаше нужда от нещо подобно. Надявам се, Иван и Андрей да си свършат работата като хората, и да се получи нещо наистина хубаво.

# 1
  • Мнения: 1 558
Хм,звучи интересно Thinking Като се има предвид,че през уикенда програмите обикновено са отчайващо скучни мисля,че ще ми хареса Peace

# 2
  • Мнения: 1
Писнали са ми тия двамата. Sick Без тях щеше да е по-яко. Wink

# 3
  • Мнения: 4 435
Хм,звучи интересно Thinking Като се има предвид,че през уикенда програмите обикновено са отчайващо скучни мисля,че ще ми хареса Peace

Точно по тази причина се зарадвах и аз. В събота и неделя е пълно с бози по телевизията, и човек няма какво да гледа.

# 4
  • Мнения: 9 865
Отдавна чакам такова предаване, ама... пак шуро-баджанащина бе братче - съпруги, Дони, тръц. Дано да е интересно, много се надявам!

# 5
  • Мнения: 41
И аз не мога да ги издържам тези водещи-за толкова години не можаха ли да поверят водененто на продукциите си на други хора. Толкова е пренаситен ефира от тях-не съм гледала МА заради тях, сега и ВИП Денс също...Много ми омръзнаха глуповатите им шеги.

# 6
  • Мнения: 0

А коя е третата от дясно наляво (до Диана НАйденова)... Емилия Стоянова ли? на нея ми прилича

# 7
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Една журналистка, която пишеше автобиографии на големите мутри. Сега не се сещам как се казваше. Малкото беше Надя.

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 23:23 от вселена

# 8
  • Русе
  • Мнения: 658
Една питанка имам - как да разбера кога през всичките 8 часа ще дават Дони тайм?

# 9
  • Мнения: 2 132
И на мен от Иван и Андрей ми писна..

# 10
  • Варна
  • Мнения: 634
Надя Чолакова е до Дияна Найденова

# 11
  • Мнения: 4 435
Една питанка имам - как да разбера кога през всичките 8 часа ще дават Дони тайм?

Ами след първото предаване, като видим как са разположени блоковете, ще знаем. Мини и питай пак тогава. Grinning

# 12
  • Мнения: 2 013
А коя е жената до Дони?
Както се е облякла и застанала, Диана Найденова изглежда като бременна. Днес я гледах по ТВ - не изглеждаше, сакън, да не тръгне слух...
Няма никакъв шанс да гледам телевизия 8 часа в събота. Но ще се опитам някой път в следващия един месец да видя нещо от туй... Защо ли вече не очаквам нищо наистина интересно от БГ телевизиите? Но може би грешката е в моя телевизор.

# 13
  • Мнения: 4 435
Нана е до Дони.

# 14
  • Мнения: 60
тия са луди , двамата досадници , че и жените им , да вземат и останата рода
е каква е тази шуробаджанащина ?

Общи условия

Активация на акаунт