Честита нова седмичничка 12-18.09.

  • 2 344
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, и от мен кураж и повече вяра, миличка. И не е вярно, че само ти оставаш. Има и други ветеранки Wink И аз от година и половина пробвам, и мен са ме спохождали същите мисли и чувства, но я виж днешната тема на Вяра. Трябва да вярваме, че ще успеем!
Мими, надявам се скоро да пуснеш отделна темичка, за да ти честитя официално!

# 31
  • Мнения: 1 320
Ей, Денди, кураж! Ще стане рано или късно. Важното е да вярваш, да се бориш и да следваш правилната посока.
Аз лично съм доволна, че открих този форум, пък било то и по този повод. Дано и да си бременеем заедно и то твърде, твърде скоро Simple Smile
Миме, стискам палци!

# 32
  • Мнения: 4 399
Много се радвам че моята история ви е дала надежда. Това беше причината да я разкажа толкова подробно.

Кlia, би ли освободила малко място за ЛС. Получавам съобщения че кутията ти е пълна.

# 33
  • Мнения: 1 320
Вяра, нали ще продължиш да се отбиваш при нас? Simple Smile
Винаги ми е било интересно да чета твоите мнения.

# 34
  • Мнения: 4 399
Е, как иначе?! Разбира се че ще се отбивам. Когато този проблем стане част от живота на човека, мисля че завинаги остава в главата му, независимо какъв е бил изхода... Моята съпричасност към този форум и този вид проблеми с нищо не се е променила.
Обаче ми е приятно да чуя че съм добре дошла! Благодаря!  bouquet

# 35
  • Мнения: 3 010
Момичета, много Ви благодаря за утешителните думи. Да наистина днес съм по-добре, мисля по-различно! Просто понякога падам, но благодарение на Бог пак се изправям. Наистина трябва всяка една от нас да не губи вяра.
Mimeto78 , много се радвам за теб миличка, дано всичко да е наред, ти не се страхувай и  чертичките  ще се изравнят по цвят!
Vjara, да твоето е чудо, а чудеса стават всеки ден, важното е да вярваме! Успех мила!
Отново благодаря на всички, че не Ви домързя да ми драснете 2-3 утешителни думи. Знаете ли кое най-много ме депресира, като виждам момичетата около мен, които си имат дечица, а аз.......... Cry, но наистина важното е да не се отчайваме.
И още нещо да Ви кажа, днес ми е 17 ден от цикъла и получих едно зацапване и темп. ми е покачена от 36.7 на 37, дали вещае овулация  newsm78. Ще съм благодарна ако някоя от Вас да погледне графиката ми.
Оф много дълго стана за което съжалявам  Embarassed

# 36
  • Мнения: 4 324
Обаче ми е приятно да чуя че съм добре дошла! Благодаря!

Какво е това "Добре дошла" Wink Не сме те гонили, че да идваш пак и да те посрещаме отново с Добре дошла. Ти си член на тази група и винаги ще бъдеш.

Много ти благодаря, че не се "отказваш" от нас. Имаш познания които помагат на много момичета.

Още веднъж лека бременност ти пожелавам Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 419
И още нещо да Ви кажа, днес ми е 17 ден от цикъла и получих едно зацапване и темп. ми е покачена от 36.7 на 37, дали вещае овулация  newsm78.
Мен ако питаш, грабвай мъжлето  Flutter
Да, според мен днес ще ти е овулацията - късмет и горе главата Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, като ти гледам графиката, наистина ми прилича на овулация. А сега ще ти кажа нещо, което прочетох на стената на Клисурския манастир Св. Петка и много ми хареса: Винаги се радвайте, непрестанно се молете, за всичко благодарете Като си го кажа през деня и ми става по-леко.

# 39
  • Мнения: 3 010
Денди, като ти гледам графиката, наистина ми прилича на овулация. А сега ще ти кажа нещо, което прочетох на стената на Клисурския манастир Св. Петка и много ми хареса: Винаги се радвайте, непрестанно се молете, за всичко благодарете Като си го кажа през деня и ми става по-леко.
Да

Да, lea, това го пише в Библията  Praynig
Хехеххе и аз така си мислех за овуто, благодаря!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Денди , дано сте поработили вчера и онзи ден  Praynig !
И днес не почивайте де Simple Smile !

# 41
  • Мнения: 508
Денди,моля те да не се от4айваш.
Миме,пожелавам ти всичко да е наред.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 526
    Много сте мили, момичета, благодаря за пожеланията и стиснатите палци Hug
    Аз се опитвам да не мисля много по въпроса и почти успявам - на работа сме много натоварени, предстои ни одит, а в къщи си чета шестата книга за Хари Потър на компютъра. Все пак не мога да не забележа, че гърдите ми малко пораснаха  Grinning и са станали едни такива напрегнати и чувствителни... Не мога да лежа вече по корем.
   Пък за отделна темичка и аз си мечтая, ама още ми е много рано.
   Още веднъж ви благодаря за подкрепата newsm51

# 43
  • Мнения: 3 010
Хей, момичета какво днес с Вас, никой ли няма да се разпише?! Wink

# 44
  • Мнения: 1 320
Разпис... Grinning
Ооооооооох, искам вече скучен живот! Изморих се от емоции-оправя едно, друго стане! Тъкмо нещата взеха да ми се подреждат, бащата на милия паднал от някакво дърво и сега в болница-натъртен и със сътресение на мозъка. Възрастен човек. А аз се връщам от среща с адвокат /поредния/-бясна. Този ме обяви за неплатежоспособна /а със сумата, която ми поиска аз си купувам костюм, ама това е друга тема/. Бил добър психолог и така ме прецени. Та пак според него съм имала желание да си водя делото сама. Мъка, мъка. Да му се невиди и психолога! Това беше много офф, ама всичко взе да ми идва в повече.

Общи условия

Активация на акаунт