Хайде мами от Бургас, да помогнем и през 2010 Година - 21

  • 29 806
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
аааа тук съм още, ама бягам по задачи разни  Hug
дори може сряда/четвъртък да участвам в сбирка, ако има такава

Вчера ходихме на куклен театър и видяхме Галя /реФрефрешнатото Галче или Галхен, или вече не знам как е/ та ми даде и тя 20лв за акцията  bouquet

Да не забравя да ви похваля, че все не ми остава време   bouquet Стахотна работа свършихте, аз като звъннах на Люси да идвам да прибирам - вече се бяхте оправили. Браво момичета и извинявайте, че не успях да дойда петнайсетина минути по-рано, за да помогна

# 16
  • Мнения: 723
Оставих в Марс-а 10 броя тетрадки-голям формат-с широки редове,
към 30-тина броя тетрадки-малък формат-широки редове-80 листа,
скицници-10 броя,
линии-16 броя,
химикали-между 10-15 броя
моливите -не рискувах да взема-не знам какви трябва да бъдат-има вариации в тези за чертането,
също така не можах да разбера -голям формат тетрадки-квадрадчета-това тетрадки с карирани листи ли са newsm78
по -нататък пак........ Heart Eyes

# 17
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
запис

# 18
  • Мнения: 1 294
Извинявам се за голямото закъснение, но бях извън града и нямах нет.
Ето го банера с корекцията:


За тези които желаят да го поставят в подписа си,  действайте както при предния банер.

# 19
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ася - виждам, че си се завърнала . Hug ...    bouquet за банера


Хей, дано сте здравички  Hug и да се пазите  Hug Аз до края на седмицата се очертава да съм оф лайн  Rolling Eyes, вирусна съм и на АБ  Confused .... така  че ако се заформи срещичка отпадам  Sad ..... както гледам, ще дочакаме да мине 30ти, да видим какво сме посъбрали  Thinking, да понакупим това-онова и се надяваме в началото на Октомври, по някое време да ги пръснем до Домовете  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 675
Привет!
Да се отчета - днес оставих в Марса следното:
- линии 20 см. - 12 бр.;
- флумастери:
24 цвята - 2бр.
12 цвята - 9 бр.
6 цвята - 10 бр.;
- химикали - 50 бр.;
- цветни моливи /12 цвята/- 28 бр.

Ако успея да организирам транспорт за Карнобат, ще пиша своевременно. Очертава се да ходя на 02.10./петък/.

Люси, скорошно оздравяване. Hug

# 21
  • Мнения: 2 577
Момичета, аз ще отсъствам от 26.09 до 3.10 /вкл./
Имам 300лв в мен от акцията и една торбичка от Анита. Да ги дам на някой ако ще се пазарят материали преди 3ти?
Попи ми е най-близо до офиса

# 22
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
bissera -   bouquet  bouquet  bouquet


Тогава направо попи е нарочена  Mr. Green В тези 300 лв. включени ли са 70 лв., които бяха в нея  newsm78
Надявам се вече в началото на следващата седмица да съм на линия  Peace, дребния на градина  Wink и ако някой друг има възможност направо да действаме с покупките, че времето напредна  Thinking, а децата имат нужда от материалите  Peace
В този ред на мисли, днес от Метро купих 2 к-та кривки /вярно че са малки  Thinking/, но все се надявам да им свършат също работа, цената беше общо взето прилична - около 2,40 лв./к-та


Ками, стегна ли багажа  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 2 577
В тези 300 лв. включени ли са 70 лв., които бяха в нея  newsm78


Не,
Люси   bouquet както винаги си се справила чудесно и с резюмето по днешната среща

Аз само да добавя финансовата част - 260лв   Peace
Постъпленията днес:
- miamp - 100лв.  Heart Eyes
- alabaxx - 50лв.  Heart Eyes
- soleada - 50лв.  Heart Eyes
- bubi4ko - 50лв. /възстановен данък от дарения+личен принос/  Heart Eyes
- останали пари от сметката - 10лв.


+ 20лв от Галя/Галхен
+ 20лв от Анита
+ 20лв аз ще дам
освен това най-сетне днес си оправих банкирането и видях, че най-сетне са ми възстановили от даренията данък 42лв., та и тях ще добавя  Peace

Попи, утре в почивката ще ти звънна  Hug


а куфарите , още не съм започнала - утре след работа ще се заема с тях

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 01:43 от Ками*

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз мога да участвам в пазаренето Peace

# 25
  • Мнения: 527
Ками, ще чакам обаждането. Peace.

# 26
  • Мнения: 2 249
добро.утро.

ако.имате.възможност.-ледайте.предаването.от.10.по.БТВ....ще.отразят.за.поxода

,който организираме на 26.09от 11 4аса   вижте темата моля   (моля.ви.за.присътвие Praynig Praynig Praynig)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427852.0

 
за.акцията....и.аз.ще.у4аствам.в.пазаренето Peace
(скапа.ми.се.клавиатурата Crazy)

# 27
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз за утре съм все още в чуденка дали да идвам, че с дребния все още не сме много в кондиция  Thinking


Добра сума за пазаруване се заформя  newsm78 ... Към нея има да добавим и 100 лева, които решихме да се заделят от касата за Бата /когато трябваше спешно да отреагираме, но не се получи нещо  Confused/
Идеи от къде  newsm78 Може би основно от Метро, и нещичко от Карфур  newsm78 .... или може би някой склад за канцеларски материали, ако имате някакви идеи  newsm78
мадлен, успя ли случайно да попаднеш на склада за шивашки материали, за койно беше споменала радина


Фейщице - Успешна Акция, Душата  Hug Дали ти е останало някакво време да провериш за цени на шивашки ножици/кривки при вас  newsm78


попи - караш все още със стария банер  Mr. Green

# 28
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Момичета, моля всички членове на ДБМ да носят и тениските си утре на похода.  Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 675
Здравейте.
Ще успеем ли да подготвим пособията за Искра до четвъртък? Колегите от Карнобат ще идват в Бургас тогава и ще вземат нещата. Предполагам това е добър вариант. Ще уточним откъде да ги вземат.

Хубав ден на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт