В МАРТенската ни дружина пълзящи вече има !

  • 21 857
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 858
И после ще ми говорите за секс...Нямам сили просто. И аз като Нагаина като ме награбят първо викам "Милиция! Милиция!" и после" "Мили, целия!"  Mr. Green

 Joy  Joy  Joy

Ииии, разкрихте ме що избягвам да се оплаквам  Mr. Green
Абе, Гери, като ти знам и твоята форма, явно доста често викаш я "Милиция", я "Мили, целия"  Joy  Hug
А колкото до честотата - ми че ние още сме в най- ранния си бурен сексуален живот ( на младини)  Mr. Green  Joy
Мънки, то нали знаеш луд умора нЕма, пък и вече знаем с колко време разполагаме ( за съжаление не с много, но се справяме)  Embarassed а и аз не се моря много така че....си почивам  Blush  Joy Пък и тренировки трЕбЕт - нали и второ и трето Ша праИм немоЕ се отпускаме, тя Вики явно неиска братчета и сестрички и упорито се опитва да ни откаже от идеята, ама незнае къв инат е майка и  Mr. Green

# 736
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Заповядайте новата тема

# 737
  • София
  • Мнения: 5 293
СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ПУСКАМ В СТАРАТА ТЕМА, НО НЕ МИ ДАВА ДА КОПИРАМ ПОСТА СИ В НОВАТА  newsm78 newsm78 newsm78

Здравейте и от нас.


Никита, ами зависи от къде вземам разни книжки каталогчета за "четене", някои ги позабърсвам или пооплаквам на мивката.


СЗА, да се изкажа за шапките. До към 12 ч. е ДОСТА студено напоследък и едва след се постопля. Ако си на сянка, да не ти разправям. Даже аз обличам жилетка  Embarassed И слагам шапка на Калин, както и обувки, и чувалчето на количката. Конкретно на срещата беше по прогноза 15 градуса, мрачно, хладно...
ХИПП-ските плодови пюрета ме изненадаха, че има разни неща, освен плодове, в тях, вкл. едното имаше захар. А на Гербер и някои на СЪнвал бяха почти само плод, +/- витамин С...

 
Тони_ст, по календара на здравната каса МАНТУ - 7-ми месец.


Росикв, ами той Калин като пиша, че чете книжки, ти си го преведи, че яде книжки... Давам каталози с по-твърда хартия - по-трудно се разпада  Peace


За коледното парти, аз ще повторя, че ще се съобразя с решението на мнозинството.



Осемнадесета Софийска среща: С УчАСТИЕТО НА СПЕЦИАЛЕН ГОСТ (този път - наистина Simple Smile )
: петък, 09.10.2009 г., 11 ч., Западен парк, Централен вход (откъм бул. Сливница): зелено човече, ТаняР, Тони_ст, Никита, Росикв, Сиа

# 738
  • Мнения: 59
Здравейте момичета,
Благодаря за посрещането. Аз само ви се представих и после имах проблеми с компа та не съм влизала. Ще попрочета за какво си говорите и ще пиша по-адекватно. Моя бебчо Лео вече е 9200 и 77см, от около месец лапа абсолютно всичко, на обща храна е, имаме си 2 зъбчета наведнъж и прозира трето, седим, но не лазим newsm78 Не знае как  Laughing Вдига дупето, побива главата и се люлее Mr. Green Днес му е първият сняг Hug (живеем в планината Wink ) и много се радва.
Така, отчетох се, сега ще почета Mr. Green

# 739
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте момичета,
Благодаря за посрещането. Аз само ви се представих и после имах проблеми с компа та не съм влизала. Ще попрочета за какво си говорите и ще пиша по-адекватно. Моя бебчо Лео вече е 9200 и 77см, от около месец лапа абсолютно всичко, на обща храна е, имаме си 2 зъбчета наведнъж и прозира трето, седим, но не лазим newsm78 Не знае как  Laughing Вдига дупето, побива главата и се люлее Mr. Green Днес му е първият сняг Hug (живеем в планината Wink ) и много се радва.
Така, отчетох се, сега ще почета Mr. Green

Тази тема сме я изписали. Пише се до 50 стр. Заповядай в новата ни тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=433972.0

# 740
  • Мнения: 59
Здравейте момичета,
Благодаря за посрещането. Аз само ви се представих и после имах проблеми с компа та не съм влизала. Ще попрочета за какво си говорите и ще пиша по-адекватно. Моя бебчо Лео вече е 9200 и 77см, от около месец лапа абсолютно всичко, на обща храна е, имаме си 2 зъбчета наведнъж и прозира трето, седим, но не лазим newsm78 Не знае как  Laughing Вдига дупето, побива главата и се люлее Mr. Green Днес му е първият сняг Hug (живеем в планината Wink ) и много се радва.
Така, отчетох се, сега ще почета Mr. Green

Тази тема сме я изписали. Пише се до 50 стр. Заповядай в новата ни тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=433972.0
Ох все не мога да открия вярната тема, мнного е объркано тук! Sad Не може ли старите теми да се заключват и да се местят в архива, който иска д си ги посещва? Така с тия 10 теми за мартенски бебета, един нов потребител не може ама изобщо да се ориентира!

# 741
  • Мнения: 59
Ето сега пак не е тази правилната тема. Кажете най-сетне КОЯ Е?
Оф май ще ви напускам

# 742
  • София
  • Мнения: 5 782
Слънцето е пуснала линк към актуалната тема. Няма нищо сложно - темите са много, защото се изписват, старите се заключват и се почват нови.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт