В коремчето на мама Януарчето все по-силно шава - 21

  • 24 434
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Мишона ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquet
Копнеж опитай се да бъдеш колкото се може повече спокойна.
Днес бях на ЖК и съм +12 от началото на бремеността.Бебка изостава с една седмица,но както каза лекарката засега е нормално.
Искам да попитам някоя от вас дали си е правила натоварване с глюкоза.Днес ми дадоха направление за ендокринолог ,но първо незнам при кой да ходя и как точно се прави това изследване.

# 736
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Цял ден само чета, не ми е пише.

Съжалявам за лошите резултати, сполетялите ви контракции и наложения лежащ режим  Cry Пазете се, момичета  Hug

Моето диване от снощи кашля, текат сополи, вдига Т. И аз като Цоци днес съм като парцал поради неспане през нощта. И аз висях цяла сутрин в поликлиниката. Болнични съм до вторник заради детето.

От тази сутрин усещам краката си подути. И ръцете на моменти... Дори си махнах пръстените в момент на нормално положение, че да не се наложи да дърпам после.
И това подуване нещо ме притеснява. Вярно, днес съм пила по- малко вода от обикновено, но утре ще взема да си пусна един албумин  Tired Стискайте палци всичко да е наред  Praynig

# 737
  • Мнения: 0
НОВА ТЕМА


Моля, пращайте на ЛС информацията, която не е допълнена за нови мами и нови щъркелчета!

Общи условия

Активация на акаунт