С кой посредник е най-изгодно да се пазарува от САЩ?

  • 206 814
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Wow, ако наистина е така – това е супер новина! newsm10

# 451
  • София
  • Мнения: 288
Наистина е така! И аз много се зарадвах!  Ще чакаме да обявят и условията!

# 452
  • София
  • Мнения: 288
Това е информация от GGBG:
Нов адрес в USA -
Адрес - 2411 WestSumac St, Rogers AR 72758
Цена - 30% от фактурираната стойност и $10 на килограм за доставка

# 453
  • Мнения: 408
това вече ми намирисва на реклама

# 454
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
това вече ми намирисва на реклама

Едва ли е реклама, превозвачът не е нов и няма нужда от такава, но така или иначе излиза по - изгодно да се поръчва директно до английски адрес, отколкото така. За артикулите, които не се доставят извън САЩ остава като опция ...

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
това вече ми намирисва на реклама

   Намирисва ти, 'щото с 36 поста едва ли си достатъчно ориентирана във форума. Peace

# 456
  • София
  • Мнения: 288
Не виждам защо да е реклама, информация, която е нова за този превозвач и се пише на точното място.

# 457
  • Мнения: 408
това вече ми намирисва на реклама

   Намирисва ти, 'щото с 36 поста едва ли си достатъчно ориентирана във форума. Peace
постовете са ми малко, но иди си направи труда да видиш от коя година ми е профила Simple Smile
30% от стойността на стоката и 10 долара на кг не са изгодни условия.

# 458
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
30% от стойността на стоката и 10 долара на кг не са изгодни условия.

   Ами, това е. Simple Smile По-изгодни за САЩ няма. На когото му се е налагало да пазарува чрез посредник – знае много добре за какво оскъпяване иде реч, но понякога, като нямаш избор...

# 459
  • Мнения: 408
ами има и писах по-рано. аз пазарувах с 20% върху стойността и цена не за закръгляне до кг, а спрямо грамаж, което е по-изгодно. според мен има и други, просто не се рекламират активно,

# 460
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
ами има и писах по-рано. аз пазарувах с 20% върху стойността и цена не за закръгляне до кг, а спрямо грамаж, което е по-изгодно. според мен има и други, просто не се рекламират активно,


 Т.е. само ти рекламираш активно ли?

# 461
  • София
  • Мнения: 288
Ех, голяма драма стана...
Тарифата я обявих, тъй като преди дни обявиха, че извършват услугата, а тогава не се знаеше колко са "изгодни".

# 462
  • Мнения: 4 097
Здравейте! Отдавна искам да поръчвам дрехи от САЩ, особено сега покрай бебето,така че ще следя с интерес откъде и как стоят нещата.

# 463
  • Мнения: 991
Здравейте!
Един въпрос от серията "тъпи": искам да поръчам дрехи от този сайт http://global.gymboree.com/. Виждам, че има опция да се предплатят такси и мита при реализиране на поръчката. Въпросът ми е, ако ги платя по време на поръчката, има ли някаква възможност пакета да отиде на митница или ще го получа на посочения адрес, което според мен е логично.

# 464
  • софия
  • Мнения: 25 478
Любимият ми превозвач е започнал доставка от САЩ. Не мога да преценя дали са добри условията. Звучи ми малко скъпо. Знам, че фирмата е супер точна и коректна. Пазарувам с тях почти от създаването им. Преди това минах през всички фирми, които се занимават с доставка от Англия. След като ги открих спрях да търся. https://www.facebook.com/128344607324157/photos/pb.1283446073241 … ype=3&theater
Скрит текст:
Цена - 30% от фактурираната стойност и $10 на килограм за доставка

Общи условия

Активация на акаунт