Подуване на бузата и устаната

  • 4 337
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте,тази сутрин се събудих с подута буза и горна устна отвътре също е подута венците ми се подуват от време на време и пия антибиотик но усещам че не ме боли зъб а самия венец пулсира леко търпима болка е,преди години ми се е подувала бузата от зъб но тогава ме болееше зъба а и венеца ми беше подут тогава доста(беше забрал)но сега усещам самия ми венец хем се отпуска и след това се стяга.Да добавя че също съм настинала кашлям и имам хрема но надали от това съм се подула защото самото подуто е бузата устната отвън и отвътре носа отстрани и под окото.На вас случвало ли ви се е такова нещо,какво мога да пия или компреси да си правя да спадне защото имам чувството че утре като стана няма да мога да си отворя окото защото продължава да се подува Cry Sad Cryстрах ме е Sad

# 1
  • Мнения: 204
  Явно доста те е боляло докато си писала, защото много трудно разбрах прочетеното- думи, думи, а краят на изречението не идва. Не може да се разбере къде започва едната мисъл и къде свършва другата.....
  По въпроса- най-елементарното е да си направиш рентгенова снимка, защото така само да гадаеш и да си пиеш антибиотик, ще го докараш до никъде. Сериозно, направи една снимка. Става за минути. Зъболекарят ще изключи евентуално абцес на венеца, гранулом на корена на зъба или кой знае още какво.
 Единствено можеш, така без нищо да се хванеш за увеличен лимфен възел, в резултат на разболяването ти сега, ако изобщо на описаното от теб място има такъв.
 Гледам- хората са прочели въпроса ти, но това което може само да се каже е да отидеш на доктор.
 Успех! Дано всичко се оправи и болката ти да отшуми!

Общи условия

Активация на акаунт