61 ОДЗ Шарено петле Слатина

  • 1 520
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте момичета! На последното класиране, неочаквано за нас, тригодишното ни момченце бе прието в 61 ОДЗ Шарено петле в Слатина. Ние живеем в Гео Милев и нямам никаква информация за градината. Моля ви, ако има някоя майка, чието сладурче е там, да сподели своето мнение. Доста съм притеснена и ще ви бъда много благодарна.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 560
Здравей. Моята дъщеря също е приета в 61 ОДЗ, но в яслената група. И аз питах за инфо относно ОДЗ-то - това ми отговориха : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280840.270
Говорила съм и с няколко майки от квартала (Слатина), доволни са, като изключим разбира се боледуването (но тук много си зависи и от детенцето). Едната мама има голям син, който е бил там, а сега е в 1-ви клас т.е. има впечатления от доста време и съжаляваше че дъщеричката и не се класира за яслата. Говорих и с един татко на детенце 2007 набор, който също е доволен - според него памперса е бил махнат доста лесно и това се дължало в голяма степен на персонала.
Поне засега това което съм чула и разбрала -  няма кой знае какви суперлативи, но като цяло сравнително добри отзиви.
Иначе двора е голям, в добро състояние. Този месец смениха дограмата и досега бяха сборни друпи. От понеделник (28.09) казаха, че вече ще бъдат нормални групи.
Моята в понеделник ще е за 1-ви ден и се надявам да се адаприра лесно.

# 2
  • Мнения: 19
v_spasova, много ти благодаря за отговора! Доста ме успокои, въпреки малкото отзиви за градината. Надявам се всичко да бъде наред с детенце, защото заради приема в тази градина се отказахме от частна. Пожелавам на теб и на твоето детенце успешно и бързо адаптиране. Поздрави!

# 3
  • Мнения: 137
Моето дете също е прието в 61 ОДЗ в 1а група;)днес ни беше първи ден и е доста зле, вдигна градината, най много се притесних от това, че учителките нямаха подход и въобще дори не разбрах с кой говоря и кой е учител, тъйкато това ми е второ дете и от опит знам, че раздялата с майката трябва да е бърза, днес беше точно обратното детето ревеше и се тръшкаше и никой нищо не предприемаше, макар че се вижда ,че няма как да се успоки;((((((((въобще беше много гадно, на всичко отгоре ми казаха, че искат на обяд да си я взема, а това е може би най грешният метод за привикване;( сега чакам да звънна в 12и30 да видим какво ще става;(иначе за базата знам че е доста добра, медицинските сестри са много отговорни и съвестни и преглеждат всяко едно дете сутрин ......за останалата част от персонала още нямам впечатление, надявам се да са добри хора;)

# 4
  • Мнения: 19
Здравей E.L.I! Доста се притесних от това, което си написала, тъй като и моето дете доста реве и крещи, когато трябва да се отдели от мен. Учудвам се, че никой не ти е помогнал, имам впредвид учителките, все пак това не е ли част от задълженията им. Моля те, пиши за впечатленията си, тъй като ние тръгваме от другата седмица и аз много се притеснявам. Вие в коя група сте и при коя учителка, ако с ме в една може децата да си помагат, защото според директорката повечето деца били от яслата и нямали проблеми с адаптацията. Какво да правим с нашите деца, които са гледани в къщи? Naughty Желая ви лесно и безпроблемно адаптиране Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт