Августовски бебета - тема № 3

  • 25 483
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • София
  • Мнения: 85
Мами,
не се притеснявайте от големи снимки и с много неща по тях - мисля, че все още имам достатъчно мозък да позная лице на бебе и да сложа него в колажа  Rolling Eyes Joy Whistling
Аз така или иначе ще си ги глася, просто качете снимчици  smile3509

Янче това с партито не се знае кога ще е - зависи колко дълго кърмим  Party

# 692
  • Мнения: 371
Силви аз не съм ви чела днес. Къде да кача снимката. ????

# 693
  • София
  • Мнения: 85
Joanna87 писах ти на лични

Лека нощ от мен  newsm46

# 694
  • Мнения: 34
леле едвам смогнах да изчета Simple Smile
 Утре ще претърся снимките и аз да кача...
 Днес бяхме на контролрн преглед при невролог и момата си изпълни всички задачки "като по учебник" .  Днес правим 3 месеца (леле колко е дърта!)
 

# 695
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Долс, аз като къпя Коци в коритото, дръпвам леко, за да мога да го измия по-добре. Когато слагам памерса не се стремя да му слагам пишлето нагоре, защото тъй или иначе то ще падне пак.  Laughing Питах и мъжо, той каза, че неговия си пада на където си иска (ходи с боксерки и по-широки дънки). Така че не е нужно според мен да слага нагоре.
Да не се повтарям и аз тъка,даже и през деня,като го измия подръпвам леко,малко по малко за да се отвори цялата.
Янче,ако не си чест посетител на продавалника е нормално да не знаеш кое къде е. Laughing
За дискотеките,на мен тъка ми се ходи,но моя мъж се е находил на времето и сега не мога да го накарам да излезем. #2gunfire

# 696
  • Мнения: 735
Добро утро!Приготвих легена , дрешките, памперса за сутрешния тоалет на малкия,а той взе че заспа. GrinningСега го чакам да се събуди и реших да ви драсна два реда.После ако имам време ще наваксам с четенето.
Вчера ходихме на консултация и Валентин вече е 6 100, 61 см.Докторката каза,че доста сме наддали.Обиколката на главата му е 41,а на гърдите 42 см.Моля кажете ми има ли и други бебета с такива мерки?Почвам да се замислям вече!Дадоха ни направление за ортопед.Мисля да ходя до Ямбол,защото най-близко там има детски ортопед и уж бил добър.Сложихме Пентаксим и малкия изобщо не плака, на мама юнака.Докторката каза за всеки случай да му дам 2 мл. панадол.Добре я понесе ваксината.А тя, между другото, от януари месец влиза п оздравна каса,ама мал шанс за нас.Карай.Да са живи и здрави дечицата само пък пари се печелят.Само дето малко кризата ни е ударила нас и не знам как ще смогваме на всичко.Сега чакам детските та да ходя да купувам чке на баткото.Такива работи при нас.
Иначе скука голяма с това неизлизане.Тук цяла нощ вали и се очертава май и цял ден да е така.Аз вчера облякох космонавта на Валентин да го заведа на лекар.Хем с колата бяхме,аам тя нашата ладичка и не е особено топличко вътре. LaughingМисля че добре му беше макар че таткото мърмореше,че му било горещо на детето.
Ей,сетих се нещо да питам.Бяхме коментирали преди доста време отоплението за бебоците и някоя мама беше казала,че също като нас са се спрели на лачисто отопление с Applimo Quarto SAS.Ако някой е взел такова чудо моля да сподели колко стурва и от къде.Голямо чудо е тука,не можем да купим печицата.Казват,че няма още внос от Франция.Та ако може да си сверя часовника с някоя от вас.Simple Smile
Целувки!И гушки на бебоците.После пак. Hug

п.п.Забравих да кажа,че заради теглото ни увеличиха Вигантола на 2 капки.на някой да му е увеличен?

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 08:35 от slavena80

# 697
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Славенка,поуспокоиха ли се страстите у вас?Браво на Валето,доста е наддал.Ники е 5200кг.и 60см. и от края на първия месец е на две капки вигантол.

# 698
  • Мнения: 15
Dolls,аз всяка вечер му правя ''гимнастика'' на пишето,и вече му изкарваме главичката,и е хубаво да не пропускаш защото може да се получи някое възпаление Peaceа и пишлето винаги го вдигаме нагоре и там си стои
Калина,а честита ти 3-месечинка на малката Ния,много да те радва и слушка Hug
за температурата-подържаме 22градуса и на Тонката му е добре

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 10:02 от rumik

# 699
  • Мнения: 9
Здравейте! Имам едно питане. Тези които са правили пентаксима колко време след това не къпахте бебетата? Педи каза да не го къпя пъвата вечер, обаче втората мястото на поставяне на инжекцията се беше зачервило и не посмях да го изкъпа, а само обтрих с мокра кърпа. Та мога ли да го къпя вече?

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Калина, честита ви 3-та месечинка! Ния да расте здрава и щастлива!  Hug Hug Hug

Леле ужасно е времето, а така го дават до понеделник, направо ще изкукаме ... Twisted Evil

# 701
  • Мнения: 1 291
ние излизаме Simple Smile бай

# 702
  • Варна
  • Мнения: 98
Славена ние за 2-я месец бяхме качили 1250 грама и педито ни каза да и давам по 2 капки витамин Д, защото много е наддала - беше  5400 грама и 57 сантиметра(роди се 3470 и 50 сантиметра), но виждам че твоето бебе е дръпнало и на сантиметри, така че не се притеснявай. А и всяко бебе е различно и не могат да се сравняват едно с друго.

fmania ние не я къпахме само вечерта на ваксината, а иначе и на Дарито и се беше зачервило крачето и беше станало на бучка на мястото на поставянето на инжекцията, но четох че така става когато Пентаксима се слага студен и не съм се притеснявала излишно.

Калина честита месечинка на Ния. Ама как бързо минава времето нали?

# 703
  • Мнения: 2 382

Почерпете се за здраве, че Малката Русалка Белослава днес става на 3 месеца Grinning.
Калина, честита месечинка на Ния с малко закъснение Hug!
Славенче, ние бяхме на 4 капки вигантол, след като първия месец качи 1100, но сме на АМ, не знам това дали има значение.Сега вече сме на 2 к.
Фманиа, не съм пропускала баня след ваксините, така каза педи.Пропуснах само масажа, за да не я боли крачето.И при нас беше подуто и зачервено, но само внимавах да не го натискам.

При нас за сега няма поражения от излизанията, та смятам и днес за един час да я изкарам, ако не завали.Мрачно е , но не ми се струва толкова студено, няма и вятър, така че ще сме навън Wink

# 704
  • Мнения: 9
Благодаря ви за отговорите. Вие за разлика от нашата док. сте винаги на разположение и сте страшно отзивчиви. Въпросната докторка не обича да я притеснаяват извън работно време и  не вдига телефона дори да ми отговори на въпроса "мога ли да го къпя". #Cussing out #2gunfire Сигурно ще се сменяваме. Дане дава Господ да има нещо сериозно. Що се отнасядо наддаването  за 1м. бебчо е качил 1600,а на сантиметри - 3см и е 57. На мен ми се струва че не го мерят правилнона дължина, защото ми се вижда по-дълъг. Все пак е 6400гр и въобще не изглежда тлъст. За вигантола сме от 20-ия ден на по 2к дневно. Но ако го дам по време на ядене или точно преди това - детето се скъсва да повръща. И тук времето е гадно. 10х 4all Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт