Снимки от България

  • 2 003
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 195
Много сте хубави вси4ките! Hug На колко годинки са мацките?  Embarassed

# 31
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хей,О'Харе ,радвам се ,4е се върна,липсваШе ми  Hug  
newsm03 newsm51 smile3525макдирок4е и ти на мен ми липсваше!
 много ме е яд, 4е не можахме да се уловим из българските пътища Crossing Armsама другия път. bowuu
и моя харито хи4 не ще да си губи времето по пясъци, дай му да обикаля. казва, 4е познава пове4е испания от родната си страна и е като навит на пружина у родината. все едно има 4ушки отзад newsm47
само лошо, 4е ни беше кът времето . надявам се догодина да разполагаме с пове4е време за хоцкане, тогава и дребната ще е в по- зряла възраст smile3503
наистина много хайманосвахме, ама как си изкарахме  в мелник.... newsm08 не е истина просто. аз от тез снимки не съм дала, щото са на маса само и не са много за показване . толкова готина запивка беше. пожелавам на всеки, който не е ходил непременно да посети това местенце Naughty Party Party
хем не ни искаха, хем изкарахме 4удесно  bouquet

за голфа - да в сливен е , ами тъкмо догодина докарай там макдироков . според татко бил добър newsm10 newsm47

И на мен ми е тъпо,4е не се засякохме нейде по пътиЩата  Confused Аз до последно се надявах,4е може да се появите изневиделица и у Гръцко ( Деметра така ме изненада приятно  Wink ) ама ниЩо,не куби кураж идва нов тираж. Догодина Ще организирам неЩата по_добре: Макдирока го праЩам на голф със 4и4о ми в Сливен ( и без туй имаме агенти там ), а и мин.год като минахме оттам много му хареса. После за гъби манатарки,4е той си пада не само по кльопането ами и по брането,няколко дни на село при дядо,обиколки из Бг а аз през това време си пека дупето на морето  Mr. Green Само не знам с кого Ще обикаля  newsm78 Wink
Майтапа на страна ама наистина ме е срам,4е горкия никъде не съм го водила а ето ве4е Ще станат 8 години откак сме заедно  Embarassed а и в Бг има толкова красиви места  Blush

# 32
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Много сте хубави вси4ките! Hug На колко годинки са мацките?  Embarassed
благодарим Embarassed Heart Eyes
голямата е на 9 , а дребната сега този месец ще прави 2 Grinning

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Майтапа на страна ама наистина ме е срам,4е горкия никъде не съм го водила а ето ве4е Ще станат 8 години откак сме заедно  Embarassed а и в Бг има толкова красиви места  Blush
ти пък , срамота ! води го 4овека да види булката му от какво красиво място произлиза. Flutter
малко по- комерсиално, де. Mr. Green Mr. Green
ако щеш го разхождай избирателно. слагаш му една лента на о4ите , приспиваш го да няма сътресения по пътищата и да не му окапат пломбите ( ако има Wink) и право на място . там го събуждаш и изненада - макдирок4о в страната на 4удесата! Crazy Flutter Mr. Green

кажи как изкарахте вие, къде ходихте ? с деметрата за съжаление не можахме да се видим..... Confused Cry всъшност с никой.

# 34
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Майтапа на страна ама наистина ме е срам,4е горкия никъде не съм го водила а ето ве4е Ще станат 8 години откак сме заедно  Embarassed а и в Бг има толкова красиви места  Blush
ти пък , срамота ! води го 4овека да види булката му от какво красиво място произлиза. Flutter
малко по- комерсиално, де. Mr. Green Mr. Green
ако щеш го разхождай избирателно. слагаш му една лента на о4ите , приспиваш го да няма сътресения по пътищата и да не му окапат пломбите ( ако има Wink) и право на място . там го събуждаш и изненада - макдирок4о в страната на 4удесата! Crazy Flutter Mr. Green

кажи как изкарахте вие, къде ходихте ? с деметрата за съжаление не можахме да се видим..... Confused Cry всъшност с никой.

Ние бяхме в Гърция ,както беШе предвидено.Изкарахме хубаво,времето беШе супер,малкото не можех го измъкна от водата докато не гъби4асе цялото Twisted Evil
СреЩата с Деметра беШе нео4аквана и кратка,но мнооооого приятна. Тя ми каза,4е не сте успяли да се засе4ете в Бг за съжаление...
После от 21/09 до 27/09 в Софето,ниЩо особено: разправии с тъпи бЮрократи4ни елементи,среЩи с родата, много планове и по4ти ниЩо осъЩествено  Embarassed
Мак4о да го водя ама за тая цел трябва да поседим пове4ко в Бгто,4е за една седмица кое по_напред  Wink
Ето като имаШ време да ни скиваШ кви сме станали големи Wink ( Харалампи,подсказвай какво да прая ,4е сме оЩе с пампа,голям срам  Embarassed )

# 35
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мале миа миленка, каква хубост италианобулгарска имаш!!! Grinning  bouquet
голям сладкиш таз джулия, ооо джулия. направо захар4е!  страшни О4и има!
ама и мама пар4е и половина няма да се злагаме, я!
направо ви завидях с деметрата как сте си прекарали купонджийско Whistling Crossing Arms
догодина и аз с вас? newsm78

за пампата ко да ти кажа? сега наново се у4им , щото в булгаристания не4ем пикаме. не й хареса май кенефа и опитите ми да я накарам поне да пробва да седне бяха пълен провал. реших да не се ядосвам и срам не срам купих един пакет памперси Embarassed Embarassed
ти не си го слагай много, няма да ходи на срещи с памперса джулиянката, я Wink Laughing Mr. Green

# 36
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Леле колко са порастнали и двете годпожици  bouquet,ейййййййййй остаряваме.А помниш ли като с евидяхме ,4е Моника тькмо беше проходила Wink.
Супер сте  bouquet

# 37
  • Italia
  • Мнения: 4 492
мале миа миленка, каква хубост италианобулгарска имаш!!! Grinning  bouquet
голям сладкиш таз джулия, ооо джулия. направо захар4е!  страшни О4и има!
ама и мама пар4е и половина няма да се злагаме, я!
направо ви завидях с деметрата как сте си прекарали купонджийско Whistling Crossing Arms
догодина и аз с вас? newsm78

за пампата ко да ти кажа? сега наново се у4им , щото в булгаристания не4ем пикаме. не й хареса май кенефа и опитите ми да я накарам поне да пробва да седне бяха пълен провал. реших да не се ядосвам и срам не срам купих един пакет памперси Embarassed Embarassed
ти не си го слагай много, няма да ходи на срещи с памперса джулиянката, я Wink Laughing Mr. Green

Догодина задължително си с нас , лабавото свърШи   Wink
Аз за пампата не си го слагам на сърце заради друго ами няма да ми я вземат на градина докато не го махнем,пък свеки неЩо взе да мрънкя,4е и идва в пове4ко  #Cussing out
Тя ина4е сутрин като стане и казва ,4е има пиШ и сяда на кенефа и става,но само до там. Сутрин и ве4ер. Като пробвам да и го махна през деня то са едни ло4ви4ки....мани мани. Като едно време когато у4ех ку4ето ми да пиШка навън  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт