Ламинат......

  • 56 116
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 555
Розовата шапчице сега ме притесни.  Sad Ние смятаме да купуваме на Кроношпан 2 вида. И сега се зачудих дали е качествен. ooooh!

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Розовата шапчице сега ме притесни.  Sad Ние смятаме да купуваме на Кроношпан 2 вида. И сега се зачудих дали е качествен. ooooh!

Сори!
Този в коридора ни е също кроношпан, ама немски.
Този венгето, боклука, е от Мосю Бриколаж, кроношпан България.

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 555
Е то и ние уж немски ще го вземаме. Ама как да разбера немския или българския Кроношпан е?

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
То си пише на опаковката

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 555
Ще проверя на опаковките тогава.
Благодаря.

# 20
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ще проверя дали имам останал етикет от венгето - боклук и ще ти го снимам

# 21
  • София
  • Мнения: 97
nana77,  в Практикер има избор на ламинат, но да те питам предлагат ли монтаж и колко струва. ако си спомняш, разбира се. ние ще слагаме ламинат не защото много ни харесва, но си има и предимства - по-евтин е и лесно се чисти. но търсим фирми, които предлагат паркета с монтаж и подложка. не искам да си купя паркет и после да се чудя кой да ми го слага. до гуша ми дойде от майстори. искам да си платя в магазина, да дойдат хора и да го сложат и аз да не се занимавам с нищо. 

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... но търсим фирми, които предлагат паркета с монтаж и подложка. не искам да си купя паркет и после да се чудя кой да ми го слага. ...

Подложки се продават на всяко място, където има и ламинат. Подложките също са различни дебелини. А поставянето на ламината е мн.лесно и бързо, на мен в кухня от 10 квадрата, ми го сложиха за около половин ден.

За качеството още не мога да споделя впечатления, защото сме с ламинат от седмица, 7 мм, цвят дъб, тъмен, личи си обаче всяка трошичка  Confused

# 23
  • Мнения: 1 059
Нашият ламинат е от Карпет макс, на кутиите пишеше Krono original, Castello, 8 мм, клас 32 АС4. Още не знам дали е свестен, защото не сме се нанесли, но след като го монтираха влизаха още сума майстори за остъкление на балкон, за монтаж на мебели и др. и никъде не е повреден. Замазката на пода не беше перфектна, но сложихме от дебелата подложка (5 мм) и уж стана добре.

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 16:07 от Veniz

# 24
  • София
  • Мнения: 9 857
В едната стая сложихме 8мм Егер.Това беше преди четири години.През това време в апартамента живя наемател,доста неща съсипа,обаче паркета не мръдна.
Пролетта сложихме и в другите стаи Егер,много съм доволна.
Мисля,че като марка егер е най-добрия избор.Има и едни доста по скъпи,май бяха Куик степ,но те са си почти на цената на естественния паркет.

# 25
  • Мнения: 8 242
... но търсим фирми, които предлагат паркета с монтаж и подложка. не искам да си купя паркет и после да се чудя кой да ми го слага. ...

Подложки се продават на всяко място, където има и ламинат. Подложките също са различни дебелини. А поставянето на ламината е мн.лесно и бързо, на мен в кухня от 10 квадрата, ми го сложиха за около половин ден.

Не си слагайте тъмен ламинат! Всичко се вижда  Confused В хола е калвадос.. и е ужас  ooooh!
В спалните е бук ли .. нещо подобно - светло - чудно  Mr. Green

Паркета се слага много лесно Simple Smile (поне според мъж ми) - сефтето за редене му беше 20 кв. за 1 ден..
Лятото слага в техните - 40 кв. за 5-6 часа  Crazy

# 26
  • Мнения: 721
до тук чета за тъмния ламинат и много светъл не трябва да е, пак всичко се вижда(всяко косъмче).явно двете крайности трябва да се избягват

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.....

Не си слагайте тъмен ламинат! Всичко се вижда  Confused В хола е калвадос.. и е ужас  ....

Да бях видяла темата няколко дни по - рано  Crazy или да бях питала поне. Ама аз гледах на цвят да го докарам...  ooooh!

# 28
  • Русе
  • Мнения: 1 843
В кухнята ламината ми е шарен с дървесен фладер и съм много доволна.От Карпет макс е ,немски, 8 мм, клас 32 АС4,цвета май беше планински смърч,ако не се лъжа.Мислех в хола и спалнята да слагам доста светъл ,но като Ви чета май ще се откажа! Grinning

# 29
  • Шумен
  • Мнения: 555
В кухнята ламината ми е шарен с дървесен фладер и съм много доволна.От Карпет макс е ,немски, 8 мм, клас 32 АС4,цвета май беше планински смърч,ако не се лъжа.Мислех в хола и спалнята да слагам доста светъл ,но като Ви чета май ще се откажа! Grinning

Можеш ли да ми кажеш на каква цена си купила паркета от Карпет мах? И каква марка е ако можеш да провериш? В сайта им гледам, че имат Кроно, Таркет, Ламет и Куик степ.

Общи условия

Активация на акаунт