Новите ви книги - 4 част

  • 50 902
  • 746
  •   1
Отговори
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Да се пълни с много нови книги! Laughing

Новите ви книги - първа част.

Новите ви книги - втора част.

Новите ви книги - трета част

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 15:21 от gargamela

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Новата ми книга: Пощоряване на Тери Прачет. Но нещо не ме кефи преводачът... Wink

# 2
  • Мнения: 1 196
Да ви следя   Hug

# 3
  • Мнения: 1 517
Новата ми книга: Пощоряване на Тери Прачет. Но нещо не ме кефи преводачът... Wink

и на мен това ми е най-новата книга
нямам забележки към превода (освен леки промени на някои имена)

# 4
  • Мнения: X
Анн Шърли, много ти благодаря за идеите! Последната книжка, "Мамо, обичам те" вчера я взехме от библиотеката, другите ще ги потърся също.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 210
Нищо ново не чета, нищо некоментирано- Болейн- двата тома. Май само аз останах да не съм я прочела  Laughing

# 6
  • Мнения: 737
Отивам в библиотеката , после ще пиша с какво съм се сдобила Simple Smile Ще върна 7, а колко ще взема ............незнам.........чао за сега Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 55
Жасмин   bouquet


Нямам какво друго да кажа, освен "запис"...  Joy Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз нищо ново не съм купувала, чакам да излезе The Host на Стефани Майер.

# 9
  • Мнения: 2 241
И аз нямам нищо ново... запис  Hug

# 10
  • Мнения: 3 342
Като покупки нищо ново и при мен, но съм натрупала солидно количество книги "да прочета скоро".
Последните от предвидените за четене са "9 зайци" на Виргиния Захариева и  "Windows on the world" на Фредерик Бегбеде.
Иначе в момента чета "Сборът на дните" на Алиенде и въпреки че не е толкова вълнуваща както "Паула", чието продължение е, ми харесва много. Всъщност Алиенде мога да я чета и да пише пълни глупости - само заради езика.

# 11
  • Мнения: 265
Моето ново е 'старо издание на"Градината на боговете" на Джерълд Даръл.Не знам дали скоро е излизало нещо от него,но просто ме накара да се смея с глас над книгата.А филмът "За семейството ми и други животни" ми е любим.

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз нямам нищо ново.
Към мен обаче пътуват "Отива една жена при лекаря" - Рей Клуун(за малко да ви смъмря в предната тема, че бяхте тръгнали да разкривате разни детайли от книгата) и "Крайбрежие" - Джоан Харис.
Ами, това е, вместо запис.

# 13
  • Мнения: 434
"Преди смъртта" - Агата Кристи

# 14
  • Мнения: 6
"Космически навигатор"-Гай Сасон.
"Астрология на душата"-Жак Спилър.

Общи условия

Активация на акаунт