Каква е най-добрата разлика м/у първо и второ дете

  • 3 693
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
Разликата на моите деца е 3 години и 1 месец.Нито голяма, нито малка, някъде по средата сме.Според мен и малката и голямата разлика във възраста на децата си имат своите плюсове и минуси.Така че всеки трябва да реши сам за себе си.

# 91
  • Мнения: 642
Искахме да е 3 години, но така се развиха нещата от професионалния ни живот, че отиде ни желанието... Слава Богу сега вече чакаме новото човече през февруари, таз значи разликата им ще е 4 г и половина. Мисля, че е много добра възраст за поява на 2 дете в семейството. В смисъл със синът ни нямаме проблеми - говори, обслужва се сам (обличане, хранене, ходене до тоалетна, само дето сам не се къпе Simple Smile ), ходи на детска градин абез проблем и т.н...... Много е добричък, умен и обичлив. А за затъпяването sorry, ама си е истина  - след майчинството се чувствах като баба склеротичка: бягаха ми думи, не схващах бързо, а всичко с 2 пъти обяснения. Понеже съм музикант като ми кажеха "Я изпей някоя песен" само детски ми хрумваха в главата..Е, тези неща се преживяват. ВСичко най!!! Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 187
 Каква е най-добрата разлика м/у първо и второ дете ?


Най- добрата разлика за всеки е различна . Едва ли ще получиш еднозначен отговор. За мен е 3, 4 години!

Общи условия

Активация на акаунт