"Плетачката и философския обръч"-48

  • 45 212
  • 730
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Добро утро неуморни плетачки! Hug
Не пиша , но не ви изпускам от поглед!Радвам ви се и ви се възхищавам на красивите неща които така бързо изплитате!Аз все още имам много малко време за плетките, но скоро се надявам да покажа нещо завършено!
На Доси успех в начинането,магазина е хубав и дано не се оттърве от клиенти !
Лек и слънчев ден на всички!

# 256
  • Мнения: 0
Доци,много е хубав магазина!Името е много оригинално!Успешен старт ти пожелавам и да не усетите кризата!
Пепито21,много ти благодаря за линка.Има страшно много неща и ще ми е много полезен!
С куката съм много начинаеща и знам само синджир,нисък пилнеж и висок пълнеж,но ще се пробвам да направя ангелчета за Коледа,че много ми харесват и покрай тях се реших да се науча да плета на една кука.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 626
Тити, разбрах те. Мерсаж!   bouquet

# 258
  • Мнения: 2 199
Успешен бизнес с голям оборот пожелавам на Доци! Flowers Four Leaf Clover
KIKI nik, бебешката жилетчица е станала много сладка, със много здраве да се носи!
Суха мащерка много,много теми назад беше показала бебешка/детска шапка, която на мен много ми допадна като модел, но така и не съм заплела.Беше на 2 игли,опакови и лицеви бримки,един успоредник се получаваше.


http://denizinsandigi.blogcu.com/kizim-ve-sapkasi_2448708.html

Здравейте, не мога да отговарям много защото съм заета, но ще обясня скоро това за шала с къдрички  Crazy не съм като политиците само да обещавам, ще пиша скоро хубав ден  Hug

# 259
  • Мнения: 1
Добро утро момичета  .Искам да Ви  кажа нещо което ме потресе .Отидох в един склад на едро за прежди  .....от него и преди съм купувала прежда . И продавачката  ми каза  ,че трябва да си закупя 5 кг иначе не може .  Спорна плетла на всички

# 260
  • Мнения: 114
Джуфи, аман от "български номера", значи. Това си е чиста проба изнудване, да знаеш. Срам нямат в тая криза. А в Турция махнали ДДСето върху стоките, ако си купиш холна гарнитура ти подаряват кухненско обзавеждане ... Това тук е отново "недоразбраната цивилизация".

Извинете за спама, но вчера си купих игли номер 7 за златните 5 лева и едва не избеснях. Наистина онлайн пазаруването си е далаверка.  Twisted Evil

Джуфи, сподели цените на преждите, от които ти искат 5 кила. Оделала ще плетем явно ...  Joy или килими ...

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 10:13 от big pufana

# 261
  • Мнения: 9 908
Наистина е много 5 кила...поне 2 да бяха! Вариант - комбинирайте се няколко жени, за да пазарувате от такива места.
на мен 5 лв не ми се виждат много за куки.
А за цените тук какво да кажа, като едно списание внос от Англия - няма други - е 12-16 лв. поне да имаше нещо свястно вътре.....

# 262
  • Мнения: 1 523
Много ви моля, помагайте!Цяла сутрин търся схема на http://kabzimalka.snimka.bg/hobby/koleden-blagotvoritelen-bazar- … se.303154.8657904 този шал, знам ,че многократно е пускана , но не успявам да я намеря, а вече закъснявам за работа.

# 263
  • Мнения: 2 199
Много ви моля, помагайте!Цяла сутрин търся схема на http://kabzimalka.snimka.bg/hobby/koleden-blagotvoritelen-bazar- … se.303154.8657904 този шал, знам ,че многократно е пускана , но не успявам да я намеря, а вече закъснявам за работа.


http://lh5.ggpht.com/_aMt_zhE6se8/RtsLilM_zZI/AAAAAAAAAPE/aGuw4to8uQU/2.jpg

 Laughing  Hug

# 264
# 265
  • Мнения: 114
Момичета, тук в новия сайт има прИмоции. Мож да се възползваме. Аз си заплюх едно кило за дебелото пончо.  Embarassed

# 266
  • Мнения: 1 172
Аз съм с противоречиво мнение относно продажбата на едро и по-скоро съм в защита на търговеца,защото все пак това е склад за продажба на едро и както всички други такива обекти, неговото предназначение е да продава количества на едро на търговци,които зареждат обекти за продажба на дребно. Фирмата може да реши да продава и на дребно,но в повечето случаи това не е в техен интерес и се отклонява от основното им предназначение на склад.
Ние роптаем срещу това,защото ни се иска да си купим преждички на възможно най-ниски цени, но обективно принципите на търговия са други и всеки търговец преди всичко си защитава собствения интерес. В този смисъл той е в правото си да постави какъвто и да  е минимум за количества,а потребителят е в правото си да се съгласи или да откаже.

В завършек на пледоарията си да кажа,че и вариантът за комбиниране не е удачен, понеже трудно ще се намерим няколко плетачки да искаме точно тази конкретна прежда и конкретен цвят, и то в такова количество, имайки предвид,че за един пуловер ти отиват макс 500грама, а тук става дума за пакет от 5 кг и в идеалния случай ще се стигне до там 10 жени да си изплетат еднакъв пуловер Grinning

Момичета, тук в новия сайт има прИмоции. Мож да се възползваме. Аз си заплюх едно кило за дебелото пончо.  Embarassed
Тези намаления ги имаше и при предишния изглед на сайта, аз се сдобих с Колорадо Мултиколор и с Видлон и съм много доволна. Мохерина е изчерпана.

# 267
  • Мнения: 525
Аз съм на същото мнение като Amelly  , все пак е склад на едро.

big pufana  аз се възползвах от тази промоция в стария сайт.Едната прежда
вече изплетох сега започнах друга.

Утре имам път до Пловдив и се каня на Хоби, но да не ми мине котка път.Искам да си взема от онези
форми за кръгли и квадратни елементи.Имаше и един комплект, но в сайта не се вижда добре какво включва.

# 268
  • в баира
  • Мнения: 861
doci: На добър път с бизнеса и мнооооого клиенти да имаш!
vanyia: Аз имам идея да взема от тези кръглите и да зарибя щерката да се пробва да поплете. Веднъж изяви желание с иглите да я уча, ама много зорно й беше, отказа се.  Дано това й се види по-интересно.

Аз имам една пола за показване, ама като си намеря фотограф и терен.

# 269
  • Мнения: 114
Ванче и аз искам да се науча с тия формички. Трудно ли е? Трябва ли да умееш 1-та кука?

Фифу и аз за щерката ги искам.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт