Каква е причината?

  • 2 016
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравей те ! Много ми е интересно  каква може да епричината плода да няма сърдечни пулсации,на мен лично ми казаха че плода е спрял да се развива защото съм прекарала някакъв вирус.Можели да ми споделите на вас каква причина са изтъкнали докторите.

# 1
  • Мнения: 2 153
На мен лекарката ми изброи няколко причини сред които стара яйцеклетка, некачествен сперматозоид, преумора, грешка в генетичния код и още няколко. Не ми каза нищо конкретно. Успокои ме че често се случвало (ако това може да е успокоение разбира се).

# 2
  • Мнения: 491
 Хипертония може да доведе до смърт на плода .Също и увита пъпна връв около врата и инфекция.

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Също и увита пъпна връв около врата и инфекция.
В първите седмици няма такива екстри.
Причини - бол.На мен ми казаха грешка при деленето и съответно в генетични код.Ама дали е така - не се знае.
За твое успокоение можеш да пуснеш генетични и имунологични изследвания, та ако има някакъв проблем да се излекува навреме.Успех ти желая  Hug

# 4
  • Мнения: 491
Също и увита пъпна връв около врата и инфекция.
В първите седмици няма такива екстри.
Причини - бол.На мен ми казаха грешка при деленето и съответно в генетични код.Ама дали е така - не се знае.
За твое успокоение можеш да пуснеш генетични и имунологични изследвания, та ако има някакъв проблем да се излекува навреме.Успех ти желая  Hug
Жената  не е писала в кой месец е направила аборта Blush

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Прочетох постовете й - била в 10г.с. - мисед  Peace

# 6
  • Мнения: 9 973
Прочетох постовете й - била в 10г.с. - мисед  Peace
причините са много и не винаги има обяснение

# 7
  • Мнения: 3 016
Както са писали момичетата причините са много. Струва ми се обаче, че прекаран вирус по време на бременност е най-честия отговор от страна на лекарите.

# 8
  • Мнения: 1 574
причини много ,ама май каквото ти е писано това ,ще стане ето мен 2 временности проблемни и двете с щастлив финал третата перфектна без проблеми накрая и без дете ,е как да го разбирам ,май колкото се пазиш и си обръщаш внимание по зле.

# 9
  • Мнения: 13 836
6 бременности имам с едно кухо яйце. Подписът ми разказва останалото. Никой не можа да ми каже защо загубих три от тях. Версии много а на лекарите най им допадаха  такива дето да е виновна природата. Едва сега, след третият път, мислим, че е логично да направя имунологична и генетина консултация.

Това съветвам и всички вас. Не чакайте прекалено дълго за изясняване на факта дали е било случайност, както и не очаквайте лекарите да ви дадат разумно обяснение на въпроса ЗАЩО. За мен, техната честа практика  да се търси основателна причина едва след второ-трето нещастие е чисто и просто безчовечна.

Общи условия

Активация на акаунт