Алергии и астматични заболявания

  • 1 502
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 60
Мили мами, преди време моят син направи алергичен спазъм. Лежахме в болница, ходихме по алерголози. Оказа се, че е възможно да има алергия от домашен прах. Изхвърлих килимите , всичко, за което се сетих, нищо. Преди няколко дни разбрах, че е в ход новооткрита фирма, която предлага американски медицински  уреди, пречистващи въздуха у дома до 0,1 микрона, по- добри от хепа- филтрите. Т.е ограничават алергичните реакции, хроничните дихателни проблеми, премахват някои бактерии и вируси. Понеже ми дойде до гуша от течащия нос, парещите очи, хъркането, някой може ли да ми каже как мога да се свържа с тази фирма, която,  до колкото знам се занимава с директни продажби и прави демонстрации по домовете? Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 60
Мили мами, преди време бях пуснала запитване. Вече намерих въпросната фирма. Казва се Filterqueen, web: www.filterqueen.com. А тел. за връзка е 0888200818. Ако съм помогнала на някого, ще се радвам.

# 2
  • Мнения: 1 153
А имат ли сайт на блгарски или трябва по телефона да ги разпитвам?

# 3
  • София
  • Мнения: 60
Извинявай, че чак сега се включвам, но имах много работа. Нямат сайт на български, от един месец са на българска земя. До колкото разбрах сега печатат рекламни брошури. Но са много обстоятелствени и любезни по тел. А се оказа, че с това, което предлагат се улавят някои вируси, бактерии, до  0,1 микрона прочистват. Друго не знам, по- подробна инфо от тях.

# 4
  • Мнения: 572
Здравейте от поредната мама с дете с поленова алергия. Горещо ви препоръчвам да прочетете темата за рибеното масло тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422612.0

Вече е доста дълга, но си заслужава четенето. Аз я следя откакто беше започната и вече давам от месец и половина на детето си рибено масло, както и на нас с мъжа ми. Полезно е както за по-лекото преодоляване на вирусните заболявания, така и е препоръчително за алергични дечица. Аз вече изпитах някои от ползите. Най-голям ефект ще очаквам да видя през май, когато детето обикновено изкарва алергичната си кашлица  Praynig . Дано мине по-леко.
Няма да ви препоръчвам продукти. В темата има изредени достатъчно както детски, така и за големи, както такива които да си купите от аптеката, така и такива от интернет магазини. Нека всеки сам реши кой му допада най-много, ако реши да си вземе.
Аз лично купувам и за нас и за детето от кварталната аптека.

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте


 Истина е за фирмата Филтеркуин .Тя е от 1 месец на пазара в България.
Медининският уред -Дифендър -улавя всички вируси и бактерии както и замърсители в затворените пространства до 0.1 микрон(молекулата на свинския грип е 5 микрона) .Този уред чисти и миризмите (отровни газовие ,животински миризми ,цигарен дим и много други)
 Би било чудесно ако в децките градини ,болниците и родилните домове има такъв уред , би ни спестило много разходи за лекарства и притеснения от този свински грип а както знаем той най-лесно засяга децата до 6 г.
 Преди 5 г. с дъщеричката ми влезнахме в 2ра гр. болница с бронхиолит и излезнахме с разстройство и диария -ужас .

# 6
  • Мнения: 572

 Преди 5 г. с дъщеричката ми влезнахме в 2ра гр. болница с бронхиолит и излезнахме с разстройство и диария -ужас .

Преди 2 г. пак във 2ра гр. на нас ни се случи същото. Влязохме с бронхеолит и след 4 дни започна повръщане и разстройство. Легнахме на системи. Накрая ни изписаха кашлящи и с разстройство и без терапия за вкъщи заради разстройството... Нямам думи.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 546
Добре, а колко струва това "чудо" на българския пазар в момента? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 146
Стига, моля ви се, ми то не може детето така да привикне къв средата си, не може да живее в инкубатор?! Мен всички лекари ме предупредиха да не държа твърде чисто, защото това учеличава чувствителността и на практика проблемът се задълбочава.

# 9
  • София
  • Мнения: 60
Мили мами, чак сега прочетох вашите коментари. Да, не можем да държим децата в инкубатор и идеална" каквото и да се разбира под това" чистота у дома, но едно е прахта, друго бактериите и вирусите. Споменах ви за този уред, защото ми се стори ценно поне  у дома да дишаме чист въздух. Природата така или иначе по някакъв начин успява да се филтрира сама, у дома, колкото и да чистим , не успяваме да уловим болестотворните вируси и бактерии. Този Дифендър не изнежва децата, дава им глътки пречистен въздух, докато са у дома, спят, играят. Ще се радвам, ако в детските градини се снабдят с такива медицински уреди, защото знаем как там се заразяват децата и предават едно на друго. Лекарите препоръчват при кашлици смяна на въздуха, ходене на планина- е, можем да "внесем" планината у дома. Това е. Понеже проучих, може да се ползва лизинг от 1месец до 5 години.

# 10
  • Мнения: 3 146
Мили мами, чак сега прочетох вашите коментари. Да, не можем да държим децата в инкубатор и идеална" каквото и да се разбира под това" чистота у дома, но едно е прахта, друго бактериите и вирусите. е на планина- е, можем да "внесем" планината у дома. Това е.
Не, не е друго. И против двете се изгражда имунитет.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 546
Добре де, и пак не казваш цена. Ясно е че не е евтино но все пак ориентирай ни.  Rolling Eyes

# 12
Ха госпожата K@ly си прави безплатна реклама на мъжа и, който е странстващ търговец на тия продукти от филтер куийн- телефона, който е дала е на мъжа и.
Не смятам, че е почтено поведението на госпожата.

# 13
  • Мнения: 3 146
Ха госпожата K@ly си прави безплатна реклама на мъжа и, който е странстващ търговец на тия продукти от филтер куийн- телефона, който е дала е на мъжа и.
Не смятам, че е почтено поведението на госпожата.

Информирай модератора!!!

Аз още в началото казах, че това прави.

Общи условия

Активация на акаунт