Врачка, черна магия ?

  • 6 241
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 749
Не ми се смейте, моля ....нека ми отговорят само тези, които го приемат сериозно....

Моя много добра приятелка яко го е закъсала на всички фронтове. Неудачите я преследват навсякъде - от отношенията с мъжа й до здравословни проблеми...страда от нелечимо автоимунно заболяване. На всичкото отгоре живее в село, няма възможност за много контакти или каквото и да било разнообразие, няма приятели, с които да сподели какво я мъчи, роднините си не иска да притеснява....всичко трупа вътре в себе си, а всъшност е супер добър човек. Никога на никой нищо лошо не е направила. Единствената й радост са двете й деца, но е отчаяна...
Понеже нищо не може да й помогне, решила е, че последната й надежда е врачка (или както там се нарича), която да разруши черна магия, която й е направена.
Аз не вярвам в такива неща, но тя се е хванала като удавник за сламка за тази възможност. Моля ви, ако знаете някоя не чак толкова голяма шарлатанка, дайте координати...за предпочитане в Югозападна България, но и другаде да е...важното е някой, ползвал услугите й да я препоръча...

Предварително благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 589
Разубедете я.Обяснете и, че врачки и баячки само ще я врънкат за пари и положението и ще се влоши...Иначе има една жена в Симитли, не скубе, кара на "каквото дадеш"...Малко като при  психоаналитик действа посещението при нея ( аз не вярвам в такива работи, но съм водила приятелка)...Ама не си спомням как се казваше...помня, че беше в квартал Ораново...

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
да иде на църква!
да й пеят Киприяновата молитва.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Това съм го писала и друг път в други подобни теми и пак ще го напиша. "Църквата не отрича съществуването на някаква негативна енергия, която влияе върху човека. Всякакви баячки, врачки и т.н. според църквата са служители на злото. При посещение на някой от изброените, отваряте врата на злото да влезе в живота ви, а после се сърдите на Господ, че Ви наказвал и не ви помагал ....." - това ми го каза свещеник. Та мисълта ми е следната: Ако жената е вярваща, нека отиде в църква и да говори със свещеник. Четат се специални молитви към св. Киприян и нещата се решават. Струва стотинки за всяко име. Шарлатанките ще и смъкнат и кожата от гърба и пак няма да и свършат работа  Close

# 4
  • Мнения: 112
 Да отиде, да отиде на врачка.Направо ще й "светне".Нищо не й помагало, викаш ThinkingА тя в Бога вярва ли...що ли питам....Тя , ако не вярва в Бога, а щом  се е стигнало до там да търси  дявола на помощ, значи , че не вярва - Киприанова  молитва  няма да й помогне.Първо сама да си оправи отношенията  с Него, защото нищо не ни постига без причина, колкото и добри да сме според околните.Не искам да кажа, че е лоша или  някаква си там грешница, не и по-голяма от останалите, от нас примерно.Но понякога човек се забърква уж на шега в такива  неща, без да подозира  докъде ще го  докарат.
  Просто, ако я обичаш, накарай я да си избие тая врачка от главата.Повече  мога да ти кажа на ЛС.Но от утре няма да имам нет и ще ми е трудно на работа  да влизам тука.Все ще се намери някой  да те насочи, сигурна съм.Само я дръж далеч от  врачки, баячки, екстарсенси, астролози и  всякаквите там ОКУЛТИСТИ.За доброто на децата й, освен за нея самата.Освен това всички минаваме през такива трудни моменти, но човек е силен и може да устои, особено, ако се  довери на Бог.

# 5
  • Мнения: 1 559
Врачките и кажи да ги забрави Naughty.Нека отиде на църква да и направят маслосвет.На мен преди години ми правиха,за нещо което не ми се говори,но бе доста страшно...и ми помогна.

# 6
  • Мнения: 600
готина тема. винаги ми е било любопитно колко ли трябва да полудее човек, за да се надява това да му оправи проблемите. сега ли се е разболяла? и с мъжа си ли сега са се разбутали? ако да, тогава е малко повечко. а какво друго я притеснява не разбрах? защото има много хора с по някоя болест и с лоши семейни отношения, но не са им правили магии...

# 7
  • София
  • Мнения: 749
Ladybird, темата ми не е чесалка за пръсти. Отлитай с метлата някъде другаде Peace И дано никога не разбереш какво е човек да се чувства в безизходица и да разчита на ...и аз не знам как да го нарека...
Помолих да ми отговорят само тези, които приемат въпроса сериозно. Много благодаря на всички, включили се до момента, както и на тези, които ми писаха на ЛС  Hug
Понеже и аз не вярвам на врачки, баячки и т.н...предадох й съвета за Киприяновата молитва. Надявам се да й помогне  Praynig

# 8
  • Мнения: 241
Положението и наистина е тежко,но иаз мисля,че врачка няма да помогне.Това може да е само временно,някакъв период от живота и,без да е правена магия.Всъщност черната магия се прави за смърт.Ами мога да я посъветвам само,да поръси дома си със светена вода от църквата или да извика свещенник да прекади с тамян,те имат свойството да изчистват от негативни енергии.

# 9
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
те имат свойството да изчистват от негативни енергии.

това не е свойство, това е вяра!

# 10
  • Мнения: 3 550
И към всичко казано дотук да добавя и съвета за една очистваща изповед.

# 11
  • Мнения: 940
Да отиде при баятелка която не взима пари (има ги все още и такива). Имам координати на една, но е в Севлиево. Незнам откъде е тази твоя приятелка. Ако е вярваща, да повика отец в дома си. Ние така направихме преди време (имаше малко негативни хора около нас, които бяха донесли определени предмети у нас...). Да ти кажа, помогна ни. Чете Киприянова молитва и още нещо, освети дома ни. Оттогава се чувстваме по-добре, макар още да имам съменения за други предмети, за които не знаем. Просто съм си намислила едно почистване с цел да преровя навсякъде.

# 12
  • Мнения: 348
Не ми се смейте, моля ....нека ми отговорят само тези, които го приемат сериозно....

... няма възможност за много контакти или каквото и да било разнообразие, няма приятели, с които да сподели какво я мъчи, роднините си не иска да притеснява....всичко трупа вътре в себе си, а всъшност е супер добър човек. Никога на никой нищо лошо не е направила.


Eто причината. На себе си е направила лошо.
Като се замисля, колко хора са безжалостни към самите себе си, че и аз доскоро бях.

МС е причинена именно от поьдсъзнателно нежелание за живот, подсъзнателно усещане, че не се справя с живота и не заслужава да го живее такъв, какъвто не й харесва. Да се отпусне и да види красивото и в селото, в природата.
И там хората, макар и неизучени, имат сърца.

# 13
  • Мнения: 1
аз също много не вярвам на разни врачки и баячки лично съм ходила и само викат още ..още .ходжите са пълни измамници също.тва са глупости всеки  втори се е взел за гледач, но има и такива на които просто им идва от вътре.аз имам една мн добра приятелка в пловдив,момичето е на 25 години далеч е от тия глупости и шарлатамства,тя е вече единствената на която се доверявам.ама не знам дали ще се навие да приема хора .,но за нея мога да гарантирам че просто се е родила с наква дарба всеки път се изумявам повече и повече ,веднъж беше на гости в нас и майка реши да види за кво толкова я хвалим и буквално се хвана за главата ,леля ми и тя изкаше но мойта приятелка я върна каза че просто в нейния случай няма смисал да се месят кари и там другите и неща защото всичко при нея е ок и наистина беше така.обяснявам за нея защото наистина ми писна вече да чета за някви уж величия и накрая кво искат по 200 лв в най добрия случай.то е ясно че всеки работи за пари ,но тия се уливат.ако някой живее в пловдив и има нужда може и да поговоря с нея защото аз наистина и вярвам ,и мие  жал да зная че в тия времена отчаяните хора пълнят гушите на тия мизерници.ще се радвам да завържем лафче .форума наистина е  мн интересен

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
То ако ставаше толкова лесно, нямаше да има трудности в този живот.
Не само, че няма да помогнеш, а ще навредиш. Мечешка услуга му викат на твоята постъпка.

Общи условия

Активация на акаунт