До кога правихте секс преди раждането?

  • 2 924
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 819
Аз пък както забременях и направо ми беше отвратително мъжа ми да ме докосне, а иначе не съм такъв човек, даже напротив Sick След като родих се въздържахме още около месец, щото пък бях с операция и не можех да мръдна Tired Ама после голямо наваксване падна, та и до сега smile3521

# 31
  • Мнения: 2 241
Слава богу не съм имала проблеми през цялата си бременност....,та секса беше до края Flutter

И при нас беше така, последният път - 1 час преди да ми изтекат водите Laughing

# 32
  • на езерото
  • Мнения: 263
   И ние почти до края правихме секс.По едно време моят мил се беше притеснил и осмия месец не искаше и да чуе за секс,но в деветия покрай рождениями ден  Laughing Peace.Понеже преносих а знаете че казват че секса помага започване на родилния процес ,практикувахме интезивен курс Embarassed

# 33
  • Мнения: 2 952
  Добре ,4е  не  слушаме бабите ,които ни разправят да  "внимаваме и да не даваме " хаха , глупости , ако имаш нормална бременност.Много  знаят те ...на тях пък техните баби им казали и така....
  Браво на вас.......това да се 4ува.....само при проблеми  да  се  въздържаме , а не от "страх" от нещо си. #Crazy

 Peace Grinning

# 34
  • Мнения: 6 472
Ами ние така предизвикахме раждането Embarassed Вече ми беше писнало да съм бременна и бях чела, че със секс може да се предизвикат контракции......ме вярно било бе Mr. Green

# 35
  • Мнения: 404
И моя милост си мислеше че ще предизвика раждане със секс ама не, даже няколко дни след датата пак правихме секс и накрая си влязох в болницата да ми предизвикат раждане.  Но няма проблеми стига да се чувства жената комфортно и да няма проблеми с бременността.  Успех на всички.

# 36
  • Мнения: 1 108
И ние до последно се "уважавахме"

# 37
  • Мнения: 655
Браво на вас, момичета!
Аз бях на сухо от втория месец и половина. Тогава разбрах, че съм бременна (имах цветна бременност, а и първия тест беше отрицателен,защото имах някои съмнения). Имах ниска плацента и категорично ми забраниха, иначе изкарах много лесна бременност. Но без секс толкова време си беше мъчение. Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 623
До към петия, защото изведнъж изгубих всякакво желание, а и бях мнооого напълняла и много ме боляха кокалите.

# 39
  • Мнения: 2 672
до последно Grinning ама не с много голямо желание , само на моменти. Някъде 7-10 дни преди да дойде бебока Wink

# 40
  • Мнения: 1 464
До 6тия месец,щото ни беше страх ,после наваксахме де  Grinning

# 41
  • Мнения: 3 926
До деветия месец. В края на осмия нещо ми се изпари желанието и имах някакви много странни бодежи и болки. До преди това обаче си бяхве доста редовни Mr. Green да не кажа, че в началото само ако ме бяха вързали можеха да ме отлепят от мъжа ми Wink Хормони - какво да се прави Blush

# 42
  • Мнения: 8 505
До края.

# 43
  • Мнения: 2 807
до края и с двете  Wink Grinning Blush

Общи условия

Активация на акаунт