Отговори
  • Мнения: 1 475
Бебата ми е  непрекъснато е с пръсти в устата, нон-стоп  в същото време и пада огромно количество коса и колкото и да го чистя, все и остава по ръцете, които са винаги мокри и съответно космите и се лепят,като мухи на мед и съответно ги поглъща, всеки ден в акото и намирам снопчета с косми, дали по някакъв начин тези косми, биха създали проблем на коремчето  или някакъв друг проблем??!!

И може ли ако това ще реши проблема на 3 м бебе да му се подстригва  косата, защото тя е с 4-5 см коса??!!!

От два дена и акото и си промени мириса, дали се дължи на тези косми??!!!

# 1
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Ако налапа косми ще ги изака. Най-лошото което може да стане, ако налапа повечко косми е да повърне. Няма какво да и навреди.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ако налапа косми ще ги изака. Най-лошото което може да стане, ако налапа повечко косми е да повърне. Няма какво да и навреди.

 Peace

Още повече, че са си нейните косъмчета Wink

# 3
  • Мнения: 354
И моят син редовно поглъщаше косми. Не съм забелязала да му вредят. Изакваше ги. Crazy

# 4
  • Мнения: 1 677
И аз мисля, че няма причина да се притесняваш.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не ми изглежда притеснително Thinking на мен, ама, аз пък не съм лекар.
Ако много се страхуваш звънни на педито и питай. А, за подстригването , направо си я подстригвай, не пречи.

# 6
  • Мнения: 198
Не мисля,4е трябва да се тревожиш за нещо,щом детето е добре с физиологи4ният процес.Все пак за да предотвратиш това да се слу4ва можеш да я подстрижеш,докато времето все още е хубаво.

# 7
  • Мнения: 7 723
...От два дена и акото и си промени мириса, дали се дължи на тези косми??!!!
Ако е замирисало на шампоан, от това ще да е! Peace Grinning

# 8
  • Мнения: 3 993
И на мен не ми звучи притеснително, но не съм лекар. Питай педито за собствено спокойствие.  Peace

# 9
  • Мнения: 6 619
Едва ли ,ама за всеки случай питай педито.

# 10
  • Мнения: 174
Преди време питах педито точно за това,каза ми че няма да й стане нищо,просто ще ги изака  Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
...От два дена и акото и си промени мириса, дали се дължи на тези косми??!!!
Ако е замирисало на шампоан, от това ще да е! Peace Grinning

 Joy hahaha Joy

Нищо няма да му стане на детето, не се притеснявай!  Hug

# 12
  • Мнения: 1 045
Опасно е дотолкова да не се задави, или повърне.
 Моето дете е поглъщало и от моята коса,а тя е до кръста.В акото си я намирам след това Mr. Green
Спокойно следват какви ли не други боклуци,а когато проходи да не ти разказвам....като прахосмукачки са Mr. Green

# 13
  • Мнения: 9 814
Споко, не е опасно.
За акото търси друго обяснение.
На Симона си е все едно и също и с косми и без косми /вече спря да оплешивява/.

# 14
  • Мнения: 1 475
Благодаря момичета на всички за отговорите, почнах да я държа вкъщи с тънка шапчица, ама то нейната коса е навсякъде, скоро не и се вижда края, въпреки, че вече има доста голи участаци- и занапред ще има доста да си похапва значи!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт