Sculpting Glaze una Rolland

  • 3 622
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, купих си този продукт, казаха ми че е за къдрици, но не знам как трябва да го използвам Sad Моля за помощ Embarassed ето за какво става въпрос :

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 12:57 от glezenata92

# 1
  • Мнения: 78
Капваш си на ръката,и започваш да мачкаш косата в шепа.Слага се на мокра коса,след което може да се изсуши с дифузер или да се изчака да изсъхне сама.Със силна фиксация и така че не прекалявай с продукта.

# 2
  • Мнения: 44
glezenata92 , а от къде си го купи и за колко пари? А дали има такъв силен ефект наистина?  Thinking

# 3
  • Мнения: 5
Купих си го от Пловдив-панаира за 12 лв. и не съм го изпробвала още, но казах на момичето, че моята коса е много тежка, пък и е дълга и каквото и да я правя след около 15 минути се изправя. А с пяна и дифузер нищо не става, въпреки че пяната ми също е със силна фиксация и ми е препоръчана от доста хора, но ефекта е 5 минути максимум и после става на клечки(не мога точно да го обясня) и тя препоръча това, но нали знаете всеки си хвали стоката Simple Smile ще пробвам и ще пиша дали съм доволна

# 4
  • Мнения: 17 407
То си пише, не прочете ли? Аз не съм доволна изобщо- слепва и изсушава косата ми.

# 5
  • Мнения: 5
Ами пише, но няма на български  Embarassed пък от английския повечето думи ми бяха непознати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт