Орбел Спа - Добринище

  • 8 170
  • 17
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
http://www.hotelorbelspa.com/index.html

някакви отзиви?
Басейна как е? Обслужването?
 Каквото се сетите ми кажете Peace

# 1
  • Враца
  • Мнения: 2 225
видях, че няма отговори, а и на мен мие интригуващ този хотел. Simple Smile
някой ще каже ли добра дума или напротив?  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 856
Не съм съвсем сигурна, но мисля, че басейна не е с минерална вода. Ако държите на минералните бани, проверете първо това.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз съм му хвърляла око на тоз х-л.
Но в Добринище имаме познати с къща за нощувки и все не стигаме до друго местенце...


Е, споделяйте... и най-вече за водата в басейна.

# 4
  • Мнения: 10 604
Шани, дай на лични къщата за нощувки.   bouquetТърся си място за началото на август.
За басейна от местни хора имам добри отзиви.

# 5
  • Мнения: 668
Шани, дай на лични къщата за нощувки.   bouquetТърся си място за началото на август.
За басейна от местни хора имам добри отзиви.
Ако може и на мен.  Blush И ние си търсим нещо сега за последната седмица на юли за Добринище.

# 6
  • Мнения: 10 604
Аз ще дам отзиви в понеделник. Живот и здраве, утре заминаваме.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 2 225
ще чакаме Grinning
аз още не съм избрала Peace

# 8
  • Мнения: 668
Ние направихме резервация вече в къща Андрееви. Дано да е хубаво.  Praynig

# 9
  • Враца
  • Мнения: 2 225
лаленце, и аз я гледах тая къща, но нямат цени в сайта newsm78
ориентирам ме, ако ти е удобно. Hug
а вие по кое време ще сте там? ако се засечем да се познаем Mr. Green ние вероятно началото на овгуст, но не сме решили окончателно.

# 10
  • Мнения: 668
Ние запазихме на 20лв. за двойна стая, т.е идва по 10лв. на човек на вечер. Това е без закуска, само нощувката. Ще бъдем там в периода 24.07-29.07. живот и здраве.  Praynig

# 11
  • Враца
  • Мнения: 2 225
ооо,  добре.
разминаваме се, но пък ще кажеш как е там Grinning
ще чакам отзиви и за орбел спа Flutter

# 12
  • Мнения: 10 604
Здравейте,
сега се връщаме доволни и щастливи. Бяхме ето тук:
 http://www.dobrinishte-bg.com/component/content/article/90-kasht … a-parapunovi.html
Всичко е точно като на снимките, ново, чисто,много любезно стопани, чудно сладко от малини  Heart Eyes.
Басейнът е страхотен. Най-накрая намерихме достатъчно топъл басейн за нашия вкус. Бебешкия е направо като чай. В събота и неделя е доста пълно обаче.
Видяхме Орбел спа. Нов и хубав, чудесни стаи и апартаменти. Басейнът е закрит и малък, но пък Градският басейн е на 500м. Има открит и закрит детски кът, футболно и волейболно игрище. Супер панорама (вкл. засята царевица и боб на около  Grinning, но аз нямам нищо против).
Отодохме и до Валентино 2 - местоположението му е малко кофти - на края на града, след бившето ТКЗС. Но стаите са супер, в някои бани има вани.
През август пак сме там!

# 13
  • Враца
  • Мнения: 2 225
а какви са цените на стаите, където сте били?
а на басейна?

мерси Hug

# 14
  • Мнения: 10 604
Ние бяхме в апартамент - две стаи с баня и тераса - 50лв със закуска за тримата. Мисля, че стаите са по 30лв. Може да се използва механата да си приготвите нещо.
Басейнът е 6лв. за възрастен, вкл. шезлонг, за децата от 3 до 5 лв в зависимост колко са високи. Има тревни площи за игра и плаж, детски кът с катерушки и пясъчник. Има и двайсетина шатри с бели балдахини и матраци, но за тях не разбрах колко се плаща. Супер са да си поспи детето или цялото семейство.
Единственото кофти нещо е, че билетът за басейна важи еднократно, не може да си ходиш да спиш на обяд и после да се връщаш.
След 17.30ч. билетите са на 1/2 цена. Работното време е от 9 до 20ч. Има и заведение за хранене.

Общи условия

Активация на акаунт