® E-bay - тема 37

  • 33 539
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 280
Здравейте момичета,искам да ви попитам,има ли някоя сред вас,която да има направен магазин в ebay ? Искам да питам за таксите,които взимат след като си продал нещо,а и изибщо за таксите,които се плащат на месец. ?  И  по всяко време ли можеш да си сменяш снимките на предлаганите неща,ако не е продадено до седмица например,или ако имам друг клиент,на който да го продам и няма нищо общо с ибей ? Ох,как ще ги из4ета вси4ките 37 теми...да не ви задавам въпроси,ама ще ми се наложи май... Hug Благодаря ви предварително.

# 736
  • Мнения: 5 790
Здравейте момичета,искам да ви попитам,има ли някоя сред вас,която да има направен магазин в ebay ? Искам да питам за таксите,които взимат след като си продал нещо,а и изибщо за таксите,които се плащат на месец. ?  И  по всяко време ли можеш да си сменяш снимките на предлаганите неща,ако не е продадено до седмица например,или ако имам друг клиент,на който да го продам и няма нищо общо с ибей ? Ох,как ще ги из4ета вси4ките 37 теми...да не ви задавам въпроси,ама ще ми се наложи май... Hug Благодаря ви предварително.

Просто прочети хелп-а на Ибей.
Там е описано всичко подробно и едва ли някоя от нас ще може да ти даде по-изчерпателен отговор на въпросите, които задаваш.

# 737
  • Мнения: 1 280
Много ти благодаря,сега ще го погледна. Hug

# 738
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
В магазините Евроленд има гумени ботуши на Дисни по 10лв
Супермен,Спайдърмен и някакви принцеси
Аз взех от магазина им в Люлин Peace

# 739
  • Мнения: 312
В магазините Евроленд има гумени ботуши на Дисни по 10лв
Супермен,Спайдърмен и някакви принцеси
Аз взех от магазина им в Люлин Peace

Браво, а аз ги купих от ибей за 34лв ooooh!. То и по принцип пазаруването от там е едно набутване, ама на краста Embarassed

# 740
  • Мнения: 22 473
Аз съм хвърлила око на ето тези. )))) сега наддавам за тях. )
ето ги

# 741
  • Мнения: 1 650
 Joy
с gixxen съм като картечаря Ханс
от 2 дена се разправям с немеца за шипинг от 380 euro и стигнахме до компромис 260 евро
тъкмо се разбрахме и се включи gixxen-a който отстреля 7 items и сега почваме отначало....
освен ако не получа mail че другото вече е изпратено
 Joy

# 742
  • Мнения: 5 255
Заповядайте в ® E-bay - тема 38
 
Прегледайте 1ви пост, преди да пишете  Peace

# 743
  • София
  • Мнения: 641
Добра вечер, ДАМИ ! Моля да ме извините за въпроса, но кода който трябва да получа от PayPal  целия от колко цифри е?

# 744
  • Мнения: 5 255
4 - има нова тема !

# 745
  • varna
  • Мнения: 1 012
Добра вечер, ДАМИ ! Моля да ме извините за въпроса, но кода който трябва да получа от PayPal  целия от колко цифри е?
4

# 746
  • Мнения: 1 650
8
4 тук и 4 в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт