За българската козметика

  • 203 166
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 374

Момичета, благодаря много за отзивите  bouquet

Май все пак първо ще пробвам Биофреш с фактор 50, пък ако не ми допадне ще търся нещо био. Дано само не изгоря както стана с Христина-та Close

А имате ли идея къде може да се намерят продуктите на Биофреш - освен в Халите където май са с доста завишени цени и от дора.бг? Имат ли изобщо магазин в София?

Наскоро питах в Ремедиум за техни продукти, девойката ме изгледа странно и ми заяви, че за първи път чува за такава фирма. Предвид факта обаче, че не беше чувала и за Павловичата мас и ми твърдеше че не я продават, а аз любезно я заведох до рафта за да и я покажа...някак не ме изненадва и липсата на инфо за Биофреш Simple Smile

# 706
  • Мнения: 36 056
в началото на Витошка, до Съдебната палата, но цените са като в Халите /фирмен магазин/
в Карфур, но там няма всичко

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте,
попаднах на тази козметика, препоръча ми е козметик, някой чувал ли е нещо?!
По точно Pirindream, но нямат май слънце защитен, на изложението в зала универсиада са представили 20 UV, но в сайта им  не видях, ако някой знае магазин...,

http://www.bodid.net/index_bg.php#/bg/Series/Pirin_Dream/

# 708
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Здравейте,
попаднах на тази козметика, препоръча ми е козметик, някой чувал ли е нещо?!

http://www.bodid.net/index_bg.php#/bg/Series/Pirin_Dream/

И аз ще се радвам някой да сподели мнение - като визия ми допадат...
Търся си БГ крем - 35 +

# 709
  • на терасата
  • Мнения: 674
Na Bodid съм ползвала избелващия крем, никаква работа не свърши.

От зимата ползвам професионалната козметика на Glory, продава я фирма Asti92. Може да видите в нет-а за техните продукти. Много съм доволна от крема Млечен шоколад, който ползвам за дневен и крема с хиалуронова киселина, който ползвам за нощен. Имам забележимо подобрение, кожата ми е суха и зряла. Освен това ползвам ампулите им за интензивна грижа, нанасям ги с леко масажче. Имат и много хубави маски, ползвам крем-маска Невен с колаген. На майка ми купих крем Боровинка, но не е подходящ за сухи и зрели кожи, може би за склонни към омазняване ще е хубав. Техни тоалетни млека и лосиони не ползвам, не мога да дам мнение.

Последна редакция: чт, 26 апр 2012, 21:48 от рак-щрак

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Здравейте,
попаднах на тази козметика, препоръча ми е козметик, някой чувал ли е нещо?!

http://www.bodid.net/index_bg.php#/bg/Series/Pirin_Dream/

И аз ще се радвам някой да сподели мнение - като визия ми допадат...
Търся си БГ крем - 35 +

пробвала съм избелващата , а за дъщеря ми анти акне серията и двете бяхме доволни

Na Bodid съм ползвала избелващия крем, никаква работа не свърши.

чак пък никаква - аз съм пробвала всички избелващи продукти които съм видяла по аптеките част от тях ми нанесоха повече вреди от колкото ползи
За крема на Боди -Д мога да кажа че ако се ползва цялата серия доволно дълго време /есенно зимния сезон / дава ефект без странични действия
Но осезаем ефект имах чак като ми донесоха от Индия крем с хидрохинон/забранен в ЕС И Америка

# 711
  • на терасата
  • Мнения: 674
Цитат
За крема на Боди -Д мога да кажа че ако се ползва цялата серия доволно дълго време /есенно зимния сезон / дава ефект без странични действия
Но осезаем ефект имах чак като ми донесоха от Индия крем с хидрохинон/забранен в ЕС И Америка

Aз полвах само крема, може би затова не видях ефект. Петната са ми от пъпки, малки като лунички, но си ги имам, и всяка пъпка, колкото и рядко да ми излизат, оставя петно. Не зная с какво да ги третирам тези петънца. То сега не е сезона, в момента трябва само силна слънцезащита. Наесен ще предприема нещо отново, пък дано се избавя.

# 712
  • София
  • Мнения: 12 374

bubanka, благодаря много за инфо-то  bouquet

# 713
  • Мнения: 657
За лятото слънцезащитен крем ползвам за цялото семейство Ивостин 50+ много съм доволна:)
Категоричен глас за Ивостин! Миналото лято го замених с Биодерма 50 - е не е по-добър, въпреки, че е по-прехвален, поне за мен Ивостин е по-подходящ. Някой беше писал за Талодерма - не са им лоши продуктите, но точно слънцезащитния не струва - няма такова щипене и парене!

# 714
  • Мнения: 0
А за тази козметика какво ще кажете, чувам много положителни отзиви?!

http://www.kozmetikahristina.com/

# 715
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Ето тук има такава тема. Заповядай! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642869.0

# 716
  • Мнения: 243
Преди малко в магазина се загледах в тези кремчета

Гледах дневния крем от тази серия, не видях да съдържат парабени  Thinking или поне не са упоменати на опаковката  Rolling Eyes
Кутийката на крема все едно аз я бях правила, обаче  Rolling Eyes
Някой да е използвал нещо от тази "био" серия  newsm78
Трябва ми околоочен и дневен крем. На 29 съм, с нормална към проблемна кожа, нямам проблеми с Т-зоната, по-скоро с акне по бузите  Embarassed

# 717
  • София
  • Мнения: 12 374

От тази серия (Био Витал) ползвам тоалетното мляко: http://dora.bg/toaletno-mlqko-s-bio-ekstrakt-ot-vodorasli-deva-b … -ml-501-4877.html

Доволна съм, макар че реално продуктите не са изцяло био. И все пак нямат парабени и силикон, което за мен е огромен плюс. Иначе млякото почиства добре грим, и като цяло освежава кожата много хубаво. Жалко само, че дневните им кремове са без фактор, иначе щях да пробвам някой.

Илияна, какво не ти хареса в дизайна на кутията newsm78 На мен ми се стори съвсем нормална опаковката...

# 718
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Преди малко в магазина се загледах в тези кремчета


Ако решиш да го пробваш,  ще чакам да споделиш как ти се отразява.  Hug

# 719
  • Мнения: 54
Аз пък ги загледах именно заради опаковката.  ooooh! Скоро ми свършва околоочния, и сега се чудя кой да пробвам. Бяха ми препоръчали на Арома, от Органик серията, някой ако има възгледи нека сподели. На 21 съм. В друг случай ще взема от новата серия на Дева. Като се замисля, останах невероятно доволна от крем за лице от тяхната ботаник серия, този с праскова ( кайсия ? ) , а съм с ужасно суха кожа.

В момента ползвам някакво кремче от аптеката за 2.70лв / 100мл. Фирмата е Елеганс, аптекарката ми го препоръча, каза, че било като тези на Христина. Има екстракт от лайка, и много приятен и успокояващ мирис на същото растение. За лятото е перфектен.

Общи условия

Активация на акаунт