Бял косъм на двегодишно момченце - има ли други такива случаи?

  • 10 188
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Тази сутрин видях бял косъм на главата на сина ми - 2 годишен...честно казано изтръпнах. Знам, че по принцип косата побелява от грижи (така казват хората), също така е е и генетично предразположение. На някой друг случвало ли му се е, и от какво според вас се получава така на такава ранна възраст?

# 1
  • Мнения: 81
Здравей,много  е вероятно да си го е имал и преди ,но да не си го видяла  Peace Дъщеря ми се роди с бял кичур на тила и педиатъра ни каза ,че не нищо страшно ....,а при нея едва ли е от грижи  Wink

# 2
  • Мнения: 1 335
Единия ми племенник има бял косъм на главата си; сина ми пък светъл кичур на тила, но не е бял де. Не мисля че има за какво да се притесняваш. Белия косъм на племенника ми е от 2-3 години, той сега е на 4 и половина, не са се появявали други бели косми.

# 3
  • Мнения: 2 334
Когато беше на 1 година дъщеря ми забелязах че има един бял косъм ,но чесно казано не се притеснявам.

# 4
  • Мнения: 9 776
Ако те притеснява, че ще му побелее цялата глава - няма да побелее, спокойно Peace.

# 5
  • Мнения: 225
Моята дъщеря имаше един бял косъм точно отпред над челото - беше дебел и доста добре се забелязваше. Явно е паднал, защото от известно време го няма - друг не се е появявал на негово място.
На твое място не бих се тревожила - приеми го за част от чара му  Grinning

# 6
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
И на нашата дъщеря се появяват, след известно време падат сами.Досега имаше 3 такива, 2 паднаха, един е в процес на растеж.Само че тя приема сингулер(лекарство за астма) и при него е като страничен ефект.

# 7
  • Мнения: 9 814
Няма нищо притеснително и неестествено в това.

# 8
  • Мнения: 6 031
Брат ми се роди с кичурче бели косми.Така си и порасна с тях.Започна да се прошарва косата му чак след 35 години.

# 9
  • Мнения: 1 049
Няма нищо притеснително и неестествено в това.


Точно. Peace

# 10
  • Мнения: 150
Аз съм се родила с много дълга коса, сред която и един бял косъм  Grinning
Не мисля, че е проблем, по скоро е ген  Peace

# 11
  • Мнения: 195
И сина ми има, даже два.  Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 17 955
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375114.0


Писах на д-р Слънчева и моят юнак имаше един -два бели косъма. На късмет е. Wink

# 13
  • Мнения: 1 677
Сина ми се роди с доста дълга коса, когато беше два три месечен, забелязах, че има един бял косъм, но това не ме притесни. След годинка косъмчето падна, от тогава не съм забелязвала да има друг.
Мисля, че не трябва да се притесняваш.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз скоро забелязах,че синът ми има един бял косъм.Не мисля,че е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт